Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Serter'e ''Daha da Okuma''

Yayınlanma Tarihi : 13 - 11 - 2015 : 08:35
CHP İl Başkanı Bedri Serter’in tweetini okuyunca ünlü atasözü aklıma geldi. “Fare dağa küsmüş, dağın haberi yok”.
 
Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil CHP Genel Başkanı’nı seçim yenilgisinden dolayı eleştirince bizim il başkanı dellenmiş ‘’Aha sizi bir daha da okumayacam’’ dedikten sonra bir de hafif yollu posta koymuş ‘’herkes haddini bilecek’’. Adama derler ki okumazsan okuma arkadaş yanlış veya doğruları eleştirmek bir gazetecinin en doğal hakkıdır, sen genel başkanın avukatı mısın?
 
Sayın Serter gazetecilere laf yetiştireceğinize önce DHA muhabiri Elif Demirci’ye Balçova delege seçimlerinde yapılan saldırıyı kabul etmediğinizi kamuoyuna yapacağınız bir açıklama ile duyurun ve Demirci’den partiniz adına özür dileyin. 
 
''Ben telefonla özür diledim'' mazereti geçerli değildir. Bir basın bülteni ile özrünüzü tüm İzmir ve Türkiye duymalıdır. Aynı zamanda saldırgan partilileriniz için de nasıl bir işlem yaptığınızı bilmek isteriz.
 
1 Kasım öncesi iki defa yazdım. İzmir’de partinize fazladan iki milletvekili gelecek ama bu sizin başarınız olmayacak demiştim.
 
12 vekili 14 yaptınız ama AK Parti’den Binali Bey’in karşısında durumunuz ortada.
 
Gördüğüm kadarıyla İl Başkanı Serter’de korku dağları beklemeye başlamış. Nasıl olmasın selam vermediği, Genel Başkan’ın  yemeğine davet etmediği ilçe belediye başkanlarından ve CHP ilçe başkanlarından kongrede oy isteyecek.
 
Ama hangi yüzle?
 
Sen adamları bir ay önce yok kabul edersen sana oy vermesini beklediğin başkan ve yöneticileri de sana seçimde nanik yapar.
 
Son bir not; Gürsel Tekin ve Tekin Bingöl desteği de Bedri Serter’in seçilen il başkanı olmasına yetmeyecek. Örgüt çoktan Serter’i defterinden silmiş durumda. 
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN