Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Haziran Ayı Burç Yorumları ve İsim Analizi

Yayınlanma Tarihi : 21 - 05 - 2014 : 11:44
BEN HABER GAZETESİ 20.SAYI
 
 
 
 
 
 
 
Koç Burcu: Yaşamınızda kolay olmayan bir ay. Özellikle ikili ilişkilerde umduğunu bulamamanın verdiği ruh halini atlatmak için yine aynı kişi ile çözüm bulmak kolaylaşıyor. Yaşamınızda dost kaybediyorsunuz. Bu hataya düşmeyin.
 
 
 
 
 
 
 
Boğa Burcu: Aşkta hızlı bir ay. Özellikle yurtdışı bağlantılı işlerde gelir yüksek. Aileniz ile ilgili kararsızlıklarınızda netleşmeyi partnerinizle başarın. Bu ay mahkemeniz var ise; sonucun sürprizlerine kendinizi hazırlarsanız her şey daha kolay olur. 
 
 
 
 
 
 
İkizler Burcu: İşiniz ile ilgili kafa karışıklığını işinizi geliştirme konusunda harcayacağınız enerji sayesinde giderebilirsiniz. Aşkta kabul etmeniz gereken en önemli şey aşka hazır olup olmadığınız ile ilgili tutumunuzdur. Sizi seçmeyen kişileri seçiminiz yapmayın.
 
 
 
 
 
 
 
Yengeç Burcu: Aşk konusunda kısa süreli birlikteliklere müsait bir ay. Uzun süreli ilişkiler için evlilik teklifleri olumlu olabilir. Maddi konularda yurtdışı kaynaklı şirketlerle birlikte çalışmak size çok şey kazandırır.
 
 
 
 
 
 
 
Aslan Burcu: Aşk itirafları almaya müsait bir ay. Altın biriktirmek konusundaki iştahınız bu ay kabaracak. Özellikle ekonomik olmak yerine alışverişe kendinizi kaptırmak mümkün. Sakin olun ve bol bol yürüyüş yapın.
 
 
 
 
 
 
 
Başak Burcu: Kariyer yaşamınızda önünüze birçok fırsatların çıkacağı bir ay. Aşk ilişkilerinde bu kadar kuralcı, ince eleyip sık dokumak bu ay ilişkide bir şeylerin sihrini bozabilir. Müzik terapileri, hayırsever davranışlar size iyi gelecek.
 
 
 
 
 
 
 
Terazi Burcu: Aşktan yana umutlu olmak istiyorsunuz. Ve Mayıs ayı bazı bekar Teraziler için sadece kendisinin tek taraflı duygularının yeşereceği bir süreçtir. Lütfen maneviyatınızı güçlendirici terapi, geziler vb etkinlikleri yapın. Dikkatinizi dağıtmış olursunuz.
 
 
 
 
 
 
 
Akrep Burcu: Bedeninizde iş stresinden kaynaklanan bir takım rahatsızlıklar sebebiyle endişelendiniz. Merak etmeyin ciddi bir sağlık problemi yok. Dinlenmeyi ertelerseniz cidden hastalanma olasılığınız var. Ailenizle bol bol vakit geçiriniz.
 
 
 
 
 
 
Yay Burcu: Özellikle değişmek için çaba sarf ettiğiniz bir ay. Birçok Yay insanı depresyonu deneyimliyor. Mümkünse marjinal gruplar ve besinlerden uzak kalın. Spor bu ay bir çok Yay için kaçınılmaz terapi olacak. Aşkta yanılmaya müsaitsiniz.
 
 
 
 
 
 
Oğlak Burcu: Aşkınız sizi şaşırttı. Şimdi de siz ondan intikam almak isteyebilirsiniz. Sakin olun. Sadece affetmeyi öğrenmeniz gerekiyordur belki. Bu belki bir ilişki sınavıdır. Aile ilişkilerinde deneyimler bazı konularda sizi ileriye götürecek. Moral verecek.
 
 
 
 
 
 
Kova Burcu: Aşkta şansınızı zorlamayın. Özellikle belirsizlik ve beklentiler sizi yorabilir. Daha çok iş geliştirme konularına ve aile ilişkilerine enerjinizi harcarsanız somut değerler elde edeceksiniz. Bu da özgüveninizi güçlendirir. 
 
 
 
 
 
 
Balık Burcu: Bu ay bol vakit geçirdiğiniz akraba, dost vb ufkunuzu genişletti. Yaşam planınıza evlilik dahil bir çok konuyu düşünmeden eklediniz. Şimdi sıra uygulamaya geldi. Aşktan daha çok sevgi enerjisini denetimleyebileceğiniz bir kişi ile evlenmeyi kafanıza koydunuz.
 
 
 
 
 
 
Maya Burcunuzun Aylık Yorumu:
 

Timsah: İşyerinizde stresiniz artıyor. Rahatlamaya ve daha sağlıklı düşünmeye ihtiyacınız var. Bu ay aileniz ile geçireceğiniz sevgi dolu saatleri arttırırsanız stresi kolay atlatırsınız. Yeni iş arayışları gündemde.
 
 
 
 
 
Rüzgar: Aşkta kararsızlık halleri had safhada olabilir. Sakin olun. Bekli de bu hayal kırıklığının sebebi o değil, sizin istediğinizi alamamanızdır. Fotoğrafçılık kursları vizyonunuzu genişletir. Bu kursa kayıt yaptırabilirsiniz.
 
 
 
 
 
Gece: Hayatın birçok açıdan anlamsız gelmeye başladığı bugünlerde, arkadaşlarınızla daha çok eğlenceli vakit geçirmek, deliksiz uyku isteminizi abartmamak, ciddiye almak ve hasta mıyım şeklinde yorumlamamak size iyi gelecek.
 
 
 
 
 
Tohum: Yeni bir başlangıç için uygun bir ay. Sadece özgüveninizi geliştirecek kurs, seminer, terapi vb katılın. Tanışacağınız yeni insanlarla ortaklıklar ani gelişebilir. Sinirlerinize dikkat edin. Enerji sizi rahatlatıyor.
 
 
 
 

Yılan: Hediyeler alarak kendinizi değerli hissettirileceğiniz bir aydasınız. İş ve aşk yaşamınızda rahatlama ve kriz yönetiminde başarılı bir duruş sergiliyorsunuz. Oldukça iyimser ve iyi niyetlisiniz.
 
 
 
 

Ölüm: Yurtdışı, şehirlerarası iş bilgilendirme, para kazancı, seyahatler vb gündeme gelebilir. Oldukça kazançlı bir sürece giriyorsunuz. Bu ay kredi vb ödemelerinizde oldukça rahatlıyorsunuz. Aşkta şans yüksek.
 
 
 
 

Geyik: Yeni para kaynaklarınız sayesinde ailenizin ve sevdiklerinizin mal, mülk vb alım satımlarında oldukça yardımcısınız. Aşk hayatınız renkleniyor. Stresi yönetmeyi, ilişkileri düzenlemeyi son birkaç aydan daha iyi yapıyorsunuz.
 
 
 
 

Tavşan: Kariyerlerinde daha hevesli, heyecanlı, kendinizi daha değerli hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Maddi konularda güçlenmeniz, özgüveninizi arttırıyor. İş yerinden tanıştığınız yeni birinin size karşı duyguları çoktan oluşmaya başladı bile.
 
 
 
 
Su: Özellikle aşk konusu ve maneviyat gündeminizde. Yalnızlıktan sıkılmaya başladınız. Kendinize daha çok zaman ayırın. Bu ay alışverişte abartıya kaçmaya meyillisiniz. İşinizde bazı planlarınız iptal oluyor. Endişelenmeyin daha iyisi yolda.
 
 
 
 

Köpek: İş seyahatleri veya kardeş şirketlerle olan bilgi alışverişinde ön plandasınız. Yeni bir kariyer teklifi gelebilir. Eski okul yıllarından eski bir sevgiliden görüşme isteği gelirse değerlendirin. Evli köpekler bu ay hafta sonu tatili iyi gelecek.
 
 
 
 
 

Maymun: Aşk üzüntülerini sürekli hatırlayıp durmak sizi yorar. Bunun yerine açık havada yürüyüşler, bir kurs veya grup arkadaşlarınızla etkinliklerde boy göstermek sizi rahatlatır. Para kaynaklarınızı tekrar gözden geçirin.
 
 
 
 

Yol: Yaşamdan bolca keyif aldığınız, vicdani sorumluluklarınızı yerine getirirken gururlandığınız, takdir topladığınız popüler bir ay. Aşk ve para konularında şanslısınız. Bulaşıcı hastalıklara karşı yersiz alakanız gündemde.
 
 
 
 

Kamış: Aşkta büyük hayal kırıklığı kısa süreli oldu. İşin aslı ortaya çıkınca rahatladınız. Ve bu anıyı unutmayacaksınız. İlk fırsatta sevdiğiniz kişiye yansıtacaksınız. İş arayışında olanlar özellikle özgeçmiş yazımında profesyonelleşin.
 
 
 

Jaguar: Yeni çalışmalar, yeni iş ortamı, yeni iş arkadaşları sizi heyecanlandırıyor. Kredi vb ödemeleriniz için kolaylıklarla dolu bir ay. Toplu para alacağınız bugünlerde paranızı doğru kullanınız. Aşkta kafa karışıklığı gündemde.
 
 
 
 

Kartal: İş değişikliği ile ilgili planlar her geçen gün zihninizi biraz daha kurcalasa da iş değişikliğini önermiyorum. Daha çok işi geliştirme planı yapınız. Sanata biraz daha vakit ayırınız. Ve kendinize zaman ayırarak rahatlayınız. Aşktan çok kariyer ön planda.
 
 
 
 

Baykuş: Bir süredir misafir ağırlıyorsunuz. Bu ziyaretler sizi olumlu etkiliyor ve moral depoluyorsunuz. Bekar baykuşlar için evlilik çanları çalmaya başlıyor. Rahatlıkla eş adayları aramaya başlayabilirsiniz. Eş seçimi için şanslı bir ay.
 
 
 
 
 

Toprak: Yaşamınızda fazla olan ne varsa hepsini çıkarın. Her ilerlemek istediğinizde attığınız adımlarda sizi sabote edici konuşmalar yapan arkadaşınızı kendinizden uzaklaştırın. Bu ay sizi motive eden arkadaşlarınızla bolca vakit geçirin. Aşk rutin.
 
 
 
 

Fırtına: Aşkta gel gitler artık duruluyor. Net bir karar vermek artık daha kolay. Anne olmak isteyen fırtına kadınları için uygun bir ay. Aile ile yapılacak ortak etkinlik arttırılırsa duygusal gelişim için harika olur. Fazla iddialı olmayınız.
 
 
 
 

Işık: Özellikle bir süredir çok çok yorularak emek harcadığınız birçok konuda büyük gelişmeler var. Moraliniz çok yüksek. Maneviyatınızın güçlendirerek enerjinizi arttıracağınız bir aydasınız. Mal mülk edinmek için girişimlerde bulunulabilinir.
 
 
 
 
 
 
 
İsim Analizi:
 
Tuna: Duygularını her zaman istediği şekilde ifade edemeyebilir. Aşk ilişkilerinde maceracıdır. Sonuca ulaşmakta zorlanabilir. Ayakları yere sağlam basmak ister. Dışarıdan görünüşüyle iç dünyası neredeyse birdir. Tüm hayatı boyunca niçin daha başarılı ve daha lider olması gerektiğini anlayamayabilir. Ona göre her şey en kolay yolla ona gelebilmelidir. Bu sebeple az emek çok ödül beklerler. Bu ismin yanına mutlaka yeni bir isim gelmelidir.
 
Filiz: Oldukça sakin kalarak birçok girişimde bulunmayı sever. Panik olma hali onun ile ilgili değildir. Kırılgandır. Sanata ve sanatçıya oldukça ilgilidir. Kriz ve stres yönetimi konularında daha başarılı olmak istiyorsa mutlaka bir sanat dalı ile kendini icra ederek ifade etmeyi öğrenmelidir. Empati konusunda kendini geliştirirse çok yol kat eder. Akademik kariyer konusunda zorlanmaz.
 
Beste: Enerjiyi eşit ve dengeli almayı sever. Üretimlerinde zorlanabilir. Genelde iş onu yormaz. O işe başlarkenki duygu durumu onu zorlar ve engeller. Özellikle duygularını ifade etmekte her zaman başarılı değildir. Yanlış anlaşılmaya müsaittir. Genelde karşı tarafı yaralamak yerine zehirli iğneyi kendine batırır. Kolayca değişmek istemez. Özellikle özgüvenini besleyen, toplumda statüsünü arttırıcı, iş, eğitim, arkadaş grubundan büyük zevk alır, samimidir. 
 
Yeliz: Geçmişin acılarını unutması kolay olmaz. Sürekli intikam almak da istemez ve kolay rahatlayamaz. Acılarını ısıtıp ısıtıp kendi önüne koyarak enerjisini boşa harcamayı başarır. Oldukça sertleşebilir. Kırılgan, bazen dinlemeyen, sadece kendi doğrularını ortaya koyan ve bu fikirlere katılanlarla arkadaşlık kurabilen bir enerjidir. Bu kişi öğrenme ve aktarma konularında heyecanlı ve çok aktiftir, başarılıdır. Kriz ve stres yönetimi konularında daha başarılı olmak istiyorsa mutlaka bir sanat dalı ile kendini icra ederek ifade etmeyi öğrenmelidir.
 
Demet: İlişkilerinde ilk aradığı özellik güvendir. Aldığı güven duygusunu adil olması gerektiğinde kullanır. Ticaret ilişkilerinde oldukça güvenilirdir. Soğukkanlı, mesafeli ve özel yaşamında aileci, naif bir ilişki geliştirir. Duygularını her zaman ifade edemeyebilir.

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN