Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Burçlar ve Hastalıkları

Yayınlanma Tarihi : 20 - 05 - 2015 : 17:52
BEN HABER GAZETESİ 19 MAYIS ÖZEL SAYISI
 
 
 
Hangi burç hangi hastalıklara yatkın bunu biliyor muydunuz? Yıldızların çıkardığı sonuçlara çok şaşıracaksınız...
 
 
 
 
Koç Burcu: Koç: Siz daha önce sık sık başı ağrımayan bir Koç gördünüz mü? Onlar baş bölgesi ağrılarından muzdariptirler. Yüksek ateş de çabasıdır. Özellikle en çok yüzlerine ve kafa bölgesi yaralanmalarına dikkat etmeliler. Aceleciliğin verdiği dezavantajlara öyle bir kızar öyle bir strese girerler ki mideleri hasara uğrar. Uzun süreli öfke daha ciddi hastalıklara yol açar.
 
Boğa Burcu: Koç'tan sora Boğa geldiğine göre vücudun aşağılarına inmeye başlıyoruz demektir. Boğa kesinlikle boyun bölgesine dikkat etmelidir. Özellikler boğaz hastalıklarına yakalanma olasılıkları güçlüdür. Öfke, çok sigara içmek, yoğun alkol tüketimi ciddi hastalıkların sebebidir. Yemek yemeğe bağlı aşırı kilo alma riskleri vardır. Obezite hastalığına bağlı tüm hastalıklara yatkındırlar.
 
 
İkizler Burcu: Sinirleri sık sık bozulmayan bir İkizler insanı bulmak neredeyse imkansızdır. Sinirleri çok hassastır. Sinir krizleri atlatmak kolay olmaz ve ruhsal bunalımlara kolay yakalanırlar. Bir İkizler kemiklerine çok iyi bakmalıdır. Kemik erimesi, kemik kırılmaları önemli konulardır. Grip, zatürre gibi hastalıklara yatkınlıkları vardır.
 
 
 
Yengeç Burcu: İşte beslenmesine en çok dikkat etmesi gereken burç. Yengeçler sindirim sistemleri ile ilgili çok problem yaşarlar. Hele kabızlık. Bol su içmek, çiğ beslenmek, yeşillik yemek asla sevmedikleri tarzdır. Maalesef mide, bağırsak, anüs hastalıkları en çok onlarda görülür. Katı beslenmek onları bu hale getirir.
 
 
 
Aslan Burcu: Omurgada kırılmalar, slolyoz, sırt ağrısı ve eğrileri çoğunlukla bu burçta görülür. Kalp krizine yatkındırlar. Bu sebeple stres yönetimi öğrenmek zorundadırlar. Hastalıklarla baş etme yeteneği en gelişmiş burç sayılır. İstedikleri olmadığında depresyona kolay girerler.
 
 
 
 
Başak Burcu: Nerede birbirinden değişik, adını dahi duymadığınız bağırsak hastalığı varsa mutlaka Başak burcudur diye düşünmeden edemiyorum. Sinirleri hassastır. Depresyon ve içe kapanmaya bağlı beslenme bozukluğu ortaya çıkar. Ve uzun süre kolay veremeyeceği kiloları oluşur. Hastalık hastası tipler en çok Başak burcundan çıkar.
 
 
 
Terazi Burcu: En kolay hastalanabilen burç Terazi'dir. Bakmayın öyle güçlü, canlı, kanlı göründüklerine. Üst üste hastalanır ve zor atlatırsa hasta olma korkusu onda psikolojik hastalıklara yol açar. Sırt ağrıları ve romatizmal hastalıklara en sık Teraziler yakalanır. Psikolojik olarak dengelerini kaybetmeleri kolaydır. Bu sebeple kısa süreli depresif ruh hallerini sıkça deneyimlerler.
 
 
 
Akrep Burcu: Gelelim cinselliği temsil eden burca. Tahmin edin en çok hangi bölgeleri hastalanır? Tabii ki cinsel bölgeleri. Kısa süreli ilişkiler yaşayan bir Akrep'in türlü türlü cinsel hastalığa yol açan virüslere karşı dayanıksızlığı vardır ve taşıyıcı olabilirler. Bir Akrep mümkünse istikrarlı ilişkiler ve tek partner ile düzenli cinsel yaşama sahip olmalıdır. Bir de sinirleri bozulunca midelerine vurur.
 
 
 
Yay Burcu: Bir diş doktoruna sorun bakalım en çok hangi burcu seviyormuş. Tabii ki Yayları. Dişlerine en iyi bakması gereken burçtur. Uyluk ağrıları, kas zedelenmeleri meşhurdur. En çoksa karaciğer hastası bu burçtan çıkar. Bu yüzden kesinlikle uyuşturucu maddeler, alkol, sigara gibi ürünlerden uzak durmaları gerekiyor. Acelecilikleri yüzünden istedikleri zamanda bir şeyi elde edemediklerinde psikolojik çöküntü kolayca yaşayabilirler. Sabrı öğrenmeleri şarttır.
 
 
Oğlak Burcu: Dişçiler her zaman önce Yayları sonra Oğlakları çok sever. Çünkü sadık müşterilerdir. Kemik hastalıkları, romatizmal hastalıkları çok yaşarlar. Bir oğlak üretmek için elinin altındaki her şeyi kullanmak ister. Eğer onları kullanamıyorsa sinirleri çok bozulur. Öfkeli, hırslı tiplere dönüşürler. Yeme bozukluğu ortaya çıkar. Hızlıca kilo alırlar. Eklem romatizması rahatsızlığından uzak durmaları için hırslarını kontrol etmeyi öğrenmelidirler.
 
 
Kova Burcu: Düşünce güçlerini kullanarak en az hastalığa yakalanan ve yakalandığı hastalığı düşünce gücüyle aşan hayran olabileceğiniz birini mi arıyorsunuz? Kesinlikle o Kova burcudur. Bir rahatsızlık yaşarlarsa mutlaka sabrını tüketen uzun süreli bir tecrübe yaşamıştır. Ve yüksek ihtimalle aileden birileri ile anlaşmazlık vardır. Dolaşım sistemi hastalıklarına yatkındırlar. Kolay iyileşirler.
 
 
Balık Burcu: Boğalardan sonra obezite hastalığı ve bu hastalığın getirdiği diğer hastalıklara yatkın ikinci burç Balık'tır. Yeni tanıştığınız kişi ''of ya güya ortopedik ayakkabı almıştık. Nasıl acıttı ayaklarımı bu ayakkabılar'' diyorsa emin olun Balık'tır. Ayak ile ilgili tüm hastalıklara yatkındır. Alkol ve sigara başta olmak üzere bağımlılık yaratan tüm ürünlerin yol açtığı, tedavisi kolay olmayan hastalıklara yatkındır.
 
 
 
 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN