Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


2015’te Kim Parayı Kim Aşkı Bulacak?

Yayınlanma Tarihi : 03 - 01 - 2015 : 17:09
BEN HABER GAZETESİ 27.SAYI
 
 
 
Yeni senede gezegenlerin ve yıldızların hareketlerine göre bizleri neler bekliyor? Hangi burç aşkı, hangi burç parayı bulacak? 2015 yılı burç yorumlarını merak edenler bu yazı tam da sizin için yazıldı.
 
ÖNEMLİ NOT: LÜTFEN ÖZ BURCUNUZA VE YÜKSELEN BURCUNUZA GÖRE OKUYUNUZ
 
 
 
Koç Burcu: Koçlar 2015’in aşk konusunda en şanslı burcu. Aşkta ve aile hayatında iyileşme, mutluluk var ve taşlar yerine oturuyor. Aile içi yenilikler yolda. Özellikle mekân değişikliği özel yaşam ve iş hayatıyla ilgili gündeminizde olacak. Sağlığınıza dikkat edip, egzersizlerinizi arttırırsanız oldukça zinde ve şanslı bir yıl olacak sizin için. Çocuklarınızın okul başarılarındaki rolünüz ön plana çıkacak ve oldukça başarılı olduklarını göreceksiniz. Çocuklarınız ödüller vb alabilir. Gururunuzun çok okşanacağı bir yıl 2015. Çocukları, hayvanları, doğayı koruyan gruplara katılmak, ağaç dikmek için harika aylar sizi bekliyor. Tadını çıkarın.
 
 
 
 
 
 
Boğa Burcu: Eşiyle, sevgilisiyle problemler yaşayan Boğalar ilişkilerini sağlam temellere oturtmaya çalışacaklar ve birçok Boğa için problem çözmek kolay olacak. Bütçenize dikkat etmeniz gereken bir yıl 2015. Özellikle satın almaktan çok biriktirme enerjisi yoğun olacak. Ev, araba, gibi mal-mülk alım ve satışlarında çok dikkatli olunuz. Özellikle resmi yazışmalar konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Evlilik konusunda birçok Boğa mutlu kararlar alarak, dünya evine girecekler. 2015 size aşk ve evlilik enerjisi getirirken, bütçenize dikkat edin diyor. Benden söylemesi. 
 
 
 
 
 
 
İkizler Burcu: İkizler burcu 2015’te kariyer yükselişini emin adımlarla sürdürecek. Özellikle evlilik ve bunun gibi ciddi ortaklıkları pek tavsiye etmiyoruz; ama bir gereklilik ise; partner seçiminde çok düşünüp taşınmalı ve ne istediğinizi ona ve kendinize söyleyebilmelisiniz. Aşk konusunda uzun soluklu ilişkilerin başlamasından çok kısa süreli flörtlerin varlığı dikkat çekecek. Zaten evlilik ve uzun soluklu ciddi bir ilişkiyi 2015’te yalnız İkizler pek istemediğinizi, bunun yerine daha çok iş ve daha çok para dediğinizi anlayacaksınız. Duyar gibiyim. Yeni iş teklifleri ve terfilere hazır olsun güzel ve yakışıklı İkizler.
 
 
 
 
 
 
Yengeç Burcu: 2015’in para kazanmak konusunda en şanslı burcu Yengeçler. İşiniz ve ailenizde, değişik kaynaklardan küçük, büyük toplu para veya kazanç artışı size çok büyük moral verecek. Özellikle 2015’te kazandığınız paraları biriktirmek yerine hemen bir yatırım vb işlere kalkışmak çok doğru olmayabilir. İyi düşünün. Çünkü bu yıl Yengeçlerin para harcamaktan çok para biriktirme yılları. Makul olun ve çılgın fikirlere kapılıp lüks alışverişler yapmayın. Önermiyorum. Vücudunuzda sindirime bölgenize dikkat edin. Gece yemeleri artabilir. Kilo almaya yatkınlık var benden söylemesi. Bir uzman eşliğinde metabolizmanızı hızlandırıcı bir beslenme programı uygulamak sizi tüm yıl fit yapar. 
 
 
 
 
 
 
Aslan Burcu: Aşk ve evlilik hayatında bastırdığın, yüzleşmek istemediğin veya korktuğun şeyler 2015 yılı boyunca bir bir karşına çıkacak. Bu problemlerle yüzleşmek kolay olmayabilir. Ama hep hatırla, iyi ki ortaya çıkıyorlar çünkü yenilenmeye ihtiyacın var. Yenilendikçe yaşamın maddi ve manevi konularda ödüllerine, güzel sürprizlerine yaklaşıyorsun demektir. 2015’te problemlerinizi mutlaka psikolog, terapist vb desteğiyle aşmanız harikalar yaratacaktır. Sizde de kilo almaya yatkınlık var benden söylemesi. Bir uzman eşliğinde metabolizmanızı hızlandırıcı bir beslenme programı uygulamak sizi tüm yıl fit yapar. 
 
 
 
 
 
 
Başak Burcu: 2015’te karşımızda maddiyattan çok maneviyata önem veren Başakları görüyoruz. Sizler geçmişten bugünlere getirdiğiniz, aşk, evlilik sonrası duygular, çocuklarınızla ilgili özel durumlar vb ruhsal çalkalanmalarınızı dindirmeye kalkışıyorsunuz. Spiritüel konular, enerjiler, buna yönelik eğitim ve kurslar sizi adeta mıknatıs gibi çekecek. Arkadaş çevrenizde artık hep böyle spiritüel insanlar yer alacak. Yeni hobiler edinecek, eski alışkanlıklarınızı kararlılıkla kolayca bırakabileceksiniz. Özellikle uzun zamandır sigara bırakmayı düşünen Başaklar yaşadınız. O kadar kolay bırakabileceksiniz ki siz bile şaşıracaksınız. Eski aşk acılarınız da tarih oluyor. Kendinize ait bir hayat kurmak için harekete geçeceksiniz.
 
 
 
 
 
Terazi Burcu: 2015 Teraziler için sosyal çevrelerini genişlettikleri, popülaritelerini arttırdıkları, yıldız gibi parladıkları bir yıl olacak. Öyle meslek gruplarından üst düzeyde insanlarla ilişkiler içinde olacaksınız ki buna siz bile şaşıracaksınız. Flörtöz bir yıl sizin için. Evlilik, uzun süreli aşk ilişkisi söz konusu olabilir; ama siz illa da iş ve kariyer diyeceksiniz. Kısa süreli ilişkiler daha yatkın olduğunuz ilişkiler gibi görünüyor bu yıl. Ailenizden birileri sizden maddi manevi destek isteyecek. Siz de bu yüzden biraz yorulabilirsiniz. Nasıl bir yıldıza dönüştüğünüzün macerasını hep birlikte izleyeceğiz sevgili Teraziler.
 
 
 
 
 
Akrep Burcu: Meslek değiştirmek ve meslek seçimi konusunda 2015’te en şanslı siz sevgili Akreplersiniz. İş ve kariyer yaşamınızda çok popüler ve üne kavuşacaksınız. Mesleki çıkışlar, plan ve projeler yetki, maddi ve manevi gücü olan insanlar tarafından fazlasıyla desteklenecek. Bu sizin iş bağlantılarınızı güçlendirip ilerleyen yıllarda bolca para kazanmanızı sağlayacak harika bir çevreye kavuşturacak. Aşk konusunda hemen evlenme kararları almak yerine evliliğinizde daha huzurlu olmanıza büyük katkı sunacak olan parayı biriktirmeyi ve mülk sahibi olma girişimlerinize odaklanmanızı öneririm. Daha popüler ve daha yatırımcı, tutumlu Akrepler bekliyorum. Hadi bakalım. 
 
 
 
 
 
 
Yay Burcu: 2015’te Yaylar tüm yaşamlarını adeta yeniden kuruyorlar. Özellikle iş ve kariyer konusunda yeni girişimler, kazanılan paranın kıymetini bilmek ve parayı elde tutmak konularında çok cin fikirli olmak zorundasınız. 2015 sizin kariyer yılınız. Yeni bir hayat kurma yılınız. Elbette aşk kapınızı çalacak. Özellikle yalnız Yaylar aşk meşkte şanslı sayılır; ama siz bu yıl çok farklı biriyle aşk yaşamak istiyorsunuz. Ve o kişi gelecek, siz de ona gideceksiniz. Şunu açık belirteyim ki aşk bu yıl sizin için önemli; ama hayat kurmak hele hele para en önemli. İş, kariyer, para, aşk. İşte Yayların bu yılki sloganı ve sınav konuları.
 
 
 
 
 
 
Oğlak Burcu: Oğlaklar aileden veya evlilikten kaynaklı gelen para ve mülkler ile şanslı bir yıl yaşayacak. 2015 Oğlak insanlarının bilinçaltındaki tüm bastırılmış duygularıyla bir bir yüz yüze gelecekleri bir yıl olacak. Geçmiş anılar, yüzleşilmemiş, çözülmemiş bir sürü şey çözülmeyi bekliyor. Size bu yıl mutlaka, psikolog, terapist ve yaşam koçu öneriyorum. Öyle bir arınma, öyle bir ruhsal iyileşme olacak ki bu iş yaşamındaki yükselişinize, evliliğinizdeki mutluluğa, sosyal çevrenin kalitesinin artışına yarayacak.  Yani yüzleştikçe hayat size güzel sevgili Oğlaklar.
 
 
 
 
 
 
Kova Burcu: 2015’te isteyen birçok Kova kolayca evlenebilecek. Kolayca iş kurabilecekler; ama bir şartla: O da uygun bir ortak bularak tabii ki. Bu yıl aşk ve evlilik, iş ortağı bulma konularında birçok burcu kıskandıracak bir enerji yayıyorsunuz. Tebrik ederiz. Mutluluk sizin de hakkınız. Ve elbette bir konuda sizi uyaralım. 2015’te aşkta yüzünüz gülerken arkadaş çevresinden yana soğukkanlı olmanız gereken olaylarla karşılaşacaksınız. Bazı arkadaşlarınız sizi şaşırtacak. Siz olgun davranın, anlamaya çalışın. Baktınız hala anlamıyorsunuz. Yol verin gitsin.
 
 
 
 
 
 
Balık Burcu: 2015’te Balıklarda büyük bir yuva kurma isteği uyanacak. Evlenmek, evlenecek eş bulmak için harekete geçecekler. Özellikle tanıdıkları, ortak arkadaş sahibi oldukları kişileri seçecekler. Sevgili Balıklar eğer işinizi beğenmiyorsanız, çalışmak istemiyorsanız lütfen ani kararlar alarak işten ayrılmayınız veya istifa etmeyiniz. Çünkü sizi bekleyen iş gelen gideni aratır enerjisine sahip olabilir. 2015 iş ortamında uzlaşarak, içine atmadan alınganlıkları, uygun bir dil ile iş ortaklar veya arkadaşlarınıza duygu ve düşüncelerinizi ifade edebilmeyi öğretmeye kararlı. Bu sebeple iş ortamında problem çözme yeteneğinizi güçlendirici kişisel gelişim eğitimleri tam size göre. Özellikle Balık burcu insanları için NLP kursu taze kan gibi olacak. Size güveniyorum sevgili Balıklar.
 
 
 
 
Aşkta en şanslı burçlar: Koç, Balık, Kova, Boğa
 
Parada ve kariyerde en şanslı burçlar: Yengeç, İkizler, Akrep, Yay
 
En popüler olacak burç: Terazi
 
Ruhsal ve bedensel arınma yaşayacak olan burçlar: Aslan, Oğlak, Başak

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN