Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Mate Büyüyor

Yayınlanma Tarihi : 22 - 11 - 2015 : 09:51
Mate büyüyor, büyüdükçe oyunculuk yetenekleri sınır tanımıyor ve yaratıcılığı da artıyor. Fakat artık çok da bebek olmadığı için sanırım Barney'le Tyra eskisi kadar ilgi göstermiyorlar Mate'e. Hatta Tyra varlığından bayağı rahatsız olmaya başladı. O kadar ki 2 m uzağından geçiyor olmasına rağmen Tyra, Mate'in geldiğini görünce kalkıyor, huzursuzlanıyor ve kesinlikle o gidene kadar başka bir yere oturamıyor. O yüzden stres olmasın diye akşamları balkona koyuyorum. Bu durum bayağı hoşuna gidiyor olacak ki sanki bana Mate'in ona ulaşamayacağı bir yere koyduğum için minnetle bakıyor. 
 
Barney ise çoğunlukla görmemezliğe geliyor zaten genelde ağır uyuduğu için hissetmiyor da ama bazen Tyra'nın yanına balkona çıkmak için kaçıyor yani Mate'in o eski halleri bebekliği kadar tahammülleri yok, hatta olabildiklerince uzak durmaya çalışıyorlar. Evinde bir mesafesi var sonuçta çok da başarılı olamıyorlar. Mate göz açıp kapayana kadar bir oraya bir buraya onları da rahatsız etmekten gayet memnun bir şekilde bazen sinsi sinsi bazen de gayet göstere göstere onlara sataşıyor. Yalnızlık Mate'i sıkıyorsa da illaki oyalanacak bir şey buluyor kendine. Çoğunlukla odasındaki oyuncaklarla ama daha çok salonun perdeleriyle ve benim gölgemle meşgul oluyor. 
 
Bazen Mate'e keşke bir de arkadaş alsaydım diye düşünüyorum ama sanırım Tyra'yla Barney eve ikinci kedinin gelmesini kaldıramazlar, psikolojileri buna müsait değil bence zorlamamak lazım. Şu an bile durumdan epey şikayetçiler ama kabullenmiş görünüyorlar. Mate'i en erken 5 aylıkken kısırlaştırabilirmişim. En azından biraz daha büyüsün eğer ki çok asosyalleştiğini ve kendi kendine oynamaktan haz etmediği bir noktaya gelirse yanına arkadaş alabilirim. Kısmet göreceğiz bakalım günler neler getirecek?
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN