Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çocuklarda 'Yetişkin' Modası

Yayınlanma Tarihi : 24 - 04 - 2015 : 13:20
BEN HABER GAZETESİ 31.SAYI
 
 
2015 ilkbahar/yaz çocuk giyim trendleri her çocuk için uygun stilleri karşımıza çıkartıyor. Çocuklar için hazırlanan özel koleksiyonlar hem kız hem erkekler için birbirinden güzel kombinlere sahip. Sezonun en etkili çocuk trendleri; doğadan ilham alınarak tasarlanan kuş ve çiçek baskıları, kadın ve erkek giyim trendleriyle oluşturulmuş "mini-me" stili, 70lerin bohem stilinden ilham alan püsküllü botlar ve çiçek taçlarıyla eşleştirilmiş tülbent elbiseler ve çocukların sanat aracılığıyla kendilerini ifade etme özgürlüğü taşıyan do-it-yourself trendlerinden ilham alan merak ve hayal dolu koleksiyonlar 2015 ilkbahar/yaz sezonunun öne çıkan trendleri arasındadır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Çiçek Çocuk
70’lerin bohem ruhunu çocuk koleksiyonlarına taşıyan tasarımlar huzur ve mutluluk unsurlarını içeren tasarımlarla yeni sezonda karşımıza çıkıyor. Baskılı ceketler, gömlekler, süet yelekler, tulumlar, mendil etekler, dantel şerit detaylar bu trendin olmazsa olmazları arasında. Bej ve ağartılmamış pamuklar, şeftali rengi, krem, soft yeşil ve mavi kullanılan renkler arasındadır.
 
 
Mini-me
2015’in en hit trendlerinden mini-me kadın ve erkek giyim trendlerinden ilham alarak oluşturulan koleksiyonlar çağdaş çocuk eğilimiyle sezonda karşımıza çıkıyor. Yetişkinlerin kıyafetlerini çocuklara uyarlayan tasarımcılar yakasız ceketler, armalar ile bolero ceketler,  indigo rengi kot pantolonlar, keten yelekler, modern tunikler, erkekler için papyon ve kravatlar, terzilik ayrıntıları ve metal ayrıntılarla sezonun hit çocuk giyim parçalarını oluşturuyor. Siyah beyaz uyumu, kahverengiler, hardal rengi bu trendin renkleri arasında.
 
 
Do-it-Yourself Çocuklar
Bu sezon do it yourself projeleri çocuk giyim dünyasına tamamen yeni bir anlam katmış. Çocuklar sanat ve el sanatları aracılığıyla kendilerini ifade etme özgürlüğünü sağlayan projelerden tasarımcılara ilham kaynağı oluşturarak sezonda benzersiz parçalar oluşturulmuş. Sulu boya baskıları, patchwork ve bulmaca baskıları, yaratıcı pop-art karakterleri, uyumsuz tozluklar, asimetrik renk blokları bu trendin hit parçalarını oluşturuyor. Gökkuşağı renkleri, pembe, parlak sarı ve parlak süsler ile bej rengi tasarımlarda kullanılan renkler arasında.
 
 
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN