Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Aralık Ayı Burç Yorumları ve İsim Analizi

Yayınlanma Tarihi : 28 - 11 - 2014 : 13:10
BEN HABER GAZETESİ 26.SAYI
 
 
 
 
 
 
 
 
Koç Burcu: Eşiniz ve partneriniz bu hafta size güzel haberler hazırlıyor. Bu yüzden hazırlıklı olmalısınız. Beden sağlığınız için daha dikkatli olmak ve günlük egzersizleri aksatmamak sizi rahatlatacak. Kas ve kemik sağlığınıza daha özen göstermelisiniz.
 
 
 
 
 
 
Boğa Burcu: Para, kariyer, eğitim ve iletişim konularında bir yıldız gibi parlıyorsunuz. Para akışı sizi heyecanlandırıyor ve gelecek planları yapmaya başlayabilirsiniz. Flört etmek ve aşk ilişkileri konusunda dikkatli olmalısınız önyargıların gelişmesini engellemelisiniz.
 
 
 
 
 
İkizler Burcu: İlişkiler ve partnerler konusunda netleşmenin vakti geldi. Birçok ikizler insanı bu ay aşkı, işi ve dostlukları konusunda en son sözü söyleyecekler. Para harcamalarına dikkat ediniz. Seyahatlerde karşılaşacağınız sürprizler sizi hiç düşünmediğiniz ilişkilere sürükleyebilir.
 
 
 
 
 
 
Yengeç Burcu: Bu ay para kazanma konusunda en şanslı sizsiniz. Şansınızı çok iyi değerlendirmek sizin elinizde yani birikim yapmayı başarırsanız harika olur. Aşk hayatınızda birden fazla kişiye ilgi duyma ve netleşememe bu ay gündeminizde ve bunu bir problem olarak algılamayınız.
 
 
 
 
 
 
Aslan Burcu: Davetlerde ve toplantılarda karşılaşacağınız yeni insanlar sizi projelerine dahil etmek isteyecekler, somut değerler elde edebilirsiniz. Aile içinde toparlayıcı rolünüz belirginleşiyor. Uykunuza ve beslenmenize çok dikkat etmelisiniz. Kredi kartı ve ödemelerde evraklarınızı saklayınız.
 
 
 
 
 
 
Başak Burcu: Mide ve bağırsak problemleri hızla çözülüyor. Bazı ilişiklerinizin kendiliğinden bittiğini fark ediyorsunuz. İletişim ve medya konularında mesleki becerilerinizi sunmak için oldukça uygun bir ay. Eğitim ve öğretim süreçlerinde yarım kalmış projeler tamamlanabilir.
 
 
 
 
 
Terazi Burcu: Bazı ilişkilerinizde empatik olmak ve daha mantıklı düşünmek ilişkilerinizi dengede tutmanızı sağlar. Sınırlarınızı yeniden belirlediğiniz bir ayın içindesiniz. Aşk ve partnerler konusunda sizin daha çok çaba sarf etmeniz beklenilen durumlarda sakin ve beklentisiz kalmayı seçiniz. 
 
 
 
 
 
Akrep Burcu: Aile, dost ve iş arkadaşlarınız size karşı olumlu tutum sergilemektedirler. Hediyeler ve sürprizler bu ay sizin için oldukça sevindirici olacak. İlişkinizdeki yersiz kıskançlıklar zarar verebilir. Para kazanma ve ek gelir elde etme kaynaklarını bulma konusunda uygun bir ay. 
 
 
 
 
 
 
Yay Burcu: Arkadaşlarınız aracılığıyla tanıştırılacağınız bir kişi ile kısa süreli flört söz konusu olabilir. Bu sebeple duygularınızdan emin olmalısınız. Özellikle flört biterken tepki çekebilir ve haksız yere eleştirilebilirsiniz. Para kazanmak ve harcamak için uygun bir ay.
 
 
 
 
 
 
Oğlak Burcu: Kas ve kemik hastalıkları bu ay gündeminizde olabilir. İmaj değiştirme güzellik ve estetik algısı oldukça yüksek görünüyor. Alım satım için aceleci davranmamanız gereken bir ay. Aile bireylerinden sağlık problemi yaşayan kişinin sizin onun sorumluluklarını yerine getirmenize ihtiyacı var.
 
 
 
 
 
 
Kova Burcu: Bu ay anlaşılmayı çok istiyorsunuz. Yeni arkadaşlıklar konusunda çok şanslısınız. Evlenmek ve nişan için uygun bir ay olmayabilir. Gündeminiz para kazanmaktan ziyade parayı arttırabileceğiniz kaynakları çoğaltmak olmalıdır.
 
 
 
 
 
 
Balık Burcu: Aile ilişkileriniz sizin enerjiniz ile daha iyi oluyor. Özellikle bazı balıklar partnerleri tarafından yeterince sevilmediklerini düşünülerek aşk ilişkilerini bitirme kararı alabilirler. Bu konuda aceleci davranmamalısınız. Ek gelir elde etmek ve para kaynakları üretmek için şanslı olduğunuz bir ayın içindesiniz.
 
 
 
 
 
 
Maya Burcunuzun Aylık Yorumu:
 

Timsah: Timsahlar bu ay neyi istediklerine çok iyi odaklanmak zorundalar çünkü iş değişiklikleri gündemde olabilir. Yeni ortaklıklar ve mekan değişikliği konusunda çok dikkatli olmaları gerekebilir. Aşkta empatiyi seçmelisiniz.
 
 
 
 
 
Rüzgar: Yatırımlar, mal mülk alım satımı, borç para verme konularında dikkatli olmalısınız. Özelilikle bol para verme konusunda ketum davranırsanız daha mantıklı olur. Para harcamalarına dikkat edin. Psikolojik rahatsızlıklar için mutlaka uzman desteği alın, yeni projelere hazır olun.
 
 
 
 
 
 
Gece: Aşk hayatındaki istikrarsızlık ve inişli çıkışlı ruh hali bu ay sizi sıkmak için değil ilişkilerle ilgili bir mesaj vermek için var. Belki de bir ilişkiden ne beklediğinize karar vermelisiniz. Mekanda değişikliler, alım satım konusunda şanslı bir aydasınız. Bu ay elektronik eşyalara karşı hassasiyetiniz yüksek.
 
 
 
 
 
Tohum: Aile içi ilişkilerde karşı tarafa daha fazla söz hakkı verin. Önyargılarınızın geçtiğini göreceksiniz. Aileniz için ortak etkinlikler oluşturmak size iyi gelecek. Ayak ve bacak bölgesi şişlik, ağrı ve zedelenmelere karşı koruyucu davranın. İş hayatınızda oldukça olumlu ve maddi gelirin artacağı bir dönemdesiniz.
 
 
 
 

Yılan: Anlaşılmak ve sevilmek ihtiyacınızın oldukça yoğun olduğu bir aydasınız. Problemlerinizin çözümlerini iç sesinizle düşünmek yerine muhataplarınızla görünüz. Aşk hayatınızda partnerinizi mutlu edecek etkinlikler ilişkinizi besleyecektir. Ne istediğinizi tam olarak bildiğiniz sürece güçlüsünüz.
 
 
 
 

Ölüm: Özellikle evliliği bitmek üzere olan ölüm insanları çok dikkatli olmak zorundasınız. Mal mülk paylaşımı konularında fazla talepkar veya fazla cüretkar davranabilirsiniz. Bu ay aşkta ve sosyal yaşamda dengeyi bulma çabanız yoğun olmak zorunda bu sayede huzurlu kalabilirsiniz.
 
 
 
 

Geyik: Vizyon belirleme, proje oluşturma, seyahatler konusunda oldukça şanslısınız aldığınız bazı kararların önemini yitirişi sizin için yeni bakış açısı getirecek. Sağlığınız oldukça iyi. Aşkta daha içe kapanık davranışınız sizi mutsuz edebilir. Çocuğu olan geyik insanları okul süreci ile ilgili daha duyarlı olmalılar.
 
 
 
 

Tavşan: Sevdiklerinizi ve onlarla bir şeyler paylaşmayı özlediğiniz bir aydasınız. İş ve yaşam temponuzun artışı ruh sağlığınızı olumlu etkilemiyor. Uyku saatinizi bir saat arttırarak ve eğlenebileceğiniz sevdiklerinizle ortak etkinlik yaparak fazlasıyla dinlenebilirsiniz. Bu ay doğa yürüyüşleri ve seyahatler size iyi gelecektir. Aşk enerjiniz oldukça dingin.
 
 
 
 
 
Su: Uyku problemleri, yeterince dinlenememe ve sağlığınız üzerinde etkileri bu ay gündemde olacaktır. Eğitim, öğretim konularında girişimlerde bulunmak için doğru bir ay. Özellikle aşk ilişkileri yeni biten su insanları bir süre dinlenmelidirler. Yen bir ilişki için uygun bir ay değildir. Hayatınızda yeni insanlar ve yeni ilişkilere hazır olun bitecek olan ilişkilerinize kayıp gözüyle bakmayın.
 
 
 

Köpek: Bazı Köpek insanları partnerinin sadakatini sorgulamak konusunda paranoyak davranışlar sergileyebilir. Bunun yerine bir uzmandan destek alarak partneri ile yüzleşebilir. Başkalarına yardım etmek konularında aktif olmayı seçmelisiniz. Yeni bir hobi edinmek ve seminer, kurslar için uygun bir aydasınız.
 
 
 
 
 
Maymun: Aşk konusunda şansınız hala çok yüksek. Mal mülk alımları ve satımları ile ilgili karamsarlığınızı veya kararsızlıklarınızı deneyimli bir kişi ile aşabilirsiniz. Evlenmek üzere olan maymun insanları aceleci, sabırsız ve hep tahammülsüz davranışlardan kaçınmalıdırlar. 
 
 
 
 
 

Yol: Özellikle seyahatler, iş görüşmeleri ve ilişkilerinde fazla beklenti içerisinde olmamalısınız. Beklentilerinizi makul sınırlara taşırsanız daha dengeli ilişkiler kurabilirsiniz. Aşktan çok sevgi alışverişinde şanslısınız. Hayır işleri ve yardımlaşma konuları gündeminizde olacak.
 
 
 
 

Kamış: Ameliyatlar, hastane ve poliklinikler ile olan münasebetleriniz bu ay oldukça yoğun. Ailenizde hastanede tedavi gören yakınınıza refakat etmeniz ona iyi gelecektir. Aşk hayatında uzun süredir olumlu etkileri bu ay daha farklı deneyimleyeceksiniz. Artık nasıl bir partner istediğinizin tamamen farkındasınız.
 
 
 

Jaguar: Birçok Jaguar bu ay eski sevgilileri ile yeniden buluşuyor. Siz de böyle bir sürprize hazır olun. Geçmişinizden gelen insanlar sizinle problem çözmek isteyecek, yeni bir ilişki isteyecek ve affetmenizi dileyeceklerdir. Evlilik kararı almak için doğru bir aydır. İş değiştirmek konusunda aceleci davranmayın.
 
 
 
 

Kartal: Bu ay rüyalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Onları not ediniz ve yaşamda nasıl gerçekleştiklerini seyrediniz. Rüyalarınızın rehberliğine güveniniz. Evli kartallar eşlerinin tayinleri ile ilgili çaba içine girebilirler. İş yerlerinde mekan değişikliği bütçenizi zorlayabilir. Seyahatler ve yeni insanlar size heyecan verecektir.
 
 
 
 

Baykuş: Aile ilişkileriniz oldukça iyi, anne ve babanıza, sağlık problemleri konusundaki yaklaşımlarınız oldukça olumlu ve güç veriyor. Aşk hayatınızdaki inişli çıkışlı durum sizi şaşırtabilir. Aşk teklif etmek için çok uygun bir ay. Eğitim, öğretim hayatınızda yarım kalan tüm sorumluluklar için plan yapmaya başlayabilirsiniz.
 
 
 
 
Toprak: Duygu ve düşüncelerinizi kontrol etmekte zorlandığınız bir ay. Özellikle partner ve çocuk ilişkilerinde evhamlı tutumunuz çevrenizi endişelendirebilir. Bunun için bir uzmandan destek talep edebilirisiniz. İmaj yenilemek için uygun bir ay özellikle Toprak kadınları kadın hastalıkları ile ilgili dikkatli olmak zorundasınız.
 
 
 

Fırtına: Yeni bir iş ilişkisi size şans getirebilir. Özellikle Fırtına kadınları eklem romatizması ve buna benzer belirtilerdeki hastalıklara karşı dikkatli olmalılar. El ve kol bölgesi ile ilgili küçük kazalara karşı önlem almalılar. Evli fırtınalar eşleri ile ilgili problemleri aile çevresi müdahalesi ile ilgili değil kendi aralarında çözmeliler.
 
 
 
 

Işık: Eşinizin ilişkinize yansıttığı problemleri alınganlık yaparak kişisel düzeyde algılamayınız. Çocuklarınızın okul başarısı ve sağlık durumları ile ilgili daha dikkatli olunuz. Hayır kurumları yaşlılar ve çocuklarla ilgili sosyal projelere katılabilirsiniz. Bedeninizin bakımı ve imaj ile ilgili değişiklikler için uygun bir ay.
 
 
 
 
 
 
İsim Analizi:
 
Mert: Daima güven arayışı içindedir. Çevresine güven verdikçe güvenilir biri olacağın düşünür. Enerjiyi dengeli alır verir. Özellikle dengeye geldikten hemen sonra kararsızlıkları ile kendini yolundan edebilir. Karar verme süreci anidir. Tutkuludur. 
 
Simge: Daima parlak fikirleri vardır. Özellikle alıngan yapısı yakın çevresi tarafından fark edilirse kendini çok anlaşılmış ve iyi hisseder. Daima ayakları yere sağlam bassın ister. Gelecek kaygısı dönem dönem yoğundur. Özellikle duygularını belli etme konusunda bazen zorlanır.
 
İlker: Oldukça alıngan ve agresif tavırları ilişkilerde dikkat çekebilir. Aslında dost canlısı ve eğlenceli insanlarla olmayı çok sever. Bağımlılıklara yatkın bir yapısı vardır. Kariyer konusunda daima iyi bir eğitim alması gerektiğine inanır. Hayatındaki en yakın kişinin rehberi olmasını ve ona yol göstermesini ister.
 
Onur: Oldukça cool olmak onun için önemlidir. Az konuşup, çok gözlem yapmayı tercih eder. Genelde en eğlendiği insanlar kariyer ve eğitim olarak yüksek seviyeli insanlardır. Kariyer konusunda annesinin ısrarcı tavrı ona yol gösterebilir. Ayakları yere sağlam bassın ister. Garanticidir. Kararsızlık anlarında ruhsal durumu kötüleşebilir. 
 
Ekin: Daima ilişkilerde denge arayışı içerisindedir. Enerjiyi kendi ve karşısındakiler arasında eşit paylaşmayı sever. Ben ve biz algısı güçlüdür kariyer konusunda oldukça vizyonerdir. Duygularını yaşamak ve karşı tarafa yaşatmak konusunda yeterince güçlü değildir. Özellikle bu isme sahip olanların mutlaka aşk, para ve güç elde etmeyi teşvik edecek ikinci bir isme ihtiyaçları vardır.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN