Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Vahşileşirken Tekbir Getirmek!..''

Yayınlanma Tarihi : 11 - 05 - 2014 : 13:22
Bu hafta Facebook’tan bir video anlatacağım... Sevgili arkadaşım Fikret Kalmuk paylaştı. Bir Müslüman din adamı Avrupa ülkelerinden birinde kürsüye çıkmış özgürlüğün tadını çıkarıyor. Kendi ülkesinde olsa belki de “idamlık” laflar...
Alt yazılarını yorumsuz paylaşıyorum.
Dinimiz kaçırıldı kardeşim... Bazı hocalar, bazı kesimler ve ucubeler tarafından!
Bu dinimiz artık bizim neslimizi bozmaya başladı... Söylüyorum size; ben gerçekten korkuyorum.
Müslümanları iyi, temiz kalpli insanlar olarak görüyorum. Allah’tan kendilerini sandığımdan daha iyi kılmasını temenni ederdim. Fakat bana öyle geliyor ki, onlar iyi insanlardı. Çünkü bastırılmışlardı; kanun gücü ile, devletlerin gücü ile...
Fakat Irak’ta olduğu gibi, bu gün Suriye’de ve daha bir çok yerde olduğu gibi devletlerin gücü azaldığı zaman vahşiler çıkıyor karşısına! Kafa kesiliyor, çocuklara nasıl kafa keseceği öğretiliyor. Ve her zaman, sonrasında tekbir! Kardeşim tekbir getirmeyin bari. İnsanları Allah’ın dininden tiksindirdiniz. Ciğerler yeniliyor, kalpler yeniliyor ve çiğneniyor. Allahu ekber!... Maaşallah!..
 
“Allah Bize Yeter...”
..................Ey kardeşim; bu hocalarımıza ve alimlerimize karşı Hasbunallahi ve nimel vekil (Allah bize yeter)... Onlar ki nefreti yaydılar ve yaymaya devam ediyorlar. Müslümanları birbirinden nefret ettiriyorlar. Tüm dünyayı da Müslümanlardan nefret ettiriyorlar. Sanki bizim dinimizin mesajı nefreti yaymakmış gibi... Bunlar lanetlik. Bunlar Haçlılar... Bunlar bilmem ne... Bunlar kafirler...
Artık hiç kimseyi görmez olduk. Allah’ın kullarını, tüm insanlığı küçük görür olduk. Allah’ın nimetlerine ne çok kafirlik yapanlar olduk. Çünkü insan nimetine en çok kafirlik yapanlar Müslümanlar bugün!.. İngiltere’de olsun, Almanya’da olsun, ya cehennemde olsun... Onların gölgelerinde yaşıyorsun. Sana güvenli ortam sağlıyorlar, paralarını alıyorsun, vergilerinden yiyorsun, sonra da “kafirler” diyorsun. Eline fırsat geçerse de “onları öldüreceğim, onları keseceğim” diyorsun. Bu nasıl bir şey kardeşim. Nasıl bir fıkıh bu? Bu yüzden adım atmamız ve fıkhı günah fıkhı, cinayet fıkhı olarak isimlendirmemiz gerekiyor.
Bir durup baksanız; kendilerini şaşkın ve yoldan çıkmış güçlerin liderleri olarak gören bu tür hocaların, bu insanlığını kaybetmiş gençleri nasıl kullandığına!... Gençlerimiz insanlıklarını kaybetti. Peki hangi isim altında? Din ismi altında. Hangi din kardeşim, hangi din?
...........Alemlere rahmet olarak indirilmiş Kuran’ın dini değil. Ve tüm insanların en merhametlisi Hz.Muhammed’in dini değil... Hz.Muhammed’i ve davranışlarını unuttuk mu? Sadece öldürmeyi ve can almayı mı öğrettik?
 
“Dinimize Zarar Verdiler...”
Ahmak hatipler! .. Onları daha aşağı bir sıfatla vasıflandırmayacağım! Allah’a and olsun ki ahmaklar! Resulullah’ı onlardan daha iyi tanıyorum. Minbere çıkıyorlar kardeşim; nefret, nefret ettirme fıkhı! Nefret ettirme ilmi!... Ya asıl Müslümanlar?.. Selam verirsin, almazlar... Çünkü takım elbise giymişsindir, sakalın göbeğine uzanmıyordur. Nasıl bir ümmet bu kardeşim?
Öldürme, kesme, ciğer kalp yeme; sonra da Allahu ekber!...
Size karşı Allah büyüktür.
Bu fıkhınıza karşı, bu tarikatınıza karşı Allah büyüktür...
Allahım ben bunlardan sana sığınırım.
Ve onları hidayete ve işi insanların yoluna iletmeni dilerim. Çünkü kendilerine ve dine zarar verdiler. Bize, ve dinimize ve Alemlerin Resulü’ne zarar verdiler.
Allah’a and olsun ki, bize çok zarar verdiler... Hz.Muhammed’in dinine zarar verdiler kardeşlerim.
Allah’a hamd olsun ki biz burada, Avrupa’da yaşıyoruz.
Huzur, güven ve bolluk içinde... Yüce Allah’ın sayesinde, hükümet veya halk tarafından saldırıya uğramıyoruz.
Hepinize sağlık içinde iyi haftalar dilerim...
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN