Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hangi Burç Niçin Ayrılır?

Yayınlanma Tarihi : 26 - 03 - 2015 : 16:56
BEN HABER GAZETESİ 30.SAYI
 
 
 
 
 
 
 
 
Koç Burcu: Bir Koç, ilişkisinde olup bitenlerin onu bıktırdığını fark ettiğinde bırakıp gider. İlişkisine büyük bir coşkuyla, heyecanla başlayıp, her şeyi sıcağı sıcağına coşkusuyla yaşayan Koç burcu insanında çabuk bıkma huyu da vardır. Çok çabuk sever çok çabuk bıkar. Çevrenizde çok sevmiştim; ama bıktım diyen bir Koç varsa ona şöyle deyin; ilişkide hep senin dediğin olamaz ki. Bazen karşındakini de dinlemeli ve ne istediğini anlamalısın”. 
 
 
 
 
 
 
Boğa Burcu: Bir Boğa, ilişkisinde mutlaka huzur ve güven arar. Ola ki ilişkisinde bunları kaybettiğini görürse bir dakika bile duramaz. Oysa o kolay kolay aşık olduğu insanı bırakmaz. Ne olursa olsun mücadele etmesi gerektiğini düşünür. Öfkesi sanıldığından daha büyük olabilir. Altından kalkamayacağı davranışlar ve sözler onu çok üzer. Boğa insanı ayrılırken ne not bırakır ne de eşya. Çeker gider.
 
 
 
 
 
İkizler Burcu: Bir İkizler insanına sürekli “seni anlamıyorum” deyip bolca da senin bu kararsızlıklarından bıktım” diye eleştiriyorsanız emin olun ki  mutlaka terk edileceksiniz. O entelektüel konuları paylaşamayacağı, duygusal oyunlarını oynayamayacağı, kendini çok değerli hissettirmeyeceği hiçbir aşka tenezzül etmez. Kendine verdiği değer kadar, ona değer vermediğinizi hissettiğinde kapının önünde olacağınızı bilin.
 
 
 
 
 
 
Yengeç Burcu: Yengeç insanına ettiğiniz laf onun gururuna, onuruna dokunmadığı sürece sizden kolay kolay ayrılmaz. Ama ola ki aldatıldığını fark ederse geri dönüşü yoktur. Ya da ilişkiye dönse bile ömrü boyunca aldatıldığını hep hatırlayacak ve size hatırlatacaktır. Bir Yengeç insanının sizden ayrılmasını istemiyorsanız sürekli onun duygularını anlar görünün. O en çok duygularının anlaşılmasını ister ilişkide.
 
 
 
 
 
 
Aslan Burcu: Aslan burcu en temelde iki davranışı görürse ilişkisini bitirir. Birincisi sevgilisi için artık eskisi kadar gözde ve popüler olmayıp ikinci plana atıldığını fark ederse. İkincisi de herhangi bir sebepten dolayı kalbinin kırılmasıdır. Aslan daima aşkta bir numaralı vazgeçilmez kişi olmak ister. Hayatını garantiye alamadığı bir aşk ilişkisi ona cazip gelmez. Çünkü kalıcı, ömürlük ilişki peşindedir.
 
 
 
 
 
 
Başak Burcu: Başak burcu aldatılmaya ve kandırılmaya tahammül edemez. Mutlaka ayrılır ve geri döndürmek kolay olmaz. Ona göre bir ilişki kolay başlayamaz. Başlarsa da güven temeli sonsuza kadar sürmelidir. Eğer kısa süreli maceralar arayanlarımız varsa Başak insanından uzak durun. Ruhunu incitmenize müsamaha etmeyecek ve yeri geldiğinde pasif direnişle sizi doğduğunuza pişman edebilir.
 
 
 
 
 
Terazi Burcu: Terazi insanının aşk ilişkisini bitirmesini istiyorsanız çok kolay bir yolu var. Ona bağırın ve azarlayın. Sürekli yüksek sesle bağırıp çağırın. Hemen ayrılır. Çünkü nezaket, barış, uzlaşma, problemleri konuşarak en makul ve empatik şekilde çözme yeteneği ileri düzeydedir. O aşkta da böyle biridir. Flörtöz bir yapıda olması demek, bir ilişkiden ötekine koşuyor demek değildir. Sadece narindir. Alınganlık ve kırgınlık yüzünden çabuk ayrılır.
 
 
 
 
 
Akrep Burcu: Akrep, ilişkisinde sevgilisinin ondan gizli, üstü kapalı işler çevirdiğini sezerse ayrılmayı aklına koyar. Sessizce takip eder ve aldatıldığını fark ederse takıntı derecesinde ilişkiyi hem size hem de kendisine zehir eder. Sanmayın kolayca çekip gider. İntikam almadan asla peşinizi bırakmaz. Ona yaşattığınız acının daha da beterini size yaşatmadan içi rahat etmez. İntikamını alır. Sizi dinlemez ve planlar kurar.
 
 
 
 
 
 
Yay Burcu: Yay burcu insanı en çok da özgürlüğünün kısıtlandığını hissettiğinde kapıyı açar ve gider. Ardından hiçbir kapıyı kapatmamıştır. O özgürlük ve bağımsızlığına çok düşkündür. Mutlaka bağımlı aşk ilişkisi yerine herkesin kendi özelini yaşama hakkı olduğuna inanan bir yapıdadır. Sevgilisinin her dakika nerede, ne yaptığı, kimlerle ne yaptığı ile ilgili soruları bir süre sonra onu yorar ve o da ilişkiyi sevgilisine iade edip kaçar.
 
 
 
 
 
 
Oğlak Burcu: Oğlak burcu insanı ilişkisinde kendisini maddi kazanımlar için motive etmeyen bir şey gördüğünde o ilişkiden soğur. Hayalet gibi çekilir o ilişkiden. Ona ait olan her şey çok kıymetlidir. Ola ki sevgilisi bu kıymetli şeyleri acımasızca eleştirirse, saldırırsa Oğlak insanı sanılandan daha agresifleşerek o ilişkiye son noktayı koyar. Kendisini maddi konularda ilerletmeyen bir ilişki ona cazip gelmez.
 
 
 
 
 
 
Kova Burcu: Kova insanı ilişkisinde kendisine yapılan saygısızlığı kolay affetmez. Bunu kesinlikle bir ayrılık sebebi olarak görür. Sevgilisine bağlanmak ile bağlanmamak arasında kararsız kalan Kova insanı zaten ilişkiye alışma sürecinde zorluk yaşar. Alıştıktan sonra saygısızlara tahammülü o kadar zordur ki geri dönüşü olmayan yollara onu siz gönderirsiniz. Geri döndürmeniz çok uzun zamanınızı alır ve büyük uğraş gerektirir.
 
 
 
 
 
 
Balık Burcu: Balık burcu insanı ilişkisinde iki sebepten dolayı ayrılır. İlki ona sevilmediğini hissettirirseniz. İkincisi ise onu yalancılık ile suçlamak gafletinde bulunursanız. Oysa o asla yalancı değildir. düş gücü fazladır ve bu yüzden çok romantik ve abartılı bir konuşma becerisi vardır. Bu dili çözemeden mümkünse bir Balığa aşk teklif etmeyiniz. Varlığı çok büyük sevgi ve keyif kaynağı olan Balık hayatınızdan çıkıp gittiğinde acısını bolca çekersiniz.
 
 
 
 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN