Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gelinliğiniz Ruhunuzu Yansıtsın

Yayınlanma Tarihi : 22 - 07 - 2015 : 11:18
BEN HABER GAZETESİ 34.SAYI
 
 
Her sezon tüm kıyafet trendlerinde olduğu gibi gelinliklerde de yeni tasarımlara imza atılıyor. Farklı kesim ve kumaş özellikleri, aksesuarlar, işlemelerle modernize edilmiş gelinlik tasarımları, her yıl trendlere göre karşımıza çıkıyor. Günlük elbiseleri andıran kesimler, kısa etek versiyonlar, hatta renkli gelinliklerle, gelenekselin çok daha ötesine taşınmış tarzlarla karşılaşmamız mümkün. Tüm bunlara rağmen gerçek olan, gelinlik seçiminde en önemli rolü duygular oynuyor. Günlük hayatınızda kullandığınız kıyafetler nasıl karakterlerinizi ve ruh halinizi yansıtıyor ise gelinliğiniz de aynı şekilde sizi yansıtmalı. Eğer sizler de “gelinliğim karakterimi yansıtmalı” diyorsanız sizler için derlediklerimize göz atabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Romantik Gelin 
Hayatı romantik macera gibi yaşamayı seven, feminen görüntüsünü günlük hayatındaki kıyafetlerine de yansıtan gelin adaylarıdır. Danteller, çiçeklerle süslenmiş detaylar, ince işlenmiş desenler ve tül, romantik gelinlerin vazgeçilmezleri arasındadır. Şifon, ipek, tül, dantel, sırtta dekolte, eteklerde yumuşak kabarıklıklar, fırfırlı katlar ve dalgalar romantik gelinlerin gözdesidir.
 
 
Sıra dışı Gelinler
Geleneksel normları bir kenara atıp açık sarıların, pudra ve mavilerin, pembe kuyrukların, kısa gelinliklerin farklılığından dolayı cesaret isteyen gelinlikleri tercih ederler. En çok kullanılan geleneksel modeller yerine daha az tercih edilen, farklılığından dolayı cesaret isteyen gelinlik modellerine yönelirler.
 
 
Minimalist Gelinler
Düz hatlı, net çizgilerle tasarlanan gelinlikler tam bana göre diyorsanız siz de minimalist gelinler arasında yerinizi almış bulunuyorsunuz. Az olanın iyi olduğunu düşünen, abartıdan hoşlanmayan, sade güzelliğe inanan minimalist gelin adaylarının tarzıdır. Kabarık etekler, ekstra aksesuarlar, işlemeler yerine daha basit fakat vücudu kusursuz bir şekilde öne çıkaran yalın modelleri tercih ederler. Mİnimalist gelinler zarif bir elbiseye bir demet gül ya da şık bir gerdanlık ile tamamlayarak sadeliğin gücünü ortaya çıkarırlar. Sade gelinlikler daha çok lüks kumaş seçimleriyle farkını ortaya koyar. A tipi silüete sahip kesimler, ipek, tafta gibi kumaşlarla tasarlanmış net çizgilere sahip gelinlikler minimalist gelinler için en ideal tercihler arasındadır.
 
 
Klasik Gelinler
Klasik tarzda bir yaşamı benimsemiş olan gelin adayları daha çok düz gelinlik modellerini tercih ederler. Sadelik ve şıklığı birleştiren bu gelinlik modelleri klasik tarzı benimseyen gelin adaylarının ilk tercihi arasındadır. Çok uzun olmayan kuyruğu, Fransız dantel işlemeli detaylarından dolayı klasik gelinlerin vazgeçilmezlerindendir.
 
 
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN