Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Stil Sahibi Ünlü Anneler

Yayınlanma Tarihi : 12 - 05 - 2015 : 12:32
BEN HABER GAZETESİ 32.SAYI
 
 
Anne olmak bir kadın için tarif edilemez bir dönüm noktası. Dokuz ay boyunca karnında taşımak, dünyaya getirmek ve doğduğu andan itibaren onu her şeyden koruyarak, her türlü fedakarlığı yaparak yetiştirmek kutsal olduğu kadar zorlu bir süreç. Annelik dünyanın en güzel ama en zor işlerinden birisi. Anne olduktan sonra ne giyeceğinizi düşünmek için eskisi kadar vakit ayıramayabilirsiniz. Bizler de anneler günü vesilesi ile ünlü ve stil sahibi annelerden oluşan sizi motive edecek bir kaç yıldızı sıralamak istedik. Onlar dünya çapında ünlü isimler ama bir o kadar da anneler. Güzellikleriyle büyüleyen ünlü anneler günlük yaşantılarında dahi bakımlı hallerinden ödün vermiyorlar. Sizler de kendi tarzınıza yakın bulduğunuz ünlü annelerin stillerinden ilham alarak kendi kombinlerinizi yansıtabilirsiniz. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Victoria Beckham
Dört çocuk annesi, dünyanın en yakışıklı erkeklerinden birinin karısı, moda ikonu. Kendisi giderek daha iyi bir tasarımcı, daha iyi bir anne oluyor ve daha iyi giyiniyor. Stili oldukça yalın ancak keskin hatlara sahip. Victoria Beckham stilini yansıtan kendi koleksiyonunu yaratmaya başladı. Tasarladığı kıyafetler sade çizgilerin bile ne kadar cezp edici bir görünüm oluşturduğunu gösteriyor. Elegant ve modern çizgideki tasarımlarıyla bu alandaki başarısını da kanıtlamış oldu. En az annesi kadar stil sahibi olan küçük kızları Harper Beckham, moda dünyasının en şık minikleri arasında. Victoria Beckham'ın defilelerini ön sıradan izleyen Harper'ın dolabında elbiseler, şık kabanlar, babetler ve botlar ön planda.
 
 
Kim Kardashian
Kim Kardashian anne olduktan sonra da stillerini başarıyla koruyabilen ve hatta küçük kızına da ilham vermeye başlayan isimlerden. Asil ve şık stilini, klasik parçalara olan tutkusunu kızı North'a yansıtan ve kızıyla bir örnek giyinebilen iddialı anne Kim Kardashian. Hamilelik döneminde de giydiği zarif ve gösterişli parçalarla odak noktası oluyor. Attığı her adım takip edilen ve giydikleriyle kısa sürede trend olan Kim Kardashian yıllar içinde stilinde küçük değişiklikler yaptı. Bu değişikliğin en büyüğü ise anne olduktan sonraki dönemde başladı. Katıldığı davetlerde cüretkarlığını her zaman gösteren yıldız, sokak stilinde daha basic parçalar kullanıyor. Kim Kardashian’ın vazgeçemediği parçalar arasında yüksek topuklu ayakkabılar, bant detaylı platformlar ve stilettolar yer alıyor. Etek ve elbiselerde midi boy tercih eden Kim Kardashian, sezonun en popüler trendi crop-top bluzları kalem eteklerle kullanıyor.
 
 
Angelina Jolie
Tüm zamanların en güzel kadınlarından olan Angelina Jolie son derece sade ama bir o kadar da şık stiliyle herkesten bir adım önde olmayı her zaman başarıyor. Hollywood'un ünlü çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt'in üçü evlatlık üçü biyolojik olmak üzere altı çocuğu bulunuyor. Genelde yanında çocuklarıyla gördüğümüz yıldız hem feminen hem anaç görünmeyi başarıyor. Sade detaylar, gözü yormayan modeller, siyah, beyaz ya da nötr tonlarla karşımıza çıkıyor. Günlük yaşamdaki en büyük kurtarıcısı ise trençkotlar. Diğer bir vazgeçilmezi ise maxi elbiseler. Özellikle ikizlerine hamileyken sık sık giydiği elbiseler Angelina Jolie'nin vazgeçilmez parçaları arasında yerini almış. Giydikleri hiçbir zaman kendi asaleti ve çekiciliğinin önüne geçmiyor.
 
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN