Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ekim Ayı Burç Yorumları ve İsim Analizi

Yayınlanma Tarihi : 06 - 10 - 2014 : 11:51
Koç: Oldukça yoğun duygular içerisindesiniz. İkili ilişkilerinizde kafanızı karıştırabilecek durumlara karşı sakin olun. Değerinizi hatırlayın. Yatırımlarınızı çok iyi düşünerek yapın.
 
 
 
 
 
Boğa: Aile içi veya arkadaş çevreniz ile ilgili problemlere dahil olmamaya bakın. Zaman zaman doğru anlaşılma probleminiz sizin lehinize sonuçlanıyor. Maddi konularda doğru yatırım yapmak için fırsat olumludur.
 
 
 
 
İkizler: Yaşamınızda bazı tercihler yapmak zorunda kalacaksınız. Sezgilerinizi daha güçlü kullanmaya eğiliminiz sayesinde doğru kararlar vereceksiniz. Aşkta ve parada şansları iyi değerlendirin. 
 
 
 
 
Yengeç: Bu ay tutumlu olmanızda fayda var. Duygusal iniş ve çıkışlar olası. Sadece duygularınız ile mantığınızı alacağınız kararlarda dengelemeyi hedefleyin. Özellikle de aşk ilişkileri konusunda dikkatli olun.
 
 
 
 
Aslan: İş çevrenizde, yatırım ve atılımlarınızda oldukça şanslısınız. Aşk hayatınızda ağzınızdan çıkanları kulaklarınızın duyması gerekiyor. Kaygılarınız zaman zaman artıyor. Sadece gelip geçici olduğunu hatırlayın.
 
 
 
Başak: Affetmekte zorlandığınız bazı olay ve kişilerle daha çok muhatap olmak mümkün. Daha sabırlı ve kendine karşı anlayışlı olmalısın. Para harcama konusunda çok dikkatli olmalısın. Aşk için belki erkendir.
 
 
 
 
Terazi: Ekonomik olarak sıkıntılı günler çabuk geçecek. Ekim ayı ilerledikçe geliriniz dengelenecektir. Bacak ve ayak sağlığınıza dikkat ediniz. Karşılıksız yaşadığınız aşkı özgür bırakmanın ve yeni aşka yer açmanın vakti geldi.
 
 
 
 
Akrep: Size ortaklık teklifi sunulursa mutlaka bolca düşünün ve kazancınızı iyi hesaplayın. Aşkta olası gerginliklere karşı sessiz kalmanızı öneririm. Çünkü aşk enerjisi ve uyum bu ay sizin ile. Şanslısınız.
 
 
 
 
Yay: Yeni ortaklık teklifleri gündemde. Aşk için oldukça olumlu enerjiler var. İş ve aşk hayatınızda sürpriz gelişmelere ve sinirlerinize hakim olmaya özen göstermenizi rica ediyorum. Çocuk sahibi olmak isteyen yaylar bu ay sürpriz olabilir.
 
 
 
 
Oğlak: İş konusunda sürprizlere hazır olun. İş değişikliği yapmak isteyen veya iş arayan oğlaklar olumlu enerjiler var. Borç ödeme konusunda yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Aşk ile ilgili şanslı günleriniz var.
 
 
 
 
Kova: Eski aşkınız ile aranızdaki gelgitlerin adını koymanız gerekir. İş hayatınızda yeni atılım ve girişimler için mutlaka destek alın ve aceleci olmayınız. Yalnız Kovalar aşklarıyla karşılaşabilir. Para harcarken dikkatli olunuz.
 
 
 
 
Balık: Sürpriz bir şekilde evlilik teklifi alan ve aniden aşk ilişkisi biten balıklar var bu ay. Endişelenmeyin mutlaka enerji sizin için olumlu çalışıyor. Aşk acısı çeken balıklara tavsiyem güzel bir tatil. Henüz halar sıcakken bol bol yüzmek. 
 
 
 
 
Maya Burcunuzun Aylık Yorumu:
 
Timsah: Çevrenizce yanlış anlaşılmaya müsait bir dönemezsiniz. İş arkadaşlarınızla zaman zaman anlaşmazlıkları içinize atmak yerine, uygun bir dille, empatik yaklaşımlarınızla olumlu kazanımlar elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki tartışmalar belli ki sizin kendinizi ilişkinizde ifade ederken uygun bir dili kullanamıyorsunuz. İlişki terapisi size ve partnerinize iyi gelebilir.  
 
 
 
 
Rüzgar: Doğru bildiklerinizin yanlış, yanlış bildiklerinizin doğru gibi algılanmaya başladığı bir süreçtesiniz. Kendi hakkınızda düşündüğünüz tüm gerçekler sizi yeni ilişkilere itiyor. Yaz aşkı yaşayan rüzgârlar, dikkatli olurlarsa kalıcı aşk ilişkisine dönüştürebilirler. Mülk satın almak, satmak ve evrak işlerinde dikkatli olmanızda fayda var. 
 
 
 
 
Gece: Sağlığınız konusunda ve özellikle de gece yaşayacağınız halsizlik, kas ve kemik ağrıları, baş ağrıları oluşunca ılık su ile duş almanız. Ve bu sağlık sorunu gibi görünen durumun sağlıklı dinlenememekten ve yorgunluktan kaynaklandığını göz önünde bulundurun. Evli geceler özellikle dedikodulara bulaşmasınlar. 
 
 
 
 
Tohum: Özellikle evinizi toparlamak, odanızda düzenlemeler yapmak, eşyalarınızın yerlerini belirlemek, eski eşyaları ihtiyaç sahiplerine vermek konusunda motive olursanız iyi olur. İş teklifleri almak için harika bir dönem. Aşk için gelişen süreçlere çok aldanmayın. En büyük ayrılıkmış gibi görünen bir durum aslında daha çok bağlanma anlamına gelebilir.
 
 
 
 
Yılan: Yolculuklar ve yeni arkadaşlar size oldukça iyi geldi. Dikkatli olmanız gereken konu kısa süreli aşk maceralarıdır. Gereğinden fazla önemseyeceğiniz kişilerce önemsenmeyebilirsiniz. Borç para vermek, mülk satmak vb için uygun bir ay değil. Sevgilinizin ailesi ile ilgili söylemlerini fazlaca sorgulayın, hemen taraf tutmayın. 
 
 
 
 
Ölüm: Aile ilişkilerinizde hangi konulara daha duyarlı, hangi konulara daha duyarsız kalmanız gerektiği konusunda artık daha bilinçlisiniz. Ailenizle yapılan tatil ve maddi konulardaki iyilikseverliğinizin ödülünü alacaksınız. Sevgi alma verme konusunda çok şanslısınız. Ekonomik zorluklar ile karşılaşınca üzülmeyin, sadece paranız doğru yere ve doğru kişiye gitmiyor. 
 
 
 
 
Geyik: İş yaşamınızdaki olumlu tüm gelişmeler özgüveninizi daha da geliştirici etki yapıyor. Ne istediğinizi artık iyice planlamak zorundasınız. Ekonomik problemlerinizin daha kolay çözülebilmesi için deneyimli kişilerin öğütlerine kulak verin. Kriz yönetimi konusunda tecrübelerinizden fazlasıyla yararlanacaksınız. Buna dikkat edin. Aşk konusunda muğlâk ve neşeli sayılabilecek bir ay.
 
 
 
 
Tavşan: Kariyer yaşamınız ile özel yaşamınız sanki iç içe geçiyor gibi. İş yerinden sürpriz bir aşk ilişkisinin doğması sizin iş yaşamınızdaki ciddi duruşunuzu olumsuz etkileyebilir. Alacağınız bazı haberler hayal kırıklığı uğratsa da erkenden bunları fark etmek birçok konuda hata yamanızı engeller. 
 
 
 
 
Su: Bacak ve ayak bölgenizle ilgili problemler, özellikle ödem konusunda bu ayda ciddi sıkıntılar olabilir. Beden sağlığınıza önemi arttırın ve her gün 15 dk düzenli egzersize özen gösterin. Havalar sıcakken yüzmek sizin için harika. Eskimeye başlayan tek taraflı aşkınızdan artık özgürleşin. Yeniye yer açın.
 
 
 
 
Köpek: Paranızı bu ay nelere harcadığınıza dikkat edin. Gerçekten ihtiyacınız mı vardı? Anneniz veya babanız ile ilgili sağlık problemleri sizi üzmesin. İşlerinizi aksatıcı kararlar almayın. Her şey yoluna girecek. Para kazanmak ile ilgili merakınızı ilgili kurslarla gidermeniz sizin lehinize olacaktır. Aşk konusunda meraklısınız.
 
 
 
 
Maymun: Tez canlı kişiliğiniz yüzünden bazen iş ve aile hayatında ani kararlar verebiliyorsunuz. Bu ay bundan muzdarip olmamak ve pişmanlıklar yaşamamak için daha sakin olun. Yeni tanıştığınız kişilere karşı hemen onların sorumluluklarını almak ile ilgili hevesinizin olumlu olmadığını hatırlatırım.
 
 
 
 
Yol: Üst solunum yolları hastalıklarına çok dikkat ediniz. Aşk hayatınızdan ziyade dostluk ilişkilerine önem verdiğiniz bir aydasınız. Arkadaşlarınızın aracılığı ile tanışabileceğiniz özel bir kişi ile ya derin dostluk veya aşk gelişebilir. Beslenmenize daha dikkat etmelisiniz. 
 
 
 
 
Kamış: Ruhsal anlamda iyileşme konusunda baya yol kat ediyorsunuz. Özellikle düzenli ve uzun süreli aşk ilişkisi geliştirme konusundaki çabanız gündemde. Mantık ilişkisi geliştirmek her zaman sizin için mutluluk kaynağı olmaz. Duygularınız ve mantığınızı dengeleyerek yaşamayı geliştirin. 
 
 
 
 
Jaguar: Bir çok Jaguar iş değişikliği yaşadı. Oldukça olumlu ve gelirde artış sizleri fazlasıyla motive etmiş durumda. Aşkta eski sevgililer ile yeniden bağlantı yanıltabilir. Dikkat edin. Denenmişi denemek daha risklidir. Para harcama konusunda ketum olmakta fayda var bu ay.
 
 
 
 
Kartal: Aşk için gerekli her şeye sahip olup, bir yandan dostluk mu aşk mı konularını gereksiz abartmak elinizdeki fırsatları kaçırmanızı sağlıyor olabilir. Önünüzü görmek ve kararlarınızın size ait olması sizin için çok önemli. Bu ay buna dikkat edin.
 
 
 
 
 
Baykuş: Aileniz ile olan yakın ilişkiniz yalnızlık duygunuzu gidermek konusunda harika günler yaşatıyor. Aşkta ve evlilikte hiç olmadığınız kadar çok olgun tavırlar gelişiyor sizde. Baba veya anne olmak için olumlu günler sizi bekliyor. Biten aşka üzülmeyin.
 
 
 
 
 
Toprak: Kariyer noktasında ilerleyişiniz, işinize olan bağlılığınız, standartlarınızı arttırma isteminiz inanın sizi harika noktalara taşıyacaktır. Çocukluk anılarınız ile yüzleşmek ve aileniz ile aranızdaki problemleri çözmek sizi rahatlatıyor.
 
 
 
 
 
Fırtına: Aşk için aldığınız tüm kararlarınızın “ne oluyor da yarım kalıyor” konusuna dikkatli olmanızı öneririm. Size uygun olmadığını bildiğiniz halde mantığınıza uyan partnerleri hayatınıza çekmeniz riskli bir tutum. 
 
 
 
 
 
Işık: Aileniz ile sevdikleriniz arasındaki diyaloglar sizi üzebilir. Arada kalmış ve sürekli denge merkezi gibi olmak sizi kızdırmış olabilir. En iyisi çok yorum yapmayın ve tatilinizi uzatın. Veya sevdiklerinizle etkinlikler yapın. 

 

 

 

İsim Analizi:
 
Şenay: Anlaşılamadığı birçok konuda kendini ifade ederken öfkelenebilmesi mümkün. Haksızlığa uğradığını sürekli düşünerek psikolojisini hep gergin tutar. Oysa içinde hep bir denge arayışı vardır. Ayaklarını yere sağlam basmak ister ve bunda oldukça güçlüdür. Şenay ismine sahip kişilerin almaları gereken terapi tamamen geçmişin unutamadığı olumsuz anılarına yönelik olmalıdır.
Gökhan: Duygularını karşı tarafın algılanmasını hep talep eder. Ve sürekli duygularının anlaşılamadığından şikâyetçidir. Oysa kendisinin isteklerini ifade etme biçiminin çok karmaşık veya eksik bir anlatıma sahip olduğunu fark ederse çok rahatlayacaktır. Sanata olan ilgisini bir terapi gibi algılar ve geliştirirse ruhsal anlamda rahatlayacaktır. Kendini rahatlatabilen ve huzuru deneyimleyen bir Gökhan iyi para kazanabilir. Sakinleşmeyi öğrenmeye yönelik terapiler almasını tavsiye ederim. 
 
Nurhan: Ayaklarının yere sağlam basmasını isteyen, sağlamı bir yapısı vardır. Tabiri caizse “eşeğini sağlam kazığa başlamak” ister. Kolay âşık olur. Başarılı, maddi anlamda güçlü partneri daha çekici bulur. Fiziksel görünüme çok önem verir. Güzellik önemlidir. Mantık evliliği yapmaya yatkındır. Duygularını dinlemeyi öğrenmesi gerekir. Özellikle çocuklukta anne ve baba modelini algılayış üzerine terapiler almasını öneririm. 
 
Tuncay: Duygularını iade edebilmesi için sessizliğe ve anlayışa ihtiyacı vardır. Yanındakilere huzur vermek konusunda marifetlidir. Huzurlu insanlarla ortaklaşmayı seçer. Sanatçı yani oldukça güçlüdür. Kendini sanat aracılığıyla ifade etmesi için gerekli şartları kendisinin oluşturması onun bu aktivitelerini süreklileştirmesinde katkı sunar. Tuncay ismine sahip kişilerin almaları gereken terapi tamamen geçmişin unutamadığı olumsuz anılarına yönelik olmalıdır.
 
Mina: Ayakları yere sağlam basmak isteyen bir enerjidir. Para önemlidir. Tutumlu olmayı ve parayı doğu yönlendirmeyi mutlaka öğrenmelidir. Bu isme sahip olanlar mutlaka isimlerinin yanına uygun bir ikinci isim almalarını öneririm. Güvenli bulduğu, maddi kazanç sağlayabileceğine inanabileceği ilişkiler onu ilerletir. Mina ismine sahip kişilere empati kurmak, duyguları ile bağlantılarını derinleştirmek ve kendilerini ifade konularında terapi almalarını öneririm.
 
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN