Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Geçmiş Yıllar Fantazyası

Yayınlanma Tarihi : 06 - 01 - 2015 : 09:18
Bazı olaylar vardır ki kamuoyunun bilgi ve takdirine sunulduğu anda yeri, yerinden oynatır. 
Öyle ki siyasi nizam alt üst olur. Toplumsal beklentiler, ahlaki değerler, medeni, ilişkiler, bir daha düzeltilmesi imkânsı bir girdaba itilir.
Hele siyaset bahsine gelince; ünlü ve etkili siyaset liderlerini, üst yöneticilerini, etkili milletvekillerini ve hatırlı taraftarlarını aşağılayan yöntemlerin ahlaksızlığı, fütursuzca işletilir. 
Bir dönem bu uygulamanın en ayıplı örneklerinde ülkenin güzide siyasetçileri, Harcandılar. Bir kısmı bulundukları görevlerden istifa ederek, alçakgönüllü bir sosyal yaşamın sükûnetinde inzivaya çekildiler.
Tarifi nasıldır henüz bilinmiyor; ama bir grup kamu yetkilisi, sahte kimlikli müracaatlar ile ana muhalefeti ve ikincil muhalefet yöneticilerini dinlemiş. 
Elde ettiklerini ileride siyasi amaçlı bir komplonun gerekçesi olarak dosyalamış ve günü gelince çıkarıp hedeflediğe sonuca ulaşmış...
2011 seçimleri yaklaşırken Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesine başvurularak sahte isimler altında siyasetçilerin dinlenmesi tezgâhlanmış.
İşte size örnek: Akşam Gazetesinde yayınlanan habere göre, Deniz Baykal, “Fatih Çalışkan” sahte ismi ile alınan mahkeme kararı ile Hizbullah örgütü üyesi olduğu iddiasıyla dinlenmiş.” 
Deniz Bölükbaşı, ‘Haydar Baran’ sahte ismiyle; Cihan Paçacı ise “Selim Aydoğan” sahte ismiyle İBDA-C örgütü üyesi olarak dinlenmiş.
***
İşte size, bir başka geçmiş yılın fantazyası. 
Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan, Twitter fenomeni Fuat Avni’nin kim olduğunu keşfetmiş manzarasıyla, bu bilinmez şahsın aslında ana muhalefet partisi olduğunu söylemiş
Bir zamanlar CHP’nin Grup Başkan Vekilliği’ni yürüten Tarhan, daha sonra CHP’den istifa ederek Anadolu Partisi’ni kurmuştu. 
Şimdi ana muhalefet partisi CHP’yi, AK Parti’ye muhalefet edememekle suçlayarak, “ CHP, şu anda kim olduğunu bilmediğimiz Fuat Avni’dir” demiş...
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Merkel Şemsiyesi
(17 - 02 - 2016)
İZBAN Ar İle İftihar
(16 - 02 - 2016)
PYD ve YPG Sorunu
(15 - 02 - 2016)
Huzur ve Özgürlük
(13 - 02 - 2016)
Bir Nefret Suçu
(12 - 02 - 2016)
Numan Bey’in Yorum Farkı
(10 - 02 - 2016)
Yanlış Fezlekeler
(06 - 02 - 2016)
Kesin İhraç
(05 - 02 - 2016)
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN