Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


5 Yıldızlı Ayıp!

Yayınlanma Tarihi : 05 - 12 - 2014 : 09:00
Dün 8.Turizm Fuarı’nı açtık. İzmir’e ve ülkemize hayırlı olsun.
 
Geçen yıl ve ondan önceki yılda İzmir’deki 5 yıldızlı otellerin bu fuara destek vermediklerini belirtip ‘’hem İzmir’in nimetlerinden faydalanacaksın, hem de senin için düzenlenen fuara katılmayarak bir anlamda bu şehre nankörlük yapacaksın. Ben Aziz Kocaoğlu’nun yerinde olsam bu otellerde tek bir etkinlik düzenlemem’’ diyerek tepkimi ortaya koymuştum.
 
Bu yılda bakıyorum ki İzmir için çok önemli olan bu fuarın açılış sponsoru Sheraton Adana Oteli olmuş. Bu ayıp bu kentteki tüm 5 yıldızlı otellere yeter de artar bile. Katılımcı olarak bu yıl varlar mı, sorusunun cevabı da ne yazık ki yine koca bir HAYIR.
 
Adında İzmir olan bir turizm fuarına katılmayan bazı 5 yıldızlı otellerimizin yöneticileri ahbap, çavuş ilişkisi ile aldıkları ‘’En İyi’’ adı altındaki ödüllerini münasip bir rafa koysunlar ve bol bol bakarak tatmin olsunlar.
 
‘’İt ürür, kervan yürür’’ atasözünü bazılarına hatırlatarak gelelim bu yıl ki fuardan iyi haberlere. Geçen yıl 867 olan katılımcı sayısı bu yıl 900.
Geçen yıl katılımcı ülke sayısı 22 bu yıl 30. Bunun dışında 21 ülkeden satın alma heyeti gelirken, 80’e yakında yabancı konuk fuarda ağırlanacak. Yabancı ziyaretçi sayısı da 30 binin üstünde tahmin ediliyor. 
 
Birileri burun kıvırsa da İzmir Fuarlar ve Kongreler kenti olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.  
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN