Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Vodafone Arena'da Büyük Tehlike

Yayınlanma Tarihi : 08 - 05 - 2015 : 16:43
Beşiktaşlıların gurur kaynağı olan Vodafon Arena stadı hızla bitirilirken bir konu var ki eğer tedbirleri bugünden alınmazsa ileride çok baş ağrıtacağa benzer. 
 
Başlığı şöyle yazsaydım daha doğru olurdu: “ Bu stat kanser yapacak”
 
Ama bu kanser riski Beşiktaş’ın olası alacağı kötü neticelerden değil 1903 tribünündeki koltuklarla, VIP localara monte edilecek binlerce TV ekranının WIRELESS sistemini kullanacak olması. Televizyon ihalesine WI-FI şartı koyan yönetim belli ki fazla araştırmadan bu kararı almış. Bu ihale şartnamesini hazırlayan kişiler de ne yazık ki bu sistemin getireceği sağlık sorunlarını unutmuşlar.  
 
Yaptığım küçük bir araştırmaya göre WI-FI router’ların oluşturduğu EMF dalgalarına uzun süre maruz kalmanın beyin hasarlarına, hafıza kaybına hatta tümörlere neden olabileceğini gösteren çalışmalar var. Bu düşük frekanstaki EMF insan vücudunda yorgunluğa, kansere, DNA değişikliğine, düzensiz kalp atışına, baş dönmesi ve baş ağrısına sebep oluyor.
 
Bir maçta insanların en az 3 saat aynı ortamda bulunduğunu düşünürsek binlerce tv ekranına sinyal taşıyan WI-FI sisteminin oluşturacağı radyasyonun neler yapabileceğini bir düşünün.
 
Biz İzmirli olarak İstanbul Vadofone Arena’da devamlı maç seyredecek olan Beşiktaşlı dostlarımı bu konuda uyarıyorum. 
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN