Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Temmuz Ayı Burç Yorumları ve İsim Analizi

Yayınlanma Tarihi : 01 - 07 - 2014 : 11:42
BEN HABER GAZETESİ 21.SAYI
 
 
 
 
 
 
 
Koç Burcu: Aile ile ilişkiler daha dengeli ve psikolojik olarak çok güçlüsünüz. Arkadaş ve dostlarla geçirilen vakit sizi motive ediyor. Yeni iş teklifi ve yaşam alanı belirlemek için uygun hayal kurma dönemi.
 
 
 
 
 
 
 
Boğa Burcu: Para konusunda bu ay en şanslı burçsunuz. Mesleğinizde bir yıldız gibi parlıyorsunuz. Bir süre önce aşkta sizi çok üzen partner şimdi peşinize düşüyor. Sadece soğuk kanlı olun ve iyi düşünün.
 
 
 
 
 
 
İkizler Burcu: Ev değişikliği, boşanma, ayrılıklar vb enerjilerinin yoğun olduğu bir dönem. Üzülmeyin. Her işte bir hayır vardır. Mutlaka daha iyisi gelsin diyedir. Geçmişte kim ne ekmişse onu biçeceği bir dönemdesiniz. Her şey iyi olacak.
 
 
 
 
 
 
 
Yengeç Burcu: Meslek değişimi için uygun bir zaman. Aşık olmayan yengeçler sırılsıklam aşık oluyor. Özellikle beklide hayatının eşiyle oluyor. Ev değişikliği ve aşk ilan etmek için harika bir ay.
 
 
 
 
 
 
 
Aslan Burcu: Sağlık problemlerinizin sona erdiği ve diğer aile bireylerinin sağlık problemlerinin iyileşmesi için koşturmaca içinde bir ay. Aşk enerjisi daha çok sevgi olarak sizi kendine çekiyor. Sevildiğinizi bilin.
 
 
 
 
 
 
 
Başak Burcu: Müzik ile ilgili aktivitelerin sayısını arttırın. Oldukça zevkli, neşeli, eğlenceli zamanlar size iyi gelecek. Oldukça mutlu edecek ve de mutlu olacaksınız. Maddi konularda daha cömert olmanızı öneririm.
 
 
 
 
 
 
 
Terazi Burcu: Adeta “gelin bana aşık olun” diyen bir ruh haliniz var. Dolu dolu romantizm, dolu dolu aşk enerjisi yayıyorsunuz. Çok mutlu ve huzurlu olacaksınız. Aşk teklifleri artıyor. Siz ise gereksiz para harcamayı bırakın.
 
 
 
 
 
 
 
Akrep Burcu: İşyerinizde diyaloglar sizi ilgilendirmesin. Aşk konusunda sabırlı ve içten olunuz. Özellikle ödem vb problemlerin çözümü için sağlık kontrolü şart. Ayrıca sabah uyanır uyanmaz güzel müziklerle güne başlayınız.
 
 
 
 
 
 
Yay Burcu: Aşk sizin için kaçınılmaz. Adeta yıldırım aşkı sizi buluyor. Özellikle terapi almak, yeni iş imkanları, mekan değişiklikleri size çok iyi gelecek. Anne ve baba ile ilgili güven dolu bir ortam sizi mutlu eder.
 
 
 
 
 
 
Oğlak Burcu: Eş, evlilik, aşk konularında çok şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Kilo problemlerinizi çözmek için harika bir ay. Diyet yerine spor ve bol bol su size iyi gelecek. Tatil fikrinizi sık sık gündemde tutun. Terapi gibi gelecek.
 
 
 
 
 
 
Kova Burcu: Eski partnerinizin size yaptıkları ile ilgili pişmanlıkları gündemde. Siz kazanıyorsunuz. Ev değişikliği, mekan temizliği, maddi kaynakların yoğunlaşması ve sevgi dolu ortamlar sizin için çok olumlu etkiler yaratıyor. 
 
 
 
 
 
 
Balık Burcu: Çok sevildiğinizi hissettiğiniz, anne ve babanızı çok daha iyi anlayacağınız bir dönemdesiniz. Ek iş, tatil planları, aşk acısını dindirmek için çok iyi. Ve ısrarla kariyerinize odaklanıp, çalışmanızı, imajınızı tazelemenizi öneririm.
 
 
 
 
 
 
Maya Burcunuzun Aylık Yorumu:
 

Timsah: Aşk enerjisini kendinize çekmenin en güzel yolu sadece aşk duygusuna odaklanmak sizin için. Düşüncelerinizin gerçeği yansıtmasına özen gösterin.
 
 
 
 
 
Rüzgar: Gerçek dostlarınızın kimler olduğunu anlayacağınız bir ayın içerisindesiniz. Aşkın gelmesini beklemek yerine aşka doğru esseniz daha güzel olacak.
 
 
 
 
 
Gece: Sağlık problemleri sizi yıldırmasın. Aksine yeniden bir yaşam kurmak için sadece bir uyarı sağlık problemi. Sevdiklerinize sıkı sıkıya sarılın. Bolca uyuyun.
 
 
 
 
 
Tohum: Sinirleriniz hassaslaştı. Bol su içip bol bol yürüyüş kabızlık probleminizin oluşmasını engeller. Sevdiklerinizle vakit geçirin. Para harcamalarına dikkat.
 
 
 
 

Yılan: Bir yoga kampı veya spiritüel manada etkinliklere katılmak, terapi seansları almak bu ay para ve aşk akışınızı pozitif etkileyecektir.
 
 
 
 

Ölüm: Aşkta şansınız bir süredir çok iyi gidiyor. Aşkı daha çok enerjinizi yükselten bir enerji olarak deneyimleyiniz. Alınganlıklar ve aşırı ilgi beklemek partnerinizi yorabilir. Taşınma işi gündeme gelebilir.
 
 
 
 

Geyik: Eski dostlar ve arkadaşlıklar önem kazanıyor. Maddi kayıplar olsa da mutlaka daha olumsuz bir şeyin oluşmasını engellemek içindir. Sevgiyle ve sabırla karşılayın. Aşkı tatilde bulmak an meselesi.
 
 
 
 

Tavşan: Kariyerinizde hızlı adımlarla yükseliş ve değişim devam ediyor. Kariyer alanında oluşacak geniş çevre size aşkı getirebilir. Sadece aşkta önyargılarınızı bir kenara bırakın. Hatta terapi alın.
 
 
 
 
 
Su: Aşık olmaya başladınız. Birden fazla flört olasılığı var. Biri hayatınızın aşkı olabilir. Aşka inanın ve çabuk soğuyan yanınızı bir süre askıya alın. Maddi problemler yaşadınız. Su gibi çözülecek ve akacak.
 
 
 
 

Köpek: İş ile ilgili gelişmeler askıya alınmış gibi görünse de aslında tamamen daha olumlu bir sonuç olacağı için sabır etmeniz gerekiyor. Aile içi sağlık problemlerindeki sabırlı rolünüz sayesinde her şey yolunda.
 
 
 
 
 
Maymun: Yeni bir başlangıç ve yeni insanlarla tanışmak için harika bir ay. İş değişikliği fikrinizi Eylül ayına saklarsanız çok iyi olur. Anne ile ilgili meselelerde daha empatik olursanız kolay anlaşırsınız.
 
 
 
 

Yol: Aşkı ve beğenilme duygunuzu güçlü tutun. Bol bol temiz hava ve yürüyüş, bol çiğ sebze ve meyve iyi gelecek. Bu ay aşk doğa yürüyüşlerinde karşınıza çıkabilir. Evcil hayvan beslemek fikriniz varsa hemen harekete geçin.
 
 
 
 

Kamış: Aşk hayatınız oldukça güçlü. Sevdiğinizle tatil vb aktiviteler bir yandan bir yandan da aile içi problemlerin çözümünde eşiniz büyük rol alıyor. Aileniz ile daha empatik ilişkiler geliştirebilirsiniz.
 
 
 

Jaguar: Kredi çekmek konusunda problem yaşamayacaksınız. Sadece geri ödemelerde dikkatli olmanız gerekiyor. Evlenme teklifi almak ve yurtdışına yerleşmek için uygun bir tarihteyiz.
 
 
 
 

Kartal: Uluslararası medya, mesleki kurslar vb konularda şanslı bir enerji dönmekte. Üzerinize kayıtlı olan mal varlığı ile ilgili olarak resmi evrakların iyi saklanması gerekir. İlerde lazım olacak. Aşk için küçük tatil kaçamakları nefes aldıracak..
 
 
 
 

Baykuş: Eski ilişkileriniz ile ilgili geri bildirimler aldığınız ve aşk ile ilgili pişmanlıklar yaşadığınız bir süreçtesiniz. Anne ve baba ilişkilerinizde daha çok ilgi ve emek gerektiren bir sürece giriyorsunuz.
 
 
 
 
Toprak: Manevi konularda mutluluğa ulaşmak ve eşinizin ailesi ile ilgili sağlık problemleri ile baş etmek artık daha kolay hale geliyor. Özellikle anne topraklara tavsiyem daha mütevazi bir ruh hali size iyi gelecek.
 
 
 
 

Fırtına: Aile ile birliktelik size para konusunda açmazları kolayca halletmenizi sağlayacak. Aile içi ekonomik dayanışma size iyi gelecek. Aşkta küçük heyecanlar önemli. Para biriktirme konusunda uygun bir zaman.
 
 
 
 

Işık: Kabızlık, iştahsızlık, mide problemleri vb bu ay biraz gündemde. Bunları kolayca atlatmak için bol bol su için ve egzersiz harika olacak. Aşk için uygun bir ay. Kısa süreli ilişki olarak görüp hevesinizi kırmayın.
 
 
 
 
 
 
 
İsim Analizi:
 
Muharrem: Oldukça rahat ve gamsızmış gibi bir imajı vardır. İnsanların telaşlı hallerini anlamaktan uzaktır. Her işini kolaylıkla halledebileceği gibi bir ruh hali vardır. Daima aile desteğini alırlar. Kararsızlıkları oldukça had safhada olabilir zaman zaman. Aşkta kararsızlık, kaybetme korkuları vardır. Erken yaşta ticarete başlarsa ilerde kendi işini çok rahat kurar. Terapilere açık bir yapısı olduğundan daima problemlerini bir uzman desteğiyle çözmelidir.
 
Olgun: Genelde duygularını karşı tarafa aktarma konusunda istediği başarıyı yakalamayabilir. Sanat için yaratılmıştır. Sanatsal faaliyetlerin içine çocuk yaşta katılırsa kendini ifade problemi çözülür. Sanat ile para kazanma eğilimi yüksektir. İçinde yaşadığı tüm duygu ve düşüncelerini karşı tarafa aktarırsa ele geçirilmekten korkabilir. Ticarete destek veren biri ile yatkındır.
 
Süheyla: Parlak fikirleri vardır. Bir insanı ciddiye alabilmesi için o kişinin fikirlerine hayran kalması gerekir. Oldukça içe kapanık ve ketum zamanları dikkat çeker. İnsanları en zor zamanlarında sakinleştirme ve idare etme özelliği başarılıdır. Geçmişin acılarını defalarca zihninde canlandırır. Bu da onu depresif ruh haline yaklaştırır. Affetme terapileri şarttır.
 
Hasan: Sakin ve anlayışlı bir görünümün altında agresif bir kişi vardır. Ailesine karşı olumlu duygularını daima gösteremez. Güzel düşünceleri daima destekler. Hep kariyer yapmak ve lider olmak peşindedir. Kaliteli ve güzel fikirler onu heyecanlandırıp, harekete geçirir. Kararsızlıkları ile baş edebilmek için sezgilerine güvenmesi şarttır.
 
Canan: Sanat ile kendini iyi derecede ifade eder. Gizemli olaylara ilgisi, astroloji öğrenmeye yatkınlığı ve insan psikolojisini anlamaya yönelik itinalı merakı dikkat çeker. Ayağı yere sağlam basmak ve güvenmek ister. Sürekli olarak bir davranışı sergileyebilmek için sağlam karakterli ortaklara ihtiyaç duyar. Bu olduğu sürece manevi anlamda doyar ve çok yaratıcı olur. Yalnız kalmamalıdır.

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN