Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Moda İkonu Çiftler

Yayınlanma Tarihi : 02 - 09 - 2014 : 12:08
BEN HABER GAZETESİ 23.SAYI
 
 
 
Victoria-David Beckham 
 
Stil ikonu denilince kuşkusuz akıllara hemen Beckham çifti geliyor. Victoria Beckham çıkardığı koleksiyonuyla moda dünyasında kısa sürede fırtına gibi esmeye başladı. Kendi adını taşıyan markasıyla tasarımcı yönünü ortaya çıkaran Beckham, moda otoritelerinden tam not alarak Hollywood ünlülerinin vazgeçilmez tasarımcısı haline geldi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Victoria-David çiftinin tarzında hayranlık uyandıran özellik ise her ikisinin de kendine özgü stillerinin olması. Çift abartılı olmadan modern bir çizgiyle dikkat çekici olunabileceğinin kanıtı. Victoria Beckham'ın stili feminen, modern ve minimalist. Aksesuarlarından giyimine kadar modern ve sade bir çizgiye sahip. Vücuda mükemmel oturan kesimler, minimal siyah elbiseler onun vazgeçilmezi. David Beckham da özenle seçilmiş takım elbise ve rahat moda parçalarını kullanarak şık ve rahat bir görünüm sağlıyor. Kendisi hem sportif hem de çok tarz giyinmeyi başarıyor.
 
 
 
 
Kim Kardashian-Kanye West
 
Kim Kardashian ve Kanye West giyim tarzlarıyla kısa sürede ilgi çeken çift olmayı başardı. Kim Kardashian’ın, vücut yapısından dolayı yüksek bel eteklerle crop-tops kombinleyerek alt üst takımları daha çok kullandığını görüyoruz. Klasik siyah beyazın dışına çok çıkmasa da renkli giyindiğinde ise iddialı bir görünüm sağlıyor. Kanye West ise çok farklı bir tarza sahip. O da t-shirt, kolye, şapka, deri ve jean pantolon, spor ayakkabıları kombinleri oldukça iddialı görünüyor. Genellikle spor giyinmesine rağmen oldukça şık bir giyim tarzı var.
 
 
 
Angelina jolie-Brad Pitt
 
Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti hiç şüphesiz ki Hollywood'un en gözde çiftlerinin başında geliyor. Biri Hollywood'un en güzel kadınlarından, diğeri ise en yakışıklı ve çekici erkeklerinden... Brad Pitt ve Angelina Jolie şık giyim tarzları ve kıyafetlerinin uyumu ile de ilgi odağı olmayı başarıyor. Angelina Jolie'nin tarzına genel olarak baktığımızda her zaman sadelikten yana olduğunu görüyoruz. Günlük hayatında neredeyse hiç makyaj yapmayan Jolie'nin en çok tercih ettiği renk ise siyah. Siyah rengi günlük hayatında, galalarda ve davetlerde de çok fazla kullanan yıldız, renkli ayrıntıları daha çok aksesuarlarında kullanıyor. Genellikle takım elbiseler içinde gördüğümüz Brad Pitt ise çok cesur tercihler yapmamakta ve klasik modelleri tercih ettiğini görüyoruz. Brad Pitt yalnızca giydikleriyle değil sık sık değiştirdiği saçları ve sakallarıyla da erkeklere ilham veriyor. Bej, beyaz, gri gibi doğal tonlardan ve güneş gözlüklerinden vazgeçmeyen oyuncu, eforsuz şık bir görünüm sağlıyor.
 
 
 
Asena-Caner Erkin
 
Asena-Caner Erkin tarz olarak eğlenceli bir çift. Marjinal tarzıyla çok konuşulan eşi Caner Erkinin stilinden de sorumlu olan Asena Erkin, farklı giyim tarzlarıyla dikkat çekiyor. Caner-Asena Erkin çifti farklı renk kombinasyonları ve ilginç tasarım kıyafetleri tercih ediyorlar. Asena Erkin’in maceracı ruhu, Caner Erkin’in de cesur tarzıyla birleşince ortaya sıra dışı ve zevkli bir çift çıkıyor.
 
 
 
 
Kenan Doğulu-Beren Saat
 
Kenan Doğulu - Beren Saat çifti kuşkusuz birbirine çok yakışan çiftler arasında. Çift, spor ama klasik parçaları kullanarak şık bir görünüm sağlıyor. Beren Saat genellikle giyim stilinde rahat jean pantolonlar, salaş ve dökümlü üstler tercih ediyor. Davetlerde ise genellikle Türk tasarımcıların yine sade ve tek renk parçalarını tercih ediyor. Doğulu'nun vazgeçilmezi ise beyaz t-shirt, spor ayakkabılar ve siyah smokin ceketten oluşuyor.
 
 
 
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN