Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Muharrem İnce Tamam, Sıra Deniz Baykal'da

Yayınlanma Tarihi : 25 - 07 - 2014 : 08:50
Çatı adayı olarak açıklandığı gün CHP içinden bazı çatlak sesler Ekmeleddin İhsanoğlu’na “nereden çıktı” diyerek bayrak açmışlardı.
 
En ön saflarda Muharrem İnce, Deniz Baykal ve ekibi vardı.
 
Önceki gün İnce, Mudanya’da yaptığı toplantıda adeta günah çıkardı ve İhsanoğlu’na seçimlerde oy istedi.
 
Şimdi sıra Deniz Baykal ve saz arkadaşlarında. En kısa sürede meydanlara çıkarak önce CHP seçmeninden daha sonra Ekmel Bey’den özür dileyerek seçimde sandığa gidin çağrısı yapmalıdırlar.
 
Geçen Salı İhsanoğlu yanında eşi ile birlikte tüm gün İzmir’i dolaştı, birçok kuruluşun temsilcileri ile toplantılar yaparak bir araya geldi.
 
Adnan Saygun’daki toplantıda hayatını anlatan kısa bir film izledik. Bu film yaklaşık 5 dakika olmasına rağmen bir yaşamı çok güzel özetliyordu.
 
Keşke tüm Türkiye, özellikle de sandığa gitmemeyi düşünenler bu filmi izleyebilse.  
 
Ekmel Bey’in yaşamı başta kadın hakları olmak üzere birçok konuda mücadele ile geçmiş. En önemlisi de özellikle kız çocuklarının eğitimi için İslam ülkelerinde birçok mücadele vermiş.
 
Tam bir demokrat olan Ekmel Bey, İzmir’de hiç hak etmediği bir protestoyla karşı karşıya kaldı.
 
Salı günü onuruna verilen iftar yemeğinde 3 kadın ellerinde “kadın düşmanı” yazan bir pankartı açmaya çalıştılar.
 
İşte bu eylem bile Baykal ve arkadaşlarının toplumun bir kısmını ne kadar yanlış yönlendirdiğini en iyi şekilde gösteriyordu.
 
Ekmel Bey’e belki farkı konular üzerinden laf çakabilirsiniz ama “kadın düşmanı” olarak saldırmak hakikatten bu insana yapılabilecek en büyük hakarettir.
 
Bugün özellikle bir kısım insanlar ''ben oy pusulasına Atatürk’ün adını yazacağım, boş oy atacağım veya sandığa gitmeyeceğim'' diyorsa bu tablo Deniz Baykal ve ekibinin eseridir.
 
İşte onun için bir önceki yazımda da belirttiğim gibi, 10 Ağustos’ta bir kısım CHP’li sandığa gitmezse tarih Kılıçdaroğlu’nu değil Sayın Baykal ve arkadaşlarını yargılayacaktır.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN