Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Mesut Sancak'ı Kutluyorum

Yayınlanma Tarihi : 03 - 10 - 2014 : 10:36
İzmir’i gökyüzü ile buluşturan adam Mesut Sancak son olarak İzmirlileri kentin tarihi ile de buluşturdu.
 
Pazartesi odama girdiğimde masamda çok özel bir kitap beni bekliyordu. “İzmir bindokuzyüz” Folkart’ın son kültürel çalışması. Prof. Dr. Çınar Atay’ın yıllar süren titiz araştırmacılığının bir sonucu.
 
İzmir’in 8500 yıllık tarihinin 18. ve 19. yüzyıllarına ışık tutan bir kaynak eser.
 
Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak yazdığı mektupta “Bu kitap İzmir tarihinin çalkantılı dönemine ışık tutarken, İzmir kent belleği için önemli bir kaynak eser olarak öne çıkacak. Biz de, İzmir’in geleceğini inşa eden öncü kurum kimliğimizle İzmir tarihine değerli katkıları olan bu eserin sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz.”
 
Sevgili Sancak İzmir de sizinle gurur duyuyor.
 
Daha bu şehirde 10. yılınız dolmadan birçok sosyal sorumluluk projesi başta olmak üzere bu kentin sanat ve spor yaşamına yaptığınız katkılar hiçbir zaman unutulmayacaktır.
 
Dilerim bu şehrin dağını, taşını, toprağını kazıp satarak, üstelik insanları toza toprağa boğarak hastalanmalarına sebep olanlara güzel bir örnek olur da, onlar da para kazanmanın dışında bu kente olan sorumluluklarını hatırlarlar.
 
 
 
BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Yarın Kurban Bayramı... Tanıdık tanımadık herkesin bayramını içten dileklerimle kutluyorum. Sağlıklı ve sıhhatli bir bayram tatili geçirmenizi temenni ediyorum...
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN