Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kasım Ayı Burç Yorumları ve İsim Analizi

Yayınlanma Tarihi : 03 - 11 - 2014 : 13:16
BEN HABER GAZETESİ 24.SAYI
 
 
 
 
 
 
 
 
Koç Burcu:  İşyerinizde atikliğiniz dikkat çekiyor. Çok yorucu bir dönemi dinlenmek için sakin saatler yaratarak başarabilirsiniz. Aşk ve evlilik ilişkinizde mutlaka problemleri partneriniz ile çözmeye çalışın. Aile bireylerini çözüme dahil etmek problemin çözümünü geciktirir. Para harcama konusunda tutumlu olunuz.
 
 
 
 
 
 
Boğa Burcu: Aşk hayatınız sürprizlere gebe. Ya çok mutlu edecek kısa süreli gelişmeler ya da hızlı bir şekilde sizi gerecek sözlerle dolu bir ay. İş hayatınızda stresli dakikaları problemlerden kaçarak değil daha çok muhatabınızla konuşarak çözünüz. Yatırım için uzun uzun düşünün ve sağlamcı tavrınızı hatırlayınız.
 
 
 
 
 
 
İkizler Burcu: Yaşamınızda bazı tercihler yapmak zorunda kalacaksınız. Sezgilerinizi daha güçlü kullanmaya eğiliminiz sayesinde doğru kararlar vereceksiniz. Aşkta ve parada şansları iyi değerlendirin. Romantizm ile ilgili şanslı bir aydasınız. Geçmişin sıkıcı hatıralarını hatırlatan eşyaları atın.  
 
 
 
 
 
 
Yengeç Burcu: Aşk konusunda oldukça şanslı sayılabilecek bir aydasınız. Aşk tüm heyecanı ile sizi sarıyor. Özellikle tabularınızı yıkmaya hazır olun. Toplu para kazanmak ile ilgili girişimlerinizde dikkatli olun. Karar vermeden önce her kararı deneyimli bir kişi ile görüşün. Ailenize zaman ayırın ve mide ve bağırsak bölgesini rahatlatıcı beslenin.
 
 
 
 
 
 
Aslan Burcu: Özel yaşamınızdaki maddi manevi kayıplar ile ilgili tesellilerin çoğalacağı bir aydayız. Özellikle sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Boğaz bölgesi ile ilgili problem yaşamamak için dikkatli olun. Aşk hayatınızda merhamet ve ilgilinin artması sizi iyi hissettirecek. Para kazanmaktan çok parayı doğru yönlendirmeye odaklanınız.
 
 
 
 
 
 
Başak Burcu: Kilo problemi yaşayan başak burcu insanları bu ay özellikle kilolarını bir sağlık problemi olarak görüp iyileşmeyi hedeflemelidir. Kilo verme sürecini mutlaka bir doktor kontrolünde yapmalıdır. Aileniz ile ilgili mal ve miras konularında, alım ve satım işlemlerinizde aceleci tavırları kontrol etmek size düşebilir. Aşk ve romantizm konularında şanslı bir aydasınız.
 
 
 
 
 
Terazi Burcu: Aşk ve romantizm konusundaki ani gelişmeler çok hoşunuza gitmeye başladı. Aşk hayatınızda hak ettiğiniz saygı ve sevgiyi dolu dolu yaşayacağınız bir ayın içerisindesiniz. Gelirinizin artması ile beraber yeni mobilya, ev eşyası ve ofis için lüks harcamaları ile ilgili dikkatli olmanız gerekmektedir. İş çevrenizi geliştirecek şehir dışı ziyaretleriniz oldukça verimli oluyor.
 
 
 
 
 
Akrep Burcu: Aşk hayatınızı ve partnerinizin geçmişini fazlaca merak etmek size mutluluk getirmeyecek. Aksine partneriniz ile anın tadını çıkarırsanız çok mutlu olursunuz. Ortaklık ilişkileriniz ile ilgili sürpriz gelişmelere hazır olun. Para biriktirme konusunda, özellikle harcamalarınızı göze alarak strese girmeden dikkatli davranınız. 
 
 
 
 
 
 
Yay Burcu: Alışveriş ile ilgili abartılardan uzak durunuz. Evinizin ihtiyaçlarını abartılı bir şekilde karşılama eğiliminiz yerine, bütçenizi, bu kış sevdiğiniz ile beraber kış sporu yapabilecek bir aktiviteyle değerlendiriniz. Aşk konusunda şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Romantizmi yaşamak için fırsatları iyi değerlendiriniz.
 
 
 
 
 
 
Oğlak Burcu: Evliliğiniz ile ilgili dışarıdan gelen yorumları ne kadar engellemeye çalışsanızda, evliliğinizdeki problemler kendini çok belli ediyor. Kol kırılır yen içinde kalır tutumunuzun yerine bir aile veya evlilik terapisti daima iyi gelir. Para kazanma ve biriktirme konusunda olumlu etkiler var. 
 
 
 
 
 
 
Kova Burcu: Yeni iş olanakları ve yeni insanlar size iyi geliyor. Özellikle seyahatlerinizde çok dikkatli olursanız mide problemlerinin oluşmasını engellersiniz. Evlilik kararı alan Kovalar mutlaka iyi bir planlama yapmalılar. Aileler arasındaki maddi konularla ilgili diyaloglar can sıkıcı olabilir. Para kazanmak ve parayı yönlendirmek konusunda bir bilene danışmalısınız. 
 
 
 
 
 
Balık Burcu: Ani başlayan aşk ilişkiniz ve ani biten bu ilişkiniz sizi yorabilir. Kendinize vakit ayırmak için çalıştığınız mekândan biraz uzaklaşmak, hafta sonlarını dinlenmek için değerlendirmek harika olur. Aileniz ile ilgili dedikodulara fazla bulaşmayıp gözlemci kalırsanız lehinize gelişmeler oluyor. Eski ilişkiler ile ilgili hesaplaşmalar sizi yorabilir. İş başvurularınız ile ilgili firma, şirket seçiminde daha dikkatli olunuz. 
 
 
 
 
 
 
Maya Burcunuzun Aylık Yorumu:
 

Timsah: Ortak alanlarda, ortak çalıştığınız insanların size olan güvenleri her geçen gün artıyor. Para kazanmak için kariyerinizi yükseltecek yeni öğrenme alanlarına yönelmeniz lehinize olur. Tutamayacağınızı anladığınız sırlara kulak kabartmayınız. Canınız sıkılabilir.
 
 
 
 
 
Rüzgar: Kol ve bacak ağrıları için en kısa sürede doktor desteği alarak iyileşmeye başlayın. Annenizin sağlığı ve genel olarak sağlık problemleri gündeme gelebilir. Tüm bu süreci sorumlulukları organize ederek yetkilendirin. Kendinizi fazla yormayın. Sanat aktiviteleri için uygun bir ay.
 
 
 
 
 
 
Gece: Aşk hayatınızda olup bitenler bazen içinize sinmiyor. Özellikle fevri tavırlardan kaçınmakta fayda var. Evinize gösterdiğiniz özeni artırmanız gerekir. Düşündüğünüzden fazla sorumluluk almaya eğilimlisiniz. Kendinize karşı adaletli olmayı iyice düşünmeniz gerekiyor. Yeni bir yatırım ve eşya almak için uygun zamanı bekleyiniz.
 
 
 
 
 
Tohum: Evcil bir hayvan almanın tam zamanı olabilir. Özellikle kendinize yeni bir çevre edinmek için güzel zamanlar sizi bekliyor. İş arkadaşlarınız ve yakın çevreniz sizi yeni insanlarla tanıştırmak için harekete geçmiş durumdalar. Yeni ilişkiler size iyi gelecek. Beslenmenize dikkat ediniz. 
 
 
 
 

Yılan: Kitap okumak için harika bir ay. Özellikle ruhunuzu, hislerinizi, kendinizi anlamak için yeni kitaplar, seminerler size çok iyi gelecek. Özellikle yeni insanların kattığı manevi değer yaşamınızda mesleki durum ve yaşamınızla ilgili yeni kararlar almanıza yol açabilir. Aşk için sadece yalın kalmaya çalışınız. 
 
 
 
 

Ölüm: Seyahat etmek ve alışveriş yapmak için daha temkinli olmanız gereken bir aydasınız. Özellikle alkol alışkanlığı olan ölüm burcu insanları sağlıklarına dikkat etmeliler. Kilo vermekte zorlanmalarının sebebi alkol veya dengesiz beslenme olabilir. Aşk ve romantizm konusunda fazla beklenti içerisine girmek yerine ruhunuzun gerçekte ne istediğine kulak verin. Dostlarınızla keyifli akşam yemekleri size iyi gelecek. 
 
 
 
 

Geyik: Yeni işiniz ve kariyer yolculuğunuz sizi oldukça sürpriz noktalara taşımaya gebe gibi görünüyor. Emeklerinizin sonucunu ödüller ile maddi karşılıklarla alıyorsunuz. Aşk talipleri konusunda şanslı bir ay. Yalnız geyik insanları seçim yapabilirler. Bu kurslar, seminerler size iyi gelecek. Aileniz ile iletişiminizdeki pürüzler giderilmiş durumda.
 
 
 
 

Tavşan: Ailenizden bir takım beklentilerinizi karşılamalarını beklemek yerine daha makul olup sizin bunları karşılamanız daha az üzülmenizi sağlayacaktır. Özellikle bacak bölgesi ağrıların psikolojik sebeplerden olduğunu söyleyelim. Aşk yaşamınız sizi yine kararsızlıkların içine itebilir. Her defasında ne kadar değişken ve dinamik biri olduğunuzu hatırlayın.
 
 
 
 
 
Su: Aşk ve romantizm konusunda çok şanslı bir ayın içindesiniz ikinci balayı yapan su insanları veya yepyeni aşka yelken açan su insanları. Çok şanslısınız bu ay özellikle yenilik yapmak istediğiniz alanlarda küçük pürüzlerle karşılaşacak ve işlerinizi kolayca bitireceksiniz. Üst solunum yollarına dikkat edin ve bol bol kalitesi yüksek su tüketin.
 
 
 

Köpek: Karşı cinse olan tavırlarınızın her zaman doğru ve direkt anlaşılması elbette mümkün olmayabilir. Sizin yapmanız gereken en önemli konu sizin entelektüel yapınızın karşı tarafça anlaşılamayabileceğini kabullenmenizdir. Üzülmeyi seçmek yerine günde 15 dk egzersizi seçerseniz kendinizi ödüllendirmiş olacaksınız. Evli iseniz eşiniz ile kısa bir tatil, yalnız iseniz dostların tanıştıracağı biri size iyi gelecek.
 
 
 
 
 
Maymun: İnternet kullanımına dikkat edin. İnsanlar size karşı ön yargı besleyebilir. Yeni iş ortamı edinmiş olan Maymun insanları yeterince güven toplamak zorunda olduğunuz bir dönemdesiniz. Tüm gücünüzü iyi niyetiniz ile kurumun ortak beklentileri için çabalayınız. İlk imaj önemlidir. Aşk için harika bir ay. Romantizm fırsatlarını sağlığınızı korumak şartıyla değerlendirebilirsiniz. 
 
 
 
 
 

Yol: Yeni arkadaşlıklar size çok iyi geliyor. Yeterince güvenmeden ilişki geliştirmek çok size göre değil. Bu sebeple bitirdiğiniz ilişkilerden geri dönen kişilerle dikkatli diyaloglar kurun. Aşk hayatınızda ileri gittiğinizi düşünebilirsiniz. Bunu yerine ne kadar anlayışlı ve empatik olmanız gerektiğine odaklanın. Naif biriyle aşk yaşamak size çok iyi gelecek.
 
 
 
 

Kamış: Kariyer yaşamınızdaki atılımınız sizi ruhsal anlamda da iyileştiriyor. Yaşamınıza dahil ettiğiniz aşk ilişkileri bir süredir sizi üzüyor olabilir. Ama aslında geç kalınmış bazı yaşanmışlıkları size öğretiyor olabilirler. Entelektüel açıdan kendinizi daha da geliştirmeniz gereken bir ay. Aşk için acele etmeyin. Seçici olun.
 
 
 
 

Jaguar: Paranızı doğru değerlendirememekten şikayetçisiniz. Enerjisini şikayet ederek harcamak yerinde bir bilene danışmak daima işe yarar. Aile içi iletişimde çatışmalar her an olabilir. Yeter ki siz büyümesini engelleyin. Daha içten yapılmış bir empati problemleri kolayca çözmenizi sağlar. Aşk hayatındaki gelgitleriniz devam ediyor.
 
 
 
 

Kartal: Kariyer yolculuğunuzda ailenizin müdahaleleri sizi olumsuz etkiliyor. Sabırlı olun bunun için öfkelenmenize gerek yok. Siz duyarlı bir şekilde amaçlarınızı gerçekleştirmeye devam edin. Evli kartal insanları hamile kalmak için uygun günler olabilir veya sürpriz gebelikler yaşanabilir. Kartal kadınları göbek bölgesine dikkat etmeli. 
 
 
 
 

Baykuş: Sizi gerçekten seven ve gerçekten anlayan bir eş bulmak en çok ihtiyaç duyduğunuz şey. Bu ay sizi eşinizin ailesine karşı daha içten ve daha kibar olmaya davet ediyorum. Özellikle aile içi iletişimdeki rolünüzün önemi eşiniz ve ailesini olumlu etkilemeyebilir. Çocuklarınızın okul yaşamı ve bebek sahibi olma isteğiniz konusunda bu ay biraz daha çaba saf etmelisiniz. Yalnız baykuş insanları aşkı bekliyorlar.
 
 
 
 
Toprak: Özgüveniniz oldukça iyi. Yen iş kurmak, teklifler almak ve tekliflerde bulunmak konularında çok güçlüsünüz. Para akışınız güzel. Evli toprak insanları kadınlık bölgesi ile ilgili doktor kontrolünde daha mutlu bir cinsel yaşam için bazı tüyolar öğrenebilir. Bekar toprak insanları evlenme teklifi almak ve şaşırtıcı şekilde sevgilisi olanların ani ayrılmalar yaşayabileceği, enerjisi uç bir ay. Bu ay  çevrenizde enerjinizi düşüren insanları eleyebilirsiniz.
 
 
 

Fırtına: Aşk için şanslı sayılabilecek bir aydasınız. Bir çok Fırtına insanı bu ay evleniyor. 40 yaş üstü kadın fırtınalar aşk hayatınız oldukça canlanabilir. Bu ay arkadaş davetlerinizi bu yüzden ihmal etmeyin. Vücut bakımı, kitap alışverişleri, kıyafet alımları gibi konularda bütçenize göre davranmak koşuluya harika vakit geçirebilirsiniz. 
 
 
 
 

Işık: Entelektüel gelişiminiz çevrenizin dikkatini çekiyor. Daha çok saygı duymaya başlıyorlar. Özellikle çok konuşkan olmaya başladınız. Sürekli insanlara bir şeyler öğreten danışman rolündesiniz. Bu çok iyi. Kıskançlıkları da hesaba katınız lütfen. Üzülmeyiniz. Aşk hayatınız bir sürü güzel sürprizle dolu. Önemli olan önyargılı olmadan olumlu değerlendirebilmektedir.
 
 
 
 
 
 
İsim Analizi:
 
Esra: Oldukça dengeli, eşitliğe inanan, karşısındakilere güvendiği sürece fikirlerini açıklayan ve duygularını belli eden bir kişidir. İnsanlara gerçek düşünce ve duygularını açtıktan sonra iç dünyasında doğru mu yaptım yanlış mı yaptım muhakemesini yersizce abartır ve sonuç olarak bir işi yapıp yapmayacağına karar verir. Esra ismi taşıyan kişinin aşk, para ve kariyer konularında enerjisini güçlendirecek ikinci bir isme daha ihtiyacı vardır. 
 
Raygan: Kararsızlık psikolojisinden kurtulmak için uzun yıllar kendisiyle mücadele vermiştir. Ekonomik problemlerine rağmen küllerinden yeniden doğmayı zamanla başarır. Erken ve hızlı karar alamaz. Aldığı andan itibaren de güçlü ve lider özelliğini ön plana alarak kararı uygulamaya geçirir. İyi ve sevecen bir annedir. Duygularını aile bireylerine ifade konusunda zorlanabilir. Ama heyecan verici insanlarla olduktan sonra hızlı gelişir.
 
Şükran: Duygularını karşı cinse nasıl ifade edeceğini bilemeyebilir. Empati yeteneğini arttırırsa aşk ve evlilik hayatı daha sevecen ve daha romantik geçer. Kariyer, eğitim vb yaşantısında yükselmek için çok fazla enerji tüketmek zorundadır. Bulduğunda ikinci kişi kalarak perdenin arkasından yöneten kişi olmaya çalışır. Girişmek ve kurmak için ne kadar çok efor sarf etsede en nihayetinde güvendiği insanlarla beraber olduğu sürece ayakları yere sağlam basan işler yapacaktır. Şükran ismi taşıyan kişinin aşk, para ve kariyer konularında enerjisini güçlendirecek ikinci bir isme daha ihtiyacı vardır. 
 
Fırat: Oldukça sakin mizaçlı görünür. Kolay sinirlenir ve dilinin kemiği çoğu zaman yoktur. Kırılgan ve alıngan yapılı bu kişiler daima aile gibi sevgi alışverişi olan arkadaşlık, dostluk ilişkileri isterler. Kararsız kaldıklarında daima bilinçli kişilere yönelirler. Şakacı, gülmeyi seven, üretici, sanatçı ruhlu, asi yanları dikkat çeken ve mistik konulara fazla eğilimli kişilerdir. Para biriktirmek ve yönlendirmek konularında yeteneklidirler.
 
Çetin: Eğlenmeyi, eğlendirmeyi çok sever. Bazen çok aksi, sinirli ve kuralcı gibi görünse de, aslında eğlenerek iletişim kurmayı çok sever. Güvenmek onun için çok önemlidir. İnsanları sakinleştiren güzel bir enerjisi vardır. Ailesine karşı bağlılığı ve sorumluluklarını yerine getirişi örnek alınmalıdır. Ne iş yaparsa yapsın mutlaka ayağı yere sağlam basmak için çok çaba sarf eder. Aşk konusunda şanslı olabilmek için eğlence merkezlerinde değil de daha sanatsal ortamlarda partner edinmelidir.

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN