Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


2016'da Kim Kazanacak, Kim Kaybedecek?

Yayınlanma Tarihi : 30 - 12 - 2015 : 18:17
BEN HABER GAZETESİ 39.SAYI
 
Yeni yıla girmeden, bizleri nelerin beklediğini öğrenmeye ve astrolojiden rehberlik almaya ne dersiniz? ''2016 yılında burçları neler bekliyor?'' sorusuna bu yazıyla cevap bulmaya çalıştık.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Koç Burcu: Oğlak burcundaki Plüton yaşamınızda kendinizi temsil ettiğiniz özellikle iş ve para alanlarında zorlayabilir. Burada asıl amaç sizin güçlenmesi gereken yanınızı fark edip ona göre çözümler üretmenizi sağlamaktır. Plüton, yıkan ama yerine yenisini de inşa etmenize olanak sağlayan bir jenerasyon gezegenidir. Onun dönüştürücü gücüne güvenin. Özellikle iş alanında veya ev hanımı, çalışmayan vb iseniz mutlaka toplumda ne işe yaradığınızı en baştan sorgulayıp, gücünüzü ispatlamanız gerekecek. Yılın ilk yarısında arsa, ev, emlak sahibi olmak için borçlanmalar gündeme gelirken; yılın ikinci yarısında sağlık problemlerine dikkat...
 
 
 
Boğa Burcu: Şans ve bolluğu sembolize eden Jüpiter, Eylül ayının ikinci haftasına kadar aşk, sevgi, keyifli ortamlar konusunda size büyük etkiler verecek. Bu sizi oldukça rahatlatacak. Hatta hayatınızın aşkı ile buluşturabilecek. Özellikle yılın ilk yarısında günlük, kısa vadeli aşk ve cinsellik ilişkilerinden kaçının. Çünkü zaman zaman duygusal yükler yaratacak ve size iyi gelmeyecek. Özellikle iş arayanlar ve kronik hastalıkları olan Boğa'lar yılın ikinci yarısından itibaren iş bulma ve sağlığın düzelmesi çok kolay olacak.
 
 
 
İkizler Burcu: Ortaklık konularında tüm yıl boyunca zaman zaman sınava tabi tutuluyormuş hissi gelecek. Eş, iş ortağı vb ilişkiler sorgulamaya açık olacak. “Doğru insan kim?” teması yıla damgasını vuracak. Mal, mülk, arsa konularının alımında özellikle kredi kullanırken dikkatli olmakta fayda var. Zaman zaman duygusal yüklerinizden dolayı bedeninizde ağrılar, strese bağlı bel, boyun, sırt ağrıları yaşanabilir. O sebeple kendinizi rahatlatmayı çok iyi öğrenmeniz gerekiyor. Eylül ayından itibaren aşk, sevgi, çocuklar, yaratılıcılık konularında gözle görülür bir iyileşme söz konusu. Jüpiter Eylül'ün ikinci haftasına kadar ev, emlak, arsa, aile gibi alanlarda ilerlemenize büyük katkı sunacak.
 
 
 
Yengeç Burcu: Özellikle Oğlak’ta bulunan Plüton size aile ve ortaklıklarınızda dönüştürücü gücünü gösterir. Dönüşmesi gereken ve mutluluğu engelleyici konular varsa sıkıntılar baş gösterdiği gibi bir yandan çözüm fırsatları da eş zamanlı karşınıza çıkacak. Oldukça güzel, şans dolu gelişmeler sizi bekliyor bu alanda. İyi değerlendirin. Satürn'ün yoğun etkisi iş alanınız üzerinde kendini gösterecek ve siz sınırlarını bilen, net davranışlar sergileyerek iş yaşamınızda sınavdan yüksek not ile mezun olacaksınız. Eylül ayının ikinci haftasına kadar özellikle iletişim, kardeş, komşu, kuzen, eğitim, kısa seyahatler vb alanlarda olumlu etkileriyle Jüpiter size gülümsüyor.
 
 
 
 
Aslan Burcu: Başöğretmen Satürn özellikle çocuklar, yaratıcılık ve aşk konularında sizi sınav yapma konusunda ilerliyor. Özellikle bu dönemde bu konulara hiç olmadığı kadar çok zaman ayırıp, ortaya çıkan problemleri çözmek için çok olgunlaşmanız gerekecek. Bir uzman desteği almanız şart. Her şeyi bilemezsiniz. Özellikle yılın ilk yarısında Jüpiter’in harika şans etkileri sebebiyle, kazancınızı arttırıcı birçok etki hayatınıza çekiliyor. Para akışınızda bir iyileşme göze çarpıyor. Eylül ayının ikinci haftasına kadar özellikle iletişim, kardeş, komşu, kuzen, eğitim, kısa seyahatler vb alanlarda olumlu etkileriyle Jüpiter de size gülümsüyor.
 
 
Başak Burcu: Jüpiter Eylül ortasından sonra Terazi burcuna geçecek. Ve o zamana kadar size iş, aşk, evlilik, kariyer vb disiplinli olmayı ve istikrarı sürdürdüğünüz alanlarda büyük bir rahatlamayı ilk yarıyılda yaşatmaya devam edecek. Jüpiter’in şans etkisi yılın ikinci yarısında sizi maddi anlamda özellikle de hali hazırda kazancınız konusunda mutlu edecek. Gelirinizdeki artış ve bu konu ile ilgili fırsatlar karşınıza çıkacak. Bunları çok iyi değerlendirmeniz gerekiyor. 2016 yılı sizin için ne olursa olsun ruhsal açıdan keyifli, genelde rahatlamayı öğrenmiş bir şekilde geçecek. Yılın birinci ve ikinci yarısında aile içi iletişim problemleri, mal, mülk vb konularda aile içindeki problemleri gözlemeniz ve çözüme katkı sunmanız gerekecek. Aşk için rahat ve keyifli sayılabilecek bir yıl. 
 
 
 
Terazi Burcu: Teraziler için özellikle yılın ilk yarısına kadar gizli düşmanlar, bilinçaltınızdaki korkular, hapishaneler, hayaller, sırlar konularında size birçok tecrübe yaşattı. Özellikle bu alanlardaki sıkıntıları hafifleterek aşmanızı, çözmenizi sağlayan Jüpiter, yılın ikinci yarısında size geliyor. Jüpiter geçmiş yaşamlarınızdan bu yaşama getirdiğiniz bazı yeteneklerinizin, şansınıza, lehinize kullanmanız için size destek olacak. Yılın ikinci yarısı için birçok Terazi dış görüntüsünü, estetik ameliyatlar, saç, imaj vb konularda yenilemeye başlayacak. Özellikle eğitim, kurslar, dersler okutmak vb alanlarda hızlı ve güçlü ilerlemeler olabilecek. Teraziler genel olarak kendilerine iyi gelen birçok şeyi yaşamlarında sezdirebilmeyi öğrenecekleri, popüler olacakları bir yıl geçirecekler.
 
 
 
Akrep Burcu: Akrepler özellikle maddi kazanımlar konusunda çok bilinçli, nakit parayı biriktirmek için özel çaba sarf eden, ev, aile vb için harcama yaparken dikkatli davranması gereken birine dönüşmeli. Özellikle yılın ilk yarısındaki Nisan ortası ve Haziran sonu para harcamaları, kazanımları için çok önemli bir aralık. Çünkü para evinizde hakimiyet kuran Satürn'e bir de Mars eşlik edecek. Bu para alanında yoğun stres ile karşılaşabileceğiniz anlamlarına gelir. Özellikle yılın ilk yarısı kan dolaşımı, lenf sistemi, kaslar konularında çok dikkatli olun. Yılın ikinci yarısından itibaren Jüpiter sizin bilinçaltını, hapishaneleri, sırlarınızı, korkularınızı, hayallerinizi, rüyalarınızı temsil eden alana giriş yapıyor. Burada bu konularla ilgili sizi ilerletici tecrübeler yaşatacaktır.
 
 
Yay Burcu: Sevgili Yaylar yılın ilk yarısına kadar özellikle dış görüntülerini, sosyal maskelerini yeniden düzenleme, sınırlarını belirleme konularında sınavlarına Satürn hakimiyetinde devam ediyorlar. Ayrıca maddi kazanımlar, gurur ve onurunu sosyal yaşamda temsil ettiği alanlarda şansını arttırmaya devam ediyorlar. Ama yılın ikinci yarısından itibaren Jüpiter’in Terazi burcuna geçişi ile birlikte Yay’ların arkadaş çevrelerinde olup bitenler gündemini yaratacaktır. Dernekler, hayır işleri, çevreyle olan ilişkiler konularında gözle görülür olaylar dikkat çekecek. Özellikle tüm yıl boyunca para kazanmak konularında ciddi bir değişim dönüşüm mücadelesi sonuç vermeye başlayacak. Bir süreden beridir beklenen maddi kazanç gerçekleşecek. 
 
 
 
Oğlak Burcu: Plüton’un, Oğlak burcu insanlarının kendi yaptıkları seçimleri konusunda sınavı devam ediyor. Özellikle kendine yaşam alanı (evlilik, aileden ayrılmak, yeni iş kurmak kısaca kendi iradesiyle diretip oluşturduğu her şey) açmaya çalışan Oğlakların yaşam alanı açarken seçimleri doğru muydu değil miydi? İşte tam da burada yıkım gibi görünen olaylar aslında en büyük hayrınıza dönüşecek bir şey olacak. Bu yüzden kendinizi eğitmek, geliştirmek konularında çok istekli ve gönüllü olunuz. Özellikle yılın ilk yarısında bilinçaltınızdaki korkularınızın su yüzüne çıkması halinde bunların çözümünü kolayca yapabilmeniz için Jüpiter size şans getirecek. Jüpiter yılın ikinci yarısından itibaren maddi kazançlarınızla ilgili harika fırsatlar çıkarıp, daha gururlanacağınız işler yapma konusunda destekleyebilir.
 
 
 
Kova Burcu: Yılın ilk yarısında Kovalar doğum, ölüm, cinsellik, başkalarına ait kazançlar, eşin parası, finansal krizler, içgüdüler, zayıflıklar konularında ciddi gündemler oluşmaya devam edecektir. Özellikle bu konularda sezgilerimize çok kıymet vererek kararlar alıp, krizleri yönetirsek çok başarılı olunacaktır. Ödül gelecektir. Yılın ikinci yarısında ise; spiritüel alanlarda ilerlemek, sıra dışı rüyalar, enerjinizin artışı, özellikle birçok karar alınırken astrologları daha çok önemsemeniz gerektiğini de kavrayacaksınız. Bazı Kova’lar astroloji eğitimi almaya başlayabilirler. Böylece kendi yaşamlarında anlamsız buldukları birçok konuyu daha anlamlı kılmak için çok çaba sarf edecek ve yeniliklerle dolu olduğu için mutlu bir 2016 inşa edecektir. 
 
 
Balık Burcu: Balıklar Plüton’un Oğlak’taki dönüştürücü etkisinden dolayı uzun bir süredir özellikle arkadaşlık ve yardımlaşma hizmeti sunduğu ilişkilerde kısa süreli başarılar, uzun soluklu hayalkırıklıkları yaşadı. Yaşamaya devam etmemesi için dersini alması şart. Kendinize “Daha farklı nasıl davransam kendim kazanırım?” diye sorun ve hatta bir yaşam koçundan destek isteyin. Plan yapın. Yılın ikinci yarısından sonra ailenizdeki erkek bir hasta ile ilgili tecrübeler yaşama olasılığınız yüksek. Hastayı iyileştirmek için kişinin doğum haritası uygunsa mutlaka uzun soluklu veya kalıcı bir iyileşme söz konusu olabilir. Miras konuları, ameliyatlar, borçlar, burslar, vergiler vb konularda gündem yaratılacaktır. 
 
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN