Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bu Sözler Çok Tartışılır

Yayınlanma Tarihi : 30 - 01 - 2015 : 09:59
“TARKEM’i samimi bulmuyorum”. Bu cümle Kemeraltı Derneği Başkanı Ümit Kaya’ya ait.
 
BEN HABER Gazetesi’nden Gökdeniz Engin’e konuşan Kaya, TARKEM ile ilgili öyle cümleler kurmuş ki, ne yenir, ne yutulur cinsten.
 
Anladığım kadarıyla TARKEM’in yönetim kurulu üyesi olan Ümit Kaya’nın yönetimdeki arkadaşlarına ve TARKEM üyelerine güveni sıfır.
 
Bu sonuca nereden mi varıyorum, Kaya’nın kendi sözlerinden. Bakın samimiyetsiz bulduğu TARKEM’de bulunmasını Kaya nasıl ifade ediyor.
 
 “TARKEM’in yönetim kurulu üyesi oldum. Çünkü TARKEM’in yönetiminde olmak, içlerinde olmak, ne yapabileceklerine daha çok tanık olmak demek. Biz TARKEM’in hep karşısında durduk. Yönetime girmek demek içlerinde olmayı kabullenmek veya onların yapacağı işlere evet demek değil. Kemeraltı ile ilgili küçük esnaf ile ilgili çirkin bir şeyler olacak olursa orada duruşumu belli edip engel olmak için elimden geleni yaparım.’’
 
Söyleşide TARKEM’in iyi niyetini devamlı sorgulayan Ümit Kaya’nın tüm korkusu Kemeraltı’nın bir yatay AVM olarak düşünülmesi.
 
Şimdi bu söylemden sonra ilk TARKEM yönetim kurulu toplantısının nasıl geçeceğini çok merak ediyorum.
 
Kaya potansiyel suçlu gibi baktığı İzmir’in birbirinden değerli işadamlarının konu ile ilgili sorularına nasıl cevap verecek, bu da ayrı bir konu.
 
Bir açıklama yapan TARKEM Yönetim Kurulu Başkan Vekili Uğur Yüce, Kaya’ya güzel bir cevap vermiş..
 
“Sözümüzün teminatı 70 yıllık geçmişimiz. Niyetimiz öyle olsaydı 2 yıl önce fiyatlar tabana vurduğunda oradan yer kapatırdık. Biz bir şeyi ispatlamak zorunda değiliz”
 
Evet, anlaşılan bu pilav daha çok su kaldıracak.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN