Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ağustos Ayı Burç Yorumları ve İsim Analizi

Yayınlanma Tarihi : 25 - 07 - 2014 : 11:43
BEN HABER GAZETESİ 22.SAYI
 
 
 
 
 
 
 
Koç Burcu: Partneriniz ile olan ilişkinizdeki problemleri sakin iken konuşup çözmek işinize yarayacak. Bekar Koçlar aşk ile büyülenebilirler. Maddi yatırımlarda sağlam adım atılmalı. Kısa seyahatler olabilir.
 
 
 
 
 
 
 
Boğa Burcu: Yeni ekonomik kazançlar sağlayacak bağlantılar gündemde. Parasal açıdan şanslısınız. Sevdiğinizle oldukça keyifli zamanlar geçiriyorsunuz. Yaşamınıza giren yeni insanların hayalperest yanarlını kolay görün.n.
 
 
 
 
 
 
İkizler Burcu: Aşk hiç ummadığınız anda sizlerle. Bu sebeple aşka olan inancınızı eksiltmeyin. İş arkadaşlarınız ile yaşayacağınız gerginlikler sizin lehinize sonuçlanıyor. Sizin iyi niyetiniz nihayet anlaşılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
Yengeç Burcu: İşiniz ile ilgili kolay aşılır engellere takılmayın. Kalıcı başarılara imza atacağınız bir dönemdesiniz. Kariyer için çok şanslı bir dönem. Aşkta ise dargınlıkların biteceği bir ay. Hedefinize kitlenin.
 
 
 
 
 
 
 
Aslan Burcu: Aşka başlama veya bitirme konusunda net ve açık olmalısınız. Kariyeriniz ile ilgili gelişmeler bu ay ortaya koyacağınız performansa bağlı. Otorite figürü tarafından değerlendirileceksiniz..
 
 
 
 
 
 
 
Başak Burcu: Yaşamınızda fazla ve olan ne varsa hepsini ihtiyaç sahiplerine dağıtmanın tam zamanı. Yeniye yer açınız. Aile ilişkileriniz, eş, dost ve sevgili ilişkileriniz tamamen pozitif ve sizi yükseltiyor.
 
 
 
 
 
 
 
Terazi Burcu: Önyargılarınızın sizi engelleyen yönlerini fark etmeniz gereken bir aydasınız. Göreceksiniz aslında bazı önyargıların değişmesiyle kesinlikle rahata kavuşacaksınız. Doğa ile baş başa kalmaya özen gösterin.
 
 
 
 
 
 
Akrep Burcu: Yaşam enerjiniz oldukça yüksek. İş ve aşk hayatınızda çok olumlu gelişmeler yaşanıyor. Oldukça keyifli ve sevgi dolu, başarılarla dolu bir ay. Ve özellikle kazanmak hırsının enerjisini lehinize iyi kullanın.
 
 
 
 
 
 
Yay Burcu: İş yaşamınıza odaklanın. Özellikle aşk enerjisi sizi sarıp sarmalıyor. Şaşkınlıkla bu enerjiyi yaşamınızda fark edeceksiniz. İş yerindeki kısa süreli engellerle ilgili olarak sessizlik ve sadece sürece odaklanmak önemli.
 
 
 
 
 
 
Oğlak Burcu: Evlilik ve aşk ilişkinizde özellikle problemlerin çözümünde partnerinizi ne kadar çok sevdiğinizi düşünerek çözünüz. Yoksa çok üzülebilirsiniz. İş ve para konularında yeni başlangıçlar heyecan verici..
 
 
 
 
 
 
Kova Burcu: Ruhsal anlamda dengeyi kurmak kolay olmayabilir. Siz özellikle sizi seven insanlarla bol vakit geçirin. Karar vermeden önce uzun süre düşünün. Sabırlı olmanız gereken konularda özellikle yeni fırsatların size geldiğini bilin. 
 
 
 
 
 
 
Balık Burcu: Sinirlerinize hakim olmaya gayret edin. Çünkü ev ve iş yaşamınızda uzun süre huzurunuz bozulabilir. Sizden beklentileri olan insanlara beklentiyi karşılayamayacaksanız açıkça söyleyin. Yoksa içinize atmayın.
 
 
 
 
 
 
Maya Burcunuzun Aylık Yorumu:
 

Timsah: Kas ve bel ağrılarına dikkat edin. Eşiniz veya sevgilinizle tatil planlarınız bozulabilir. Kısa süreli tatilleri planlamak en doğrusu. Hayal kurmak sizi rahatlatacak ve ümit verecektir.
 
 
 
 
 
Rüzgar: Aşkı özellikle eski ilişkinizde aramak ne kadar doğru lütfen sorgulayınız. Sizden borç para almaya çalışanları bu ay atlatın. Banka kredi ve ödemelerde çok dikkatli olun. 
 
 
 
 
 
Gece: Sağlık, iş ve para konusunda muhteşem bir şans döngüsü var. Eş ve sevgili ile problemler bitiyor. Cinsellik ve sevilme konusunda bu ay çok şanslı olduğunuzu söylemeliyiz.
 
 
 
 
 
Tohum: Gevşemek ve eskileri bırakmak için harika bir ay. Yalnız tohumlar için aynı mekanı paylaştığınız kişi ile kısa süreli bir aşk muhtemel. Size lazım olmayan eşyalarınızı dağıtın.
 
 
 
 

Yılan: Kenara çekilme, inziva tam birkaç gün sizi gerçekten arındırır. Sinirlerinizin daha güçlü olması gereken diyaloglar olacak. Para ve aşk konusunda şans sizden yana.
 
 
 
 

Ölüm: Yurtdışı ve yırt içi seyahatlere partneriniz ile gidin. Çünkü sürpriz karşılaşmalar sizde paylaşımı arttıracak. Evlilik kararı alabileceksiniz. Paranızı dikkatli harcayın.
 
 
 
 

Geyik: Aile ilişkileriniz güçleniyor. Kendinize karşı özeleştiri ve geçmişin olumsuz duygularından arınmak için harika fırsatlar var. Arınmayı doğada çok kolay deneyimlersiniz.
 
 
 
 

Tavşan: Aşkta artık kararların alınması gereken, kafa karışıklıklarının giderildiği bir dönem başlıyor. Özellikle beraber tatil fikri harika. Affetme terapisi için mükemmel bir ay. 
 
 
 
 
 
Su: Sürpriz aşk sizi şaşırtıp bir an coşturup bir an soğuma hissettiriyor. Endişelenmeyin yapmanız gereken tek şey kalbinizin sesini dinleyin. Dinlenmeye çok ihtiyacınız var.
 
 
 
 

Köpek: Köpek: Mekan değişikliği, eşya, mobilya alım satımı için uygun bir ay. Aşk ile ilgili geçmiş yaşamdan eski bir sevgili yeniden sizin için mücadele vermeye başlayabilir.
 
 
 
 
 
Maymun: Maymun: Kararlarınızda dikkatli olun. Hata yapmaya müsait bir ay. İnce düşünün. Ev tadilatı ve gardrobu yenilemek için nefis bir zaman. Aşkta hem çok isteyip hem reddetmek size özgü.
 
 
 
 

Yol: Özellikle, susmak, içine kapanmak, rahatlamak, arınmak istiyorsunuz. O halde bir süre yaşamdan uzaklaşın. Yalnız ve doğayla baş başa kalabileceğiniz bir tatil harika olur.
 
 
 
 

Kamış: Yeni bir iş sizi oldukça tatmin etmeye başladı. Ek gelir elde etme çabalarınız var ve doğru zaman sayılır. Eşiniz ve sevgiliniz ile ilgili ailevi önyargıları çok yansıtmayınız.
 
 
 

Jaguar: İnsanlardan fazlaca beklenti içine girmek için uygun enerjiler var. Bu sizi yanıltmasın. Mutlaka aile içerisinde sizden öğrenilmeye çalışılan bir sır sizi üzecektir. Sessiz kalınız.
 
 
 
 

Kartal: Aşk enerjisi bir süredir gündemde ve olacak. Bu enerjiyi iş hayatınız ve kişisel bakımınızı teşvik edici bir güce çeviriniz. Özellikle beraber yapılacak bir tatil sizi arındırır.
 
 
 
 

Baykuş: Geçmişte sizin bitirmiş olduğunuz bir aşk ilişkisi için pişmanlık içinde olanlarınız var. Geri dönüş 1 ay önce olsaydı hayaldi. Oysa bu ay mümkün. Ailenizle sağlık konusunda açık olun.
 
 
 
 
Toprak: Açık havada etkinlikler ruh sağlığınız için çok gerekli. Estetik ameliyat vb için uygun bir zaman. Bol bol uyku ve derin düşünmek sizi arındıracak bu ay. Sevginizi gizlemeyin.
 
 
 
 

Fırtına: Kas ve kemik rahatsızlıkları ile ilgili ciddi bir iyileşme süreci yaşayan Fırtınalara müjde. Aşk sizi daha da iyileştirecek. Kısa süreli flörtlerden kaçınmayın. İyileştiricidir.
 
 
 
 

Işık: Tatil planlarınız değişebilir. Endişelenmeyin mutlaka işleriniz yarıda kalmıştır ve tamamlamanız gerekiyordur. Aşk için bekleyen ışıklar, platonik aşk kapıda çoğunuz için. Zoru seviyorsunuz.
 
 
 
 
 
 
 
İsim Analizi:
 
Buğra: Güvenmeyi bilen ve güvene layık bir kişidir. Özellikle güven temelli ilişkilerde kendini göstermesi kolaydır. Güven sarsıldığında ise toparlanması kolay değildir. Tek başına yola devam etme enerjisi yüksektir. Özellikle parasal anlamda deneyimli kişilerden sürekli mentörlük yardımı alırsa ekonomik refahı süreklileştirir.
 
Karen: Kariyer açısından çok şanslıdır. Ticareti uygulama, geliştirme ve güven aşılama konusunda harika bir enerji yayar. Yaşamında kararsızlık zamanlarında sürekli sakinleşmek yatışmak ve ardından tekrar ayağını yere sağlam bastırtacak kişilikteki insanları etrafına toplar. Güç alır ve yola devam eder. 
 
Sedef: Bir insanı veya işi ciddiye alması için karşıdakini fikirlerine dikkat eder. Kaliteli ve parlak fikirlerle yaşama başlar. Oldukça güvenilirdir ve kime güveneceğini çok iyi bilir. Yakınındaki insanları sakinleştirme, sakinlik ve huzur verme ve alma konularında yeteneklidir. Anne olmaya müsait ve iyi bir eş titreşimidir. Finansal konularda güvenilir bir tüccardan destek alması önemlidir.
 
Hümeyra: Oldukça sakin içine kapanık bir insanmış gibi görünür. Oysa çok daha dışa dönük bir ruh halini içinde taşır. Ayakları yere çok sağlam basmak, kazanmak ve popüler olmak ister. Kendi isteklerinin farkındadır, hedefine çok kolay odaklanır. Kararsızlığa her düştüğünde ona güç veren insanlardan destek almayı kabul ettiği sürece ayağa kalkar.
 
Koray: Kariyer anlamında çok şanslıdır. İşini kurma, geliştirme veya aileden kalan işi büyütme potansiyeli çok yüksektir. Oldukça duygusal ve içtendir. Kendini her tanımaya çalıştığında geçmişte yaptığı hatalara odaklanmak gibi negatif bir özelliği vardır. Bu doğru değildir. Oldukça güçlü ve istikrarlı bir gücü vardır. Ve bu özelliği 25 yaşından sonra kendini iyice gösterir.

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN