Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yurdumuzdan Haberler

Yayınlanma Tarihi : 13 - 07 - 2014 : 09:43
''Dostum ve Ben'' adlı hayvansever topluluğu düzenledikleri organizasyonla 2 günde 600 kg.'dan fazla kuru mama bağışı aldılar ve bunları Kurtköy ormanlarındaki can dostlarına vermek üzere yola çıktılar. İstanbul'da düzenlenen bu organizasyondan dolayı kendilerini tebrik ediyorum yolları açık olsun.
 
Karşıyaka Belediyesi İzmir'in ilk Pugedonlarını koydu ve ayrıca hayvanlar için su kabı, dışkı toplama torbası ve hayvan hakları yasası hakkında bilgilendirme broşürü de dağıttı. Karşıyaka Belediyesi'ne de çok teşekkür ediyorum. Ayrıca en kısa zamanda İzmir'deki tüm belediyelerden de aynı özveriyi bekliyoruz.
 
DÜNYADAN HABERLER
Yunanistan'ın Patmos Adası'nda iç liman tarafında tekneyle gelen turistler için hazırlanmış bir bilgilendirme tablosu mevcut, bu tabloda adada görebileceğiniz deniz canlılarını anlatıyor. Ayrıca yaralı yada ölü olarak bulabileceğiniz deniz kaplumbağası ve yunuslar için de acil arama hatları mevcut. Bunların yanında ilk yardım için de gerekli resimli anlatım da mevcut. Çok güzel bir uygulama bizde niye olmasın...
 
Dünyanın en ünlü at hekimlerinden Profesör Roger Smith ve Profesör Josh Slater 13 tane at hekimiyle birlikte motorla toplam 2.700 km yapıp İngiltere'den St.Petersburg'a gidiyorlar. Bunu bir yardım kuruluşuna para toplamak için yapıyorlar. Yolda da bir çok yerde durup at hekimlerine kurslar verecekler. Maalesef güzergahta Türkiye yok yine de çok güzel bir davranış.
 
BU YAZIN KİTAPLARI
Gerçek bir yaşam öyküsünden yazılmış olan John Tovey'in kendi hayatını yazdığı ''Dez Adında Bir Köpek'' kitabını tavsiye ederim.
 
Kedi davranış uzmanı ce Animal Planet'in yıldızı Jackson Galaxy'nin kaleme aldığı ''Kedi Babası'' kitabı da kediseverlerin hoşuna gidecektir. Ya da kedi beslemeyi düşünenlere de tavsiye ederim.
 
Herkese iyi pazarlar...
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN