Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şubat Ayı Burç Yorumları ve İsim Analizi

Yayınlanma Tarihi : 28 - 01 - 2015 : 13:29
BEN HABER GAZETESİ 28.SAYI
 
 
 
 
 
 
 
 
Koç Burcu: Yakınınızdaki kişilerin gerçekte niyetlerinin ne olduğunu fark etmek, kendinizin bugünlerde sevilmeye daha çok ihtiyacınız olduğunu hissetmenize neden olacak. İş yaşamınızda doğru kişilerle bilgi paylaşımı yapınız. Sizin için çelişkilerin aşılmasını bekleyen bir hafta.
 
 
 
 
 
 
Boğa Burcu: İş ortamınızda kriz yönetimi ve denge unsuru olmak görevi size ait. Bu durum bu hafta sizi yeteneklerinizi fark ettirme konusunda destekleyecek. Bekar Boğalar için arkadaş çevresinden gelen sevgili adaylarını değerlendirmek ve parayı kontrol altına almak girişimleri olacak.
 
 
 
 
 
İkizler Burcu: Özellikle kariyerinizi geliştirirken karşılaşacağınız engelleri önceden fark etmeye bakın. Böylece kriz yönetimi kolay olacaktır. Aile bireyleri, yakın kişiler ile ilişkilerinizde gerilimler yaşama olasılığınız yüksek. Eleştiriye açık değilsiniz. Yanlış anlamaya ve yanlış anlaşılmaya müsait bir hafta. 
 
 
 
 
 
 
Yengeç Burcu: Aile ve yakın çevrenizdeki kişilerle ilgili problemleri çözmek için gerekli tüm fırsatları değerlendiriniz. Gerginliği aşarken, ilerlemek için aldığınız kararları uygularken engelleniyormuş duygusuna kapılabilirsiniz. Bu ruh hali sizi yanıltmasın. Mücadeleye devam. Ödülünüzü alacaksınız. Aşk konusunda cesaretinizi toplamalısınız.
 
 
 
 
 
 
Aslan Burcu: Yapmanız gereken tüm yarım kalmış işlerinizi bu hafta tamamlamak konusunda kendinizi zorlamayınız. Aşkta istediklerinizin olması için sizin bir takım tutumlarınızın değişmesi gerektiğini kabul edin. Ve terapistten destek alın. Ortaklık kurmak ve yüklü para harcamak için uygun bir hafta değildir. 
 
 
 
 
 
 
Başak Burcu: Kararlarınızı uygulamak konusunda daha esnek olmanızı öneririz. Manevi dünyanızda ciddi farkındalıklar başlıyor. Aile yaşamınızı, iş yaşamınızı, ortaklığınızı tüm bu ilişkilerinizi sorgulamaya başlayacağınız bir hafta. Bastırdığınız, görmezden geldiğiniz bazı durumlarla yüzleşmeniz olasıdır.
 
 
 
 
 
Terazi Burcu: Yazmak, proje üretmek konusunda özel bir mekan tasarlamanın zamanı geldi. Ne ile meşgulseniz gittikçe yoğunlaşmaya başlıyorsunuz. Özellikle işiniz ve projeleriniz ile ilgili soğukkanlı ve daha kuralcı bir tutum geliştiriyorsunuz. Parayı kontrol altına almak konusunda gücünüz artıyor. Aşkta kırgınlığa dikkat.
 
 
 
 
 
Akrep Burcu: İş başvuruları konusunda ümit verici gelişmeler olabilir. Gelirinizi artırmak, sosyal çevrenizi iş girişimleriniz için kullanmak konularında isteklisiniz. Projelerinizi dikkatli hazırlayınız. Bu hafta dinlenmeye fazlaca özen gösteriniz. Sağlığınıza dikkat edin. Aşk ilişkisinde empatik olunuz.
 
 
 
 
 
 
Yay Burcu: Aileniz ve yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkilerinizi geliştirmek isteyebileceksiniz. Özellikle rüyalarınız bu hafta ilginç mesajları size aktarabilir. Para ve insan ilişkilerinizde daha cesur ve çözümcü olmalısınız. Aşkta ve dostlukta gerçekte ne istediğinize karar vermek size kazandırır.
 
 
 
 
 
 
Oğlak Burcu: Kullandığınız makine ve araçlardaki ani bozulmalara karşı dikkatli olunuz. Aile bireyleriyle alınacak ortak kararlarda fikirlerinizi açıklarken daha empatik olmanız doğru anlaşılmanızı sağlar. İş başvurularında daha profesyonel davranın.
 
 
 
 
 
 
Kova Burcu: İç dünyanızdaki daha çok para kazanmak, daha iyi bir evde yaşamak, yeteneklerinizi daha çok gösterebileceğiniz iş arayışlarına girişmek konusundaki arzularınız artıyor. İş yaşamınızdaki duygusal yakınlık kurduğunuz kişilerden maddi destek almak konusunda uygun bir hafta..
 
 
 
 
 
 
Balık Burcu: Aile içerisinde annenizi sahiplenmek, savunmak konularında oldukça hassas olacağınız bir haftadasınız. İş yaşamınız ve iş hayallerinizi gerçekleştirirken engellerle karşılaşmanız olasıdır. Yılmayınız. Sadece uygun zaman ve uygun kişileri bekleyiniz.
 
 
 
 
 
 
Maya Burcunuzun Aylık Yorumu:
 

Timsah: Yapmak istedikleriniz ile ilgili aşırı hayal kurmak yerine hemen uygulamaya geçerseniz başarılı olabileceksiniz. Eski bir dost ile ilgili dedikodulara karşı dikkatli olun. Yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.
 
 
 
 
 
Rüzgar: Babanız ile ilgili ve onun geçmişi ile ilgili meşgul olacağınız konular sizi olumsuz etkileyebilir. Bu durumlarda aile birliğinizin önemini düşünün ve evlat olarak üzerinize düşenleri yapın.
 
 
 
 
 
 
Gece: Günlük tutmaya başlamanızı öneririm. Çünkü bu ay yalnızlık duygusu yer yer sizi etkileyebilir. Böylece duygu ve düşüncelerinizi günlüğe yazarak rahatlayabilirsiniz. Lüks alışveriş yapmayı erteleyiniz. 
 
 
 
 
 
Tohum: Kredi kartı ve senet ödemeleriniz var ise; ödeme günlerine dikkat ediniz. Resmi evraklar ile ilgili yasal işlemlerde eksiklikler çıkabilir. Bankadan kredi çekmek ve yatırım yapmak için sezgisel davranınız.
 
 
 
 

Yılan: Aşk konusu gündeminizde oluyor. Oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Gecikmiş ödemelerinizi tamamlıyorsunuz. Evlenme teklifi alan yılanlar sezgisel davranınız. Doğru karar vermek, başkalarının tesiri altında kalarak yapılamaz.
 
 
 
 

Ölüm: Sağlık kuruluşları ile ilgili bazı evrak, ödeme vb ilişkilerinizde hukuki prosedürü çok iyi inceleyiniz. Ev işlerinde dikkatli olunuz. Özellikle de bilek ve el bölgesi ani hareketlerle yaralanabilir. Dikkatli olunuz.
 
 
 
 

Geyik: Oldukça popüler olmak için uygun bir zaman ve çevreye sahipsiniz. Cilt ile ilgili problemlerinizi ciddiye alınız. Kaşıntılar ve alerjiler sizi korkutmasın. Doktorunuz ile kısa sürede iyileşirsiniz. Aşk için uygun bir ay.
 
 
 
 

Tavşan: Şansınız hem aşktan hem de paradan yana oldukça açık. Geçen yıllarda yarım bıraktığınız ilişki, iş ve eğitim tamamlanmak için yeniden gündeme gelebilir. Aile problemleri için telaşlanmak yerine çevrenizi soğukkanlılığa davet ediniz.
 
 
 
 
Su: Bu ay enerjinizi tamamen kariyerinize veriniz. Kurumsal çalışmalar ve girişimler için mükemmel bir ay. Astroloji ile ilgilenen Su insanları bu ay eğitime başlamak için ne duruyorsunuz? Aşka mola iyi gelecek.
 
 
 
 

Köpek: Para konusunda oldukça şanslısınız. Ev, araba, makine vb vergi ödeme konusunda yaşayacağınız kısıtlı zamanlardaki sıkıntıları büyütmeyiniz. Aile ve yakın çevreniz size oldukça büyük destek sunuyor. Boşanmak için doğru bir zaman değil.
 
 
 
 
 
Maymun: Kilo vermek için uygun bir ay değil. Özellikle kilo vermeye odaklanmak yerine sağlıklı beslenmeyi öğrenmek harika olacak. Yemek yemekten korkmayın. Aşkınızı mutlu etmek ve aşkınızın istediklerini yapmak sizi rahatlatacak.
 
 
 
 
 
 

Yol: Diş problemleri ile başlayan bu ayda, birçoğunuz için para ve aşk konusunda şanslı bir dönemde olduğunuzu belirtmeliyim. Yabancı kültürden insanlarla konuşmak ve alış veriş konularında çok şanslısınız.
 
 
 
 

Kamış: Çocukluk anılarınız veya varsa eski eş ile ilgili problemlerinizde bu ay yoğunlaşmak sizin kaderiniz değil. Bu ay mutlaka bir psikolog veya terapistten duygularınızı iyileştirmek ile ilgili destek alınız. Göreceksiniz yaşam enerjiniz nasıl yükselecek.
 
 
 
 

Jaguar: Yaşamınızda problem yaşadığınız kadın ve erkeklerle aranızdaki durumları çözünüz. Çünkü bu sayede para probleminizin de çözülmeye başladığını göreceksiniz. Bu ay özellikle bu konu ile ilgili terapi desteği alırsanız başaracaksınız.
 
 
 
 

Kartal: Aile ve aşk konularında ince fikirlerinizi anlatırken oldukça duyarlı ve empatik olunuz. Yanlış anlaşılmak yerine yapıcı davranmak size kazandırır. Sevgilinize alacağınız güzel bir hediye aranızdaki gerginliği toparlar. Kişisel Gelişim kursuna gitmek için harika bir zaman.
 
 
 
 

Baykuş: Oldukça yaratıcı bir döneme giriyorsunuz. Eski aşk ilişkinizi tek taraflı çözmek size bir şey kazandırmayacak. Kendinizi geliştirici kurslar ve arkadaş çevresi size iyi gelecek. Bu ay uyku saatinizi artırmanızı tavsiye ederim.
 
 
 
 
Toprak: İş ortamında dengede olmak ve dengeyi süreklileştirmek daha çok sizin yönetim ve liderlik becerilerinize bağlı olarak gelişecek. İnsanlar, sabit kararlarınızı hayata geçirdikçe sizi anlayabilecekler. Bu sebeple empatik olmak size kazandırır. 
 
 
 
 

Fırtına: Son bir yılda kısa aşklar biriktirdiniz ve artık ciddi bir ilişki sizin de hakkınız. Size tavsiyem öncelikle dinlenmeniz. Uzun soluklu olmayacağının farkında olduğunuz ilişkilerinize bir son verin. İşinize odaklanın ve bol bol dinlenin.
 
 
 
 

Işık: Aile büyüklerine karşı sorumluluklarınız giderek artıyor. Özellikle maddi kaynak yaratma konusunda yakınlarınızdan yardım isteyiniz. Banka kredisi çekmek için uygun bir dönem değildir. Sevdiğinizi ve sevildiğinizi fazlasıyla hissettiğiniz bir dönemdesiniz.
 
 
 
 
 
 
İsim Analizi:
 
Suna: Parlak fikirleri vardır. Bu fikirler ile akademik kariyer yapmak ve ilerlemek konularında destekçiye ihtiyacı vardır. Kas ve kemik rahatsızlıklarına duyarlıdır. Sağlığına dikkat etmelidir. Para konularında oldukça talihlidir. 
 
Talih: Duygularını ifade etmek ve bunu karşı tarafa olduğu gibi anlatmak konularında zorluk çeker. Çok duygusaldır. İlişkilerinde aile sıcaklığı arar. Mühendislik, emlakçılık, inşaat mesleklerine genelde yatkındır. İnsanları rahatlatıcı gücü vardır.
 
Safir: Parlak fikirleri vardır. Çok güçlüdür. İnsanları rahatlatır ve alıngandır. İnsanlara güvenmeyi tercih eder. Kırılgan yapısı arkadaşlarına karşı sürekli ilişki geliştirme konusunda başarısını düşürür.
 
Öyküm: Aşk ilişkilerinde hüzün ve hayal kırıklığı onu incitebilir. Bu ismin yanına aşk hayatını destekleyici bir isim almalıdır. Sıkça iş değiştirir. Evlilik hayatı ile beraber ekonomik problemler kalıcı çözülür. Yurtdışı eğitim ve seyahatler konusunda şanslı olabilir. 
 
Dilan: Oldukça güvenilir, alıngan ve güçlüdür. Akademik kariyer konusunda desteklendiğinde çok büyük başarılara imza atar. Doğruluk ve dürüstlük adeta onun diğer adıdır. Yalnızlıktan hoşlanmaz ve parayı yönlendirme konusunda başarılıdır.

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN