Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kent Hastanesi 10 Yaşında

Yayınlanma Tarihi : 06 - 06 - 2014 : 11:34
Bölgenin sağlık sorunlarına büyük oranda çözüm getiren, Ege ve İzmir’de ki hastaların başta İstanbul ve Avrupa’ya gitmeden yaşadıkları bölgede sağlıklarına kavuşturan Kent Hastanesi bu yıl 10.yaşını kutluyor.
 
Genel Müdür Ruşen Yıldırım, bir basın toplantısıyla Kent Alsancak Tıp Merkezi ve Kent Hastanesi ile ilgili bilgileri basın temsilcileriyle paylaştı.
 
10 yıl önce Çiğli Kent Hastanesi’nin kurumsal kimliği ve açılışını Emrah Özküçük ve Oya Tüzün yönetimindeki Maya kreatif ajanstaki arkadaşlarım yaptı. Onun için Kent Hastanesi’nin bendeki yeri ayrıdır.
 
Yılların ne kadar çabuk geçtiğini Genel Müdür Yıldırım konuşurken bir kez daha anladım.
 
Nice 10 yıllara diyerek, başarılarının devamını diliyorum.
 
 
BAŞKANLAR KURULU UYANDI
Geçen hafta “İzmir’e Yazık Oluyor” diyerek kaleme aldığım yazımda Başkanlar Kurulu’nu da çok sert bir şekilde eleştirmiştim.
 
Nihayet başkanlarımız uyandı ve akşam yemekleri düzenlemek dışında da İzmir’e karşı sorumluluklarının bulunduğunu hatırladılar.
 
İl Özel İdaresi mallarıyla ilgili İzmir Valisi’ni eleştiren sert bir deklarasyon yayınladılar. Bundan böyle İzmir’i ilgilendiren konularda daha atak olmalarını temenni ederek hepsini kutluyorum.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN