Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Eylül Ayı Burç Yorumları ve İsim Analizi

Yayınlanma Tarihi : 02 - 09 - 2014 : 11:59
BEN HABER GAZETESİ 23.SAYI
 
 
 
 
 
 
 
Koç Burcu: Aşk acısı çeken koçlar daha makul ve mantıklı davranarak yenilenebilir. Yeni iş teklifleri, seyahatler gündemde. Evli koçlar çocuk yapmak için aile baskısı yaşayabilir.
 
 
 
 
 
 
 
Boğa Burcu: Hayalperest kişilerle tanışıp, kolayca etki altına girmeye hazırsınız. Harcamalarınızı gözden geçiriniz. Eşinizin ailesiyle ilgili gelişmeler gündeminize oturabilir..
 
 
 
 
 
 
İkizler Burcu: İş yaşamınızda gelişmeler olumlu. Kriz yönetimi ve karar alma ve uygulama konularında daha güçlü olun. Aşk hayatınızda başa sarma ve yalnızlık duygusu hakim. 
 
 
 
 
 
 
 
Yengeç Burcu: Yeni iş girişimleri, planlama ve projelendirme konularında oldukça şanslısınız. Yeni sezon yeni iş tam size göre. Aşk hayatınızla iş planlarından sonra ilgileniyorsunuz.
 
 
 
 
 
 
 
Aslan Burcu: Yeni arkadaşlar tanıma, ilişkiler geliştirme, yeni iş bağlantıları için gerekli güce sahipsiniz. Yalnız aslanlar iş ortamında yeni bir kişi ile şansını denemeye hazırlanıyor.
 
 
 
 
 
 
 
Başak Burcu: Sanata ve sağlığınıza daha da önem vermenin zamanı. Sizi yenileyecek, destek moral verecek olanakların çoğu kapınızda. Aşkta sürpriz geri dönüşlere hazır olun. Para akışı olumlu.
 
 
 
 
 
 
 
Terazi Burcu: Ekonomik rahatlama ve iş yaşamında tazelenme, yeni projeler ve popülaritenin artışı söz konusu. Aşk hayatınızda bir süredir belirsiz akış daha da netleşiyor. Yeni aşk gündemde
 
 
 
 
 
 
Akrep Burcu: Sağlığınız ile ilgili olumlu gelişmeler var. Aşkı süzgecinizden geçirirken dikkatli olun. Önyargıya pek gerek yok. Ev yenilemek için uygun bir zaman. Yenilenmek size iyi gelecek.
 
 
 
 
 
Yay Burcu: İş yaşamınızda olumlu etkiler var. Özellikle iş arayan yaylar şanslı. Kariyer yapmak için olumlu etkiler var. Aşk yaşamınız renkleniyor. Sadece sezgilerinize biraz daha güvenin.
 
 
 
 
 
Oğlak Burcu: Kariyerinizdeki yükseliş, para kazanma konusunda istikrarlı yükseliş sizi daha çok motive ediyor. Cinsel yaşamınız oldukça pozitif etkiler altında. Sağlıklı beslenin. 
 
 
 
 
 
 
Kova Burcu: Adeta yeni bir yaşamın içindeymişsiniz ve ne yapacağınızı bilmiyor ruh hali hakim olabilir. Endişelenmeyin her işte bir hayır var. Para akışınız daha olumlu. Aşka dikkat. 
 
 
 
 
 
 
Balık Burcu: Tüm bir yıl boyunca beklenen aşk geldi, çok mutlusunuz. Zamanla karakterinizdeki zıt noktalar gündeme gelince, içinize atmak yerine konuşun. Para, mülk yatırım konuları olumlu.
 
 
 
 
 
 
Maya Burcunuzun Aylık Yorumu:
 

Timsah: Mülk edinme planları yapmak için uygun bir ay. Yüklü meblağlar harcamak için uygun değil. Miras veya aile içi alacak verecek konularında rahatlama. Aşk rutin.
 
 
 
 
 
Rüzgar: Ödemelerde genel bir rahatlama var. Aşk konusunda unutmak yerine kabullenmeyi seçin. Ayak ve el ağrı veya yaralanmalarına dikkat. Ortak bulmak için uygun bir ay değil.
 
 
 
 
 
 
Gece: Aile için yaptığınız özverinin karşılığını mükemmel bir şekilde alıyorsunuz. Tatil planlarına devam edebilir, sevdiklerinizle yeni kurslara kayıt, yeni bilgiler öğrenmek iyi olur.
 
 
 
 
 
Tohum: Yaz aşkları ruhsal gelişiminize pek katkı sunmuyor, rahatlayın. Özellikle kredi, borç, alacak ve verecek konularında kısmi bir rahatlama ve yeni arkadaşlıklar oldukça olumlu.
 
 
 
 

Yılan: Aşkın büyüsü sizi her an sarabilir. Eşinizle tatil planları aksadıysa çok uygun bir zaman. Aile içi iletimde kayıplar karşısında destek güç olmak sizi daha değerli yapar.
 
 
 
 

Ölüm: Kariyerinizdeki gelişmeler devam ediyor. Özellikle yurtdışı iş teklifleri birçoğunuz için geçerli. Aşktaki kafa karışıklığınızı gidermenin en doğru yolu gözlemci olmaktır.
 
 
 
 

Geyik: Aile bağlarınız güçleniyor. Para ve kredi ödemeleri akışında büyük bir hızlanma ve güçlenme var. Aşk hayatınızda hayal kırıklığına hazırsanız kontrolü kaybetmezsiniz.
 
 
 
 

Tavşan: Yeni iş bağlantıları olumlu sonuçlanacak. İşsizlik problemi çözülüyor. Aşka zaman ayırmaya karar vermeniz doğru bir karar. Önce arkadaş sonra sevgili olmak tam size göre.
 
 
 
 
 
Su: Sağlık problemleri ile kolayca başa çıkılıyor. Para akışında rahatlama, kredi ve geri ödemelerde hızlanma, müşteri artışı harika. Aşk hayatında sürpriz gelişmelere şaşırmayın.
 
 
 
 

Köpek: Aşkı aramak yerine akışına bırakmak için uygun bir zaman. Kariyere odaklanmak ve para akışı için yeni fikirler, girişimler için şartlar olgunlaşıyor. Sakin ve sevecen olmak iyidir.
 
 
 
 
 
Maymun: Kısa aşk ilişkileri size güç veriyor. Sabit ilişkiler geliştirmenin zamanı geldi. Para ve mülk konularında rahat hareket edebileceğimiz, para biriktirebileceğimiz bir dönem.
 
 
 
 
 

Yol: Aile içi desteğiniz her zamankinden daha çok bekleniyor. Maddi anlamda kısıtlamalar yaşıyor olmanız, belirli sorumlulukları alamayacaksınız anlamına gelmez. Aşk enerjisi rutin.
 
 
 
 

Kamış: Cinsel yaşam ve para kazanma konularında paralel ilerleyen güzel bir iyileşme dönemindesiniz. Bu ay sürpriz maaş zammı veya performans ödülü alabilirsiniz. 
 
 
 
 

Jaguar: İş hayatı açısından pozitif bir dönem. Kazancınız artıyor. Ödemelerinizde ciddi bir rahatlama var. Aşk hayatınızda bitirme temaları ön planda. Yeni aşk yerine eskiyi temizleyin.
 
 
 
 

Kartal: İş hayatı ve aile yaşamı iç içe geçmesin diye çabalarken suçluluk duygusu hakim. Aşk konusunda ısrarla istemediğinizi istemekten vazgeçin. Para ve terfi konularında şans yüksek.
 
 
 
 

Baykuş: Aşkın büyüsü bir süredir birçoğunuzu sardı. Evliliği düşünenleriniz için riskli bir karar. Partner seçimi için erken. Para ve yatırım konusunda aile destekli ilerlemek mümkün.
 
 
 
 
Toprak: Öğrenmeyi ve yapmayı planladığınız bazı girişimler aksayabilir. Özellikle iş başvurusu yapanlarınız daha profesyonel cv hazırlamalı. Beslenme problemi, kabızlığa dikkat...
 
 
 
 

Fırtına: Yeni bir yaşam kurma hayalleriniz, varsa yeni bir evlilik iyi düşünün. Gerçekten aşık mısınız yoksa mantık mı? Para ve iş konularında çevrenizden, ailenizden destekle ilerleyiniz.
 
 
 
 

Işık: Aile içi iletişim oldukça yapıcı ve olumlu. Para ve iş konularında geçici bir sıkıntı olabilir. Endişelenmeyin kolayca yardım gelecek, çözülecek. Tek taraflı aşk bu ay size göre.
 
 
 
 
 
 
İsim Analizi:
 
Aren: Enerjiyi en üst düzeyden alır. Özellikle bir işe kalkışacağı zaman güçlüdür. Bilgilendirme, projelendirme konularında iç dünyasında çok uğraş verdiği için zamanla pratik zekası çok yükselir. Enerjiyi dengeleyebildiği sürece mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır. İş yaşamı renkli ve kuralcıdır. Ayakları yere sağlam basar. Spiritüel yetenekleri, başta zihin okuma olmak üzere güçlüdür.
 
İsmihan: Oldukça kırılgan, tedirgin geçen yılların ardından, ilişkilerde kendini daha korumacı ve agresif hale getirebilir. Ticaret becerisi gelişkin olduğu halde, aşırı alınganlık ortaklık ilişkilerini olumlu etkilemeyebilir. İçine atmaktansa dışarıya gerginlik ile değil sakin tavrını koruyarak kendini ifade etmesi ona çok şey kazandırır.  
 
Candan: Sanat yeteneğini mutlaka keşfetmelidir. Sanat aracılığıyla kendini ifade etmekte başarılıdır. Sanat onun için adeta terapidir. İyileşme aracıdır. Enerjisi yüksek, insanları, doğayı kavrayıcı bir sıcaklığa sahiptir. Çok güvenirlidir. Bu sebeple gereksiz bir sürü sorumluluk alır. İçine atmayı öğrenir ki bu psikolojisini her zaman olumlu etkilemez. 
 
Ecenur: Bir karar vermeye kalkışırken iç sesiyle daha çok düşünür. Enerjisini dengeli kullanmayı ister. Ayağı yere sağlam bassın ve garantiler alsın ister. Yaşamdan beklentisi kendini mutlu edebilecek her şeyin çevresinde olması üzerine kuruludur. Sanat yeteneğini mutlaka keşfetmelidir. Sanat aracılığıyla kendini ifade etmekte başarılıdır. Sanat onun için adeta terapidir. İyileşme aracıdır.
 
Kazım: Kariyer anlamında çok şanslıdır. Özellikle kitap okumak, yeni şeyler öğrenmek, entelektüel aktiviteler konusunda duyarlıdır, beceriklidir. Bir ideoloji veya değişik inanç sistemlerini anlamada çok yeteneklidir. Sanatı kariyere dönüştürme konusunda başarılıdır. Ticareti güçlüdür. Sadece ortak olacağı kişiler bilgili, mantıklı ve her şeyi açıkça bilmek isteyen bir karakterle karşı karşıya olduklarını bilmeliler.

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN