Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ocak Ayı Burç Yorumları ve İsim Analizi

Yayınlanma Tarihi : 31 - 12 - 2014 : 15:38
 
 
 
Koç Burcu: Bu ay, kariyer ve eşiniz veya partneriniz ile ilişkiniz konusunda çok olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Özellikle aşk konusunda muğlakta kalmış olan ilişkilerin adı net konacak. Karar alırken dikkatli olun.
 
 
 
 
 
 
Boğa Burcu: Boğa: Bu ay, kilonuza dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle yedikleriniz ve yeme saatinizi yeniden düzenlemelisiniz. Kariyerinizde beraber çalıştığınız iş arkadaşlarınızın özel yaşamları gündeminizde oluyor.
 
 
 
 
 
 
İkizler Burcu: İkizler: Bu ay biraz hayalperestsiniz. Özellikle yatırım, alışveriş vb konularda para harcamadan önce iyi plan yapmalısınız. Aşk konusunda yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Partneriniz ile konuşarak empati yapın. Önyargılı olmayın.
 
 
 
 
 
 
Yengeç Burcu: Yengeç: Bu ay bir süredir başlayamadığınız aşk ilişkinize başlama şansınız yüksek. Fakat yine duygularınızı gizlemeyi seçerseniz yine yalnız kalacaksınız. Maddi kazançlar konusunda güzel enerjiler var. 
 
 
 
 
 
 
Aslan Burcu: Bu ay aşk ilişkisi başlayan sizler dikkatli olmalısınız. İlişkilerde empatik olmayı unutacağınız bir aydayız. Para kazanma ve kariyer yükselişi konusunda şanslısınız. Paranızı yatırım için harcamak ile ilgili dikkatli olmalısınız.
 
 
 
 
 
 
Başak Burcu: Bu ay eş ve aşk ilişkilerinde daha empatik daha anlayışlı olmak size mutluluk kazandıracak. Arkadaş ve iş çevrenizde popüler olduğunuz bir aydasınız. Beden sağlığınıza çok dikkat ediniz. Plan yaparken ne istediğinizden emin olunuz.
 
 
 
 
 
Terazi Burcu: Bu ay para ve kariyer konusunda büyük şanslar ile karşılaşacağınız bir aydasınız. İş ve aşk konularında duygularınız yoğunlaşıp yersiz alınganlık yapabilirsiniz. Gerçekte o eşi mi, o işi mi, o aşkı mı istediğinizi sorgulayacaksınız.
 
 
 
 
 
Akrep Burcu: İş yaşamınızda pozitif birçok fırsat ile karşılaşıyorsunuz. Özellikle ilişkilerde yaşayacağınız olumlu olmayan diyaloglar aslında olumlu dersler içermektedir. Gizli aşk ve cinsellik konularında dikkatli olunuz.
 
 
 
 
 
 
Yay Burcu: Bu ay para kazanmak konusunda oldukça zekice adımlar atmak için uygun bir ay. İş yaşamınızda ufkunuzu arttıracak yetenekli insanlar size ulaşıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı ifade konusunda şanslı enerjiler var ve etkiniz çok yükseliyor. 
 
 
 
 
 
 
Oğlak Burcu: Bu ay aniliklere hazır olun. Özellikle sosyal çevrenizde sürpriz arkadaşlıklar, bitiş ve başlangıçlar etkili oluyor. Aşk hayatınızda iniş çıkışlar, ilginç teklifler dikkatinizi çekecek. Para ve kariyer konularında etkinizi çok seveceksiniz.
 
 
 
 
 
 
Kova Burcu: Bu ay dinlenmek, uyku saatini arttırmak gergin anlarınıza ilaç gibi gelecek. Gerilme zamanlarınızda lütfen mekân değiştiriniz. Bu ay iş ve para konularına bu enerjiyi mümkün olduğu kadar yansıtmayınız. Aşkta mutluluk için uyumlu olunuz.
 
 
 
 
 
 
Balık Burcu: Geçmişte aşk yaşamak istediğiniz bir kişi ile yeniden buluşma olasılığınız çok yüksek. Sezgilerinizin ve duygularınızın peşine düşerek doğru kararlar almaya başladınız. Pozitifsiniz. Yeni bir yaşam için gerekli her fırsat elinizde.
 
 
 
 
 
 
Maya Burcunuzun Aylık Yorumu:
 

Timsah: İç enerjinizi doğru yönlendirmek konusunda artık istekli olmanın vakti geldi. Yaşamınızı renklendirmek rutini kırmak size çok büyük moral verecek. İşten ve ortaklıklardan kaynaklı geçici gerginlikleri atmak için bol oksijen, bol su içmek, çiğ beslenmek ve bir nefes koçundan seans almak en makulü gibi görünüyor.  
 
 
 
 
 
Rüzgar: Kariyer hedefinizde plansız ilerlediğinizin veya planınızın çok sözel olduğunun farkında değil misiniz? Belkide bu yüzden işler istediğiniz gibi gitmiyor. Güzel bir plan defteri size çok iyi gelecek. Yazarak plan yapınız. Beslenme konusuna dikkat edin. Mide bölgesi hassas.
 
 
 
 
 
 
Gece: Bu ay motivasyona en çok ihtiyacı olan grup gece insanlarıdır. Özellikle eşiniz, partneriniz, sizden sorumlu olan diğer insanların sabrını zorlayıcı isteklerden uzak duralım. Bu ay stres, kaygı ve korkular için psikolog, terapist, şifacı desteği almak için uygundur.
 
 
 
 
 
Tohum: Kadın tohumlar biten aşk ilişkileri için daha az tepkili olmayı seçerlerse, olası bir barışma sürecinde daha yapıcı olabilecekler. Kadınlık bölgesi ile ilgili problemlere karşı daha duyarlı olmalısınız. Yürüyüş, günde iki litre su tüketmek kilo problemi yaşayan tohumları pozitif etkiler.
 
 
 
 

Yılan: Yarım kalan işleri tamamlamak için mükemmel enerjiler var. Eğitim ve şifacılık konusunda ilerlenebilir. Şifacılık ile ilgili bilgileri yaşamınıza çekmek için sadece dileyin. Sağlık konusunda iyileşmeler hızlı oluyor.
 
 
 
 

Ölüm: Çocuğu olan ölüm insanları onlardan daha çok ilgi görmek istiyor. Çocuk sahibi olmak isteyen ölüm insanları için daha çok ümitlenebilecekleri bir aydalar. Kendinizi ve ne istediğinizi bilip ona hareket ettiğiniz sürece mutluluk sizinle.
 
 
 
 

Geyik: Özellikle bu ay mide ve sindirim sistemiyle ilgili kendinize daha çok dikkat ediniz. Stres ve gerginlik durumlarında doğa yürüyüşleri, iş esnasında ne fes teknikleri uygulamak, daha az nikotin vb tüketip daha çok su içmek önemli.
 
 
 
 

Tavşan: Özellikle iş yaşamınızdaki popülerliğiniz, kariyerinizin parlak yıllarının başlangıcı adeta. Bekar tavşanlar aşk konusunda şans yayıyor. Tanıştırdığınız bir çift evlilik için sizden enerji bekliyor. Aşk kariyerinizden gelecek.
 
 
 
 
 
Su: Çevrenizde bir süreden beridir size aşık olan ve duygularını belli etmekten korkan bir tanıdığınız var. Özellikle size karşı kendini yetersiz hissediyor. Eğer onu partner olarak görmek istiyorsanız tavrınızı değiştirebilirsiniz. Aşktan ve işten yana şans var.
 
 
 

Köpek: Birçok köpek insanı uzun zamandan beridir yaşamlarına aşk çekmek istiyorlar. Bu aşkı düşünmek hayal kurmak yerine kendinize şu Kuantum sorusunu sorun: “ben kendim olsaydım, kendim ile sevgili olur muydum”?
 
 
 
 
 
Maymun: İş yeri kurmak ve ortaklıklar için henüz zaman uygun olmayabilir. Özellikle ortaklık, evlilik enerjisi için tez canlı tavrınızı aşk ilişkinizi uzun vadede oturtmaya çalışarak harcayın. Para harcamalarına dikkat.
 
 
 
 
 

Yol: Değişik kültürlere olan ilginiz ve yabancı dil öğrenmedeki üstün yeteneğinizi göz önünde bulundurarak şimdiden bu yaza ciddi seyahat planları yapabilirsiniz. Para biriktirerek yurtdışı hayallerinize kavuşabilirsiniz.
 
 
 
 

Kamış: Yarım bıraktığınız işler konusunda yol kat ediyorsunuz. Özellikle insanların ruh hallerini anlamak konusundaki gayretiniz takdire şayan. Yaşlılar ve hastalara yönelik iyileştirme planları sizi önemli bir hayırsever yapabilir.
 
 
 
 

Jaguar: Aşk yaşamınızdaki inişli çıkışlı süreci aşmak sizin insanları etkileme becerinizi daha çok ilişkilerinizi olumlu etkileme konusunda olursa büyük başarı elde edeceksiniz. Bu ay dilekleriniz gerçekleşebilir.
 
 
 
 

Kartal: Aşk için gerekli her şeye sahip olup, bir yandan dostluk mu aşk mı konularını gereksiz abartmak elinizdeki fırsatları kaçırmanızı sağlıyor olabilir. Önünü görmek ve kararlarınızın size ait olması sizin için çok önemli. Bu ay buna dikkat edin.
 
 
 
 

Baykuş: Seyahatler, özel davetler sizi motive ediyor. Özellikle hobilerinize zaman ayırırsanız ruh sağlığınız üzerinde güzel etkiler bırakır. Aileniz ile olan ilişkinizde önyargılı ve gergin ruh halinizi kontrol edebilirsiniz.
 
 
 
 
Toprak: İş yaşamınızda oldukça önemli gelişmeler oluyor. Takdir topluyor, örnek alınıyorsunuz. Aşk ve evlilik ilişkinizde lider ve öğretici tavrınız önemli. Empati yeteneğinizi daha güçlü kullanırsanız partneriniz sizi daha iyi anlayacaktır.
 
 
 
 

Fırtına: İş yaşamınızda şikayetçi tutumlarınız sizin gerçekte ne istediğinizi geç kavramanızı sağlıyor. Oysa sakin kalıp asıl şikayetçi olduğunuzun işiniz olmadığını anlayacaksınız. Bu ay kas ve kemikleriniz ile ilgili problemlerinizi çözmek için meditasyon ve yoga işe yarayacaktır. 
 
 
 
 

Işık: Beden sağlığınız ile ilgili duyarlı haliniz ve aktiviteleriniz çevrenizdeki kişilere örnek oluyor. Özellikle yaşlı kişilere karşı tutumlarınız onların ruhsal iyileşmelerine yardımcı oluyor. Doğa yürüyüşleri ve meditasyonları ile ilgili etkinlik düzenleyebilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
İsim Analizi:
 
Nuray: İlişkide olmak istediği kişinin ona güven vermesini çok arzular. Ayakları yere basan bir yaşam ona daima çekici gelir. Bolluk enerjisini kendine çekme ihtiyacı yoğundur. Özellikle de başka kişilere bu enerjiyi sağlama konusunda çabalar. Geçmişin olumlu olmayan anılarından kurtulmak konusunda terapi desteğine ihtiyacı vardır.
 
Ceylan: Sanata olan ilgisi desteklenmelidir. Özellikle dengeli ilişkiler konusunda başarılı olmak onun gündemini oluşturur. Affetmek konusu hassas noktasıdır. Affetmeyi öğrendikçe mutlu olur. Plan proje yapmak konularında yüksek motivasyona ihtiyaç duyar. Mülk edinme konusunda heveslidir. Geçmişin olumlu olmayan anılarından kurtulmak konusunda terapi desteğine ihtiyacı vardır.
 
Acun: Girişimci ruhu kendisini ve çevresini çok etkiler. Bir işe başlamak ve süreklileştirmek onun için kolaydır. Sanata olan ilgisi güçlendikçe gergin zamanlarda psikolojisini kolayca toparlayabilir. Evlilik ve iş gibi ortaklık konularında desteğe ve güvene fazlaca ihtiyaç duyar. Liderlik ve hayır işlerinde örnek bir insandır. 
 
Adem: Güven, tüm ilişkilerinde en temel duygudur. Enerjisi ihtiyacı olan her kişiye yol gösterir. Özgüven konusu en önem verdiği konudur. İkili ilişkilerinde kendini ifade etmek konusunda desteğe ihtiyacı vardır. Aşk ilişkilerinde cesarete ihtiyaç duyar. Parayı yönetme ve girişimcilik konusunda karşı tarafından psikolojik desteğine ihtiyaç duyar. İyi bir aile babasıdır. Adem ismini taşıyanlar mutlaka isminin yanına ikinci bir isim almalılar.
 
Aksen: Enerjisi, motivasyonu çok yüksek, kariyer konusunda yükselişte problemleriyle baş edebilen bir kişidir. Parlak fikirleri onu daima başkalarıyla dengelenme ve uzlaşma konusunda başarılı kılar. Fikirleri diğer kişilerce ciddiye alınır, uygulanır. Doğal bir liderdir. Para kazanmak, parayı yönetmek konularında çok başarılıdır. Kariyerinde yükselmek için ilgili kurslara ve seminerlere mutlaka katılmalıdır.

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN