Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


4 Ekim Hayvanlar Günü

Yayınlanma Tarihi : 27 - 09 - 2014 : 09:38
4 Ekim Hayvanları koruma günü yaklaşıyor. Her sene olduğu gibi bu sene de bir çok online petshopta can dostlarımız için indirimler mevcut ayrıca süper marketlerin hayvan reyonlarında da ciddi indirimler oluyor. Barınaklara bağışta bulunmak için de bu indirimler kaçırılmayacak fırsatlar ortaya koyuyor.
 
Ayrıca bu hafta başlayan ve pazar gününe kadar devam edecek olan İzmir pet fuarı da evcil dostlarımız için fırsatlar sunmaya devam ediyor. Her yıl birbirinden renkli sahnelere tanık oluyoruz. Bu yıl da benim gördüğüm tek değişiklik geçen yıllarda da barınaklar stand açardılar fakat bu yıl bilgilendirme amacıyla kurulan standlarda aynı zaman da ücretsiz aşılanmış, kısırlaştırılmış ve terk edilmiş can dostları ailelerle buluşuyor. Yani bakımının öyle sadece yemini ver suyunu ver değil ciddi anlamda sorumluluğunu üstlenebileceğinizi kanıtlarsanız siz de bu barınak yavrularından birini alabilirsiniz.
 
Ayrıca stand açan bir çok petshop ve evcil hayvan markalarının ücretsiz numunelerine de ulaşmak mümkün. Denemek istediğiniz ama kediniz-köpeğiniz yer mi emin olamadığınız ve küçük paketleri olmayan mamaların da bu fuarda küçük eşantiyonlarına rastlamanız mümkün olabiliyor.
 
Yine çok fazla aşina olmadığınız yeni markalarla tanışmak da mümkün. Sağlam oyuncaklar, birbirinden yaratıcı yatakları da bulmak mümkün.
 
Can dostlarımız için çok fark etmese de hatta benimkiler kesinlikle yatmasalar da benim geçen yıllarda çok büyük yataklar aldığım olmuştur. Büyük yatakları Barney'i, Maya'yı düşünerek alsam da tek yatan Çakıl'dır. 3 kg'luk bedeniyle bir danuanın bile rahat yatabileceği yatağa serilmek en büyük zevkidir zaten.
 
Ailenizle geçirebileceğiniz, köpeklerinizi de yanınıza alabileceğiniz güzel bir haftasonu İzmir Pet fuarı'nda sizleri bekliyor. Bu köpeklerinizi sosyalleştirmek için de güzel bir ortam fakat yine de tedbiri elden bırakmayınız. Tasmaları çıkartmayınız yani ayrıca atık toplama poşetlerinizi de yanınıza almayı unutmayınız. 
 
İyi pazarlar...
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN