Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yılbaşının Vazgeçilmezi KIRMIZI

Yayınlanma Tarihi : 03 - 01 - 2015 : 16:38
BEN HABER GAZETESİ 27.SAYI
 
 
 
Yeni yıla kısa bir zaman kala; yılbaşının sembol rengi olan kırmızı tüm vitrinlerde karşımıza çıkıyor. Kırmızı objelerden ayakkabıya, dış giyimden iç giyime kadar her yerde kırmızı hakim! Kırmızı rujlar, ojeler ve tabi ki yılbaşı gecesinin vazgeçilmezi kırmızı elbiseler… 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ELBİSE
Feminen siluete yaptığı vurgu, kadınsı şıklık ve cazibenin ikonik sembollerinden kırmızı elbiseler, yılbaşının vazgeçilmez parçaları arasında. Gücün ve azmin rengi olan kırmızı etrafındakilerden farklı olduğunu göstermek isteyen kadınların en net tercihi olarak karşımıza çıkıyor. Kırmızı rengin popülaritesi dışında sarışın, esmer, kumral her yaş ve kutlamalar için uygun evrensel bir parça olması kırmızı renk tercihini vazgeçilmez kılıyor.
 
 
 
GOLD DETAY
Yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez tercihlerinden olan kırmızı elbise ve onunla en iyi uyumu sağlayacak gold detaylarla göz kamaştırıcı bir görünüm sağlayabilirsiniz. 
 
 
ŞAMPANYA VE BORDO
Kırmızının sonsuz tonları arasında eğer parlak kırmızı elbiseleri fazla iddialı buluyorsanız sezonun hit renklerinden olan şampanya tonları ve bordo gibi renkleri tercih edebilirsiniz. 
 
 
 
AKSESUARLAR
Kırmızı elbisenizi devetüyü kaşmir palto, gold çanta ve ayakkabılarla kombinleyerek bütünlük sağlayabilirsiniz. Siyah opak çoraplar, siyah kürkler ve siyah ojelerle ise yılbaşı ruhunu eksik etmeden daha sade bir görünüm yakalayabilirsiniz. 
 
KIRMIZI RUJ
Yılbaşı gecesi şıklığınızı tamamlayacak kırmızı ruj da tercih edebilirsiniz. Kırmızı olmasa da alternatif olarak nar çiçeği, bordo ya da kırmızının tonlarını kullanmayı ihmal etmeyin. Kırmızı rujun en iyi tamamlayıcısı ise kesinlikle eyeliner. Abartıdan uzak, hafif pembe - şeftali bir allık kullanarak hoş bir  görünüm sağlayabilirsiniz.
 
 
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN