Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kemalpaşa KOSBİ’den Son Haber

Yayınlanma Tarihi : 04 - 03 - 2016 : 10:20
KOSBİ’de sular durulmuyor. Çarşamba günü aidat zamları başta olmak üzere yapılan birçok uygulamaya itirazları olanları temsilen 4 sanayici yönetim kurulu ile bir otelde toplantı yaptı.
 
Konuşmaların çok olumlu geçtiğini söyleyemem.
Şimdi yönetimden hoşnut olmayanların tek hedefi var. KOSBİ’nin tüzel kişiliği ile yer seçiminin iptali için mahkemeye gitmek. Avukatlar ile görüşmeler son aşamasında. Bu konuda hem fikir olan sanayici sayısı da 50’yi buldu. İlgililere duyurulur.
 
Bunun yanı sıra geçen hafta Sevgili Ender Yorgancılarla bir araya geldik. Bana uzun uzun haritalar üzerinden KOSBİ’yi anlattı. Özellikle rant konusunu ve köylülerle yapılan anlaşmaları. Onun anlatımında ortada bir rant yok. Köylüde, satan da alan da memnun. Bana ‘’Abi gördün devamlı ses veriyorum. Saklayacak bir şeyimiz yok’’ dedi. Bir konuda Sevgili Ender ile anlaşamadık. Bir zamanlar köylülerin yanında olan ‘’AVUKATIN’’ şimdi KOSBİ’de nasıl danışmanlık yaptığı yönünde. Bunun bana etik gelmediğini söyledim. Hoş artık ok yaydan çıktı ve mahkeme yönüne doğru hızla ilerliyor. Konu artık zamlar ve hizmet değil. Tüzel kişilik ve yer seçiminin iptali davaları olacak. 
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN