Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yalnız Burçlar Sevgililer Günü’nde Neler Yapsın?

Yayınlanma Tarihi : 12 - 02 - 2016 : 15:31
BEN HABER GAZETESİ 41.SAYI
 
 
 
 
Koç Burcu: Konuşmayı, gülmeyi, hareketi çok seven Koçlar, Sevgililer Günü’ne yalnız girmenin tadını çıkarın bence. Evde asla tek başınıza veya ebeveyninizle kalmayın. Arkadaş çevrinizden popüler, eğlenceli, sizi onore etmeyi bilen, birlikte kahkahalar atabileceğiniz kişileri toplayın. Çok güzel bir gece geçirin. Gece elalemin ziline basıp kaçmayın…
 
 
 
 
 
Boğa Burcu: Sevgili yalnız Boğalar, rahatınıza, huzurunuza ne kadar düşkün olduğunuzu biliyoruz. Bu sebeple acıların çocuğu modunda ortalıkta gezmeye bayılan tanıdıklar varsa, arkanızı dönün ve kaçın. Siz de arkadaşlarınızla toplaşın, onlara hediyeler alın ve aldırın. Bol bol yiyin için. Buna bayılacaksınız.
 
 
 
 
 
İkizler Burcu: Ola ki eski sevgili arar da ‘buluşalım mı' derse bu konuşma sanki hiç yapılmamış gibi davranıyoruz. Çünkü sizi asla anlamadı anlamayacak da. Belasını arıyor. O sebeple huzurlu keyifli bir sevgililer günü için şehir dışına aile, kuzen, kardeş ile giderseniz sizden iyisi yok. Zaten nasıl olsa dans, içecekler, bakışmalar size yeter…
 
 
 
Yengeç Burcu:  Sakın evden çıkmayın. Anne babanıza varsa kardeşinize hediyeler alın. Mutfağa girin, takın önlüğü, dillere destan bir akşam yemeği hazırlayın. Hediyeleri verin, alın. Bol bol selfie çekip sosyal medyada yayımlamayın. Kuzenlerinize ya da soranlara eski sevgilinizin 'aa o da kim' şeklindeki yaklaşımlarınızla karizmanızı koruyun.
 
 
 
Aslan Burcu: Sizi o akşam yemeğe davet eden eski sevgilinizle ortak arkadaşlarınızın teklifini kabul etmeyin. Hatta o gece selfie, resim vb sosyal medyada paylaşmayın. Çünkü eski sevgililer mutlaka sayfanıza bakıp ne yaptığınızı merak edecekler. Bırakın çatlasınlar. Siz butik bir otelde kankanızla harika bir yemek, film, dans vb yaparken bol bol moral toplayacaksınız.
 
 
 
Başak Burcu: Anne ve babanızın Sevgililer Günü’nü kutlayarak güne başlayın derim. Çünkü nasıl olsa 'artık evlensen' lafları tüm gün kulaklarınızda çınlayacak. Eski sevgilinizin size yaptıklarını hatırlayıp ona olan kızgınlığı iki katına çıkarmak yerine arkadaşlarınıza sizi biriyle tanıştırmaları konusunda baskı yapın. Sevgililer Günü’ne onunla girin.
 
 
 
Terazi Burcu: Biliyorum bugüne kadar ya hiç ya da çok az kere Sevgililer Günü’nde sevgiliniz oldu. Ve üzülüyorsunuz ama çaktırmıyorsunuz. Seni onaylamayan biri ile olmaktansa Sevgililer Günü’nü sanki bugün yokmuş gibi yaşamak en güzeli. Bence böyle yapın. Gece evde yalnız kalın. Bir DVD film, patlamış mısır, çay oh miss. Sosyal medyadan uzak durun. Hatta telefonu kapatın.
 
 
 
Akrep Burcu: Kesinlikle bekar davetlerini kabul ediyorsun. O parti ve davetlerde olmadık coşkulu resimler selfieler çekilip sosyal medyaya yayıyorsun. Eski sevgililerin bunu görmeli. Onlarsız nasıl çok mutlu olduğunu kanıtlaman lazım. Coşkulu, bol keyifli ve çapkın bir gece partisi her an mümkün. Ayrıca ola ki eski sevgilini partide gördün, onun tanımadığı en yakın arkadaşının boynuna sarıl. Elini kolunu kaldırıp kahkaha atmayı da unutma.
 
 
Yay Burcu: Hayatındaki tüm sırdaş müzmin bekarları etrafına topla, onlara bu daveti sen ver. Organizasyon tamamen sana ait. Arkadaşlarla film izlemek değil de bir fitness salonuna bisikletle gitmek size iyi gelecek. Bu olmadı yürüyerek gidin. O gece bunalıma girmemek için hareket şart. Güzel bir yemek, gece sokaklarda entelektüel sohbetlerle arkadaşlarla suya taş atmak neden olmasın. Eve geç git.
 
 
 
Oğlak Burcu: Yalnızlık canını çok sıkmayacak aslında. Çünkü tüm gün Sevgililer Günü’nün kapitalist sistemin para için bir oyunu olduğunu, insanların tüketim toplumunda sömürüldüğünü ve daha bir sürü fikirlerini o kadar çok söylenip duracaksın ki, dinleyenler bayılacak. Haliyle bugüne isyan ederek geçireceğinden senin psikolojik durumun koruma altında.
 
 
 
Kova Burcu: Açıkçası her sene ne yapıyorsan onu yap. Ama beni dinlersen şehir dışına çık. Yok mu bir kankan? Ara ve şimdiden plan yap. Hatta şehir ya da yurt dışına çık. Aa Yunan Adaları çılgın bir fikir olabilir. Sevgilisi olan arkadaşlarından özellikle uzak dur. Depresyona girmeni hiç birimiz istemeyiz. Eğer ekonomik olarak müsait olmadığın bir dönemdeysen evde otur ve belgesel kanallarını izle.
 
 
Balık Burcu: Yalnız kalma korkun yüzünden sana göre olmayan kişileri hayatında sevgili adı altında barındırman gerçekten hoş değil. Hatta varsa böyle düzeltemediğin bir ilişki bugün terk et ne dersin. Ayrıca yalnızsan diyemeyeceğim çünkü bir balığın aklında daima hayali bir sevgili vardır. İyisi mi sen bol bol hayal kur diyeceğim ama kıyamıyorum. Lütfen yapma. Şöyle harika canlı müzikler yapan bir yer bul. Sadece bir arkadaşını yanına al. Tüm gece bağıra çağıra şarkı söyle. 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER
Reklam


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN