Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yeni Yasa

Yayınlanma Tarihi : 04 - 05 - 2014 : 09:28
Hayvan severlerin yürüyüşler yaptığı, imza topladığı ellerinden gelen her şekilde seslerini duyurdukları yeni Hayvanları Koruma yasa tasarısı sonunda hazırlanmış. Okuduğum kadarıyla güzel gelişmeler var bunlardan en çok beğendiğim ise, hayvanlara işkence, tecavüzün artık kabahat olmaması basbaya suç olması. Ayrıca bir diğer güzel haber de yasaklı sayılan masum hiçbir suçu olmayan köpeklerin artık yasaklı ırk sayılmaması. Petshoplarda hayvan satışının tamamen yasaklanacak olması mesela çok güzel haber. Eğlence ve su parklarının kapatılacak olması ordaki zavallı hayvanların doğaya salınması gibi güzel maddeler içeren bir yasa. 
 
Aslında yasada güzel düzenlemeler var okuduğum kadarıyla tabii son haline gelip karşımıza ne çıkar açıkçası güvenemiyorum sanırım bekleyip göreceğiz. 
 
Yuva arayanlar 
İzmir'den sokağa terk edilmiş bir golden retriever dişi 9 aylık civarı.
İletişim için 05548124391  numarasını arayabilirsiniz. 
 
İzmir'den haylaz yeni yuvasını arıyor cinsi Tibet terrier. 4 aylık yavru 2 numara terrier küçük ırk tek 1 aşısı kalmış diğer bütün aşıları yapılmış sağlıklı bir yavru.  
05545710263  nolu numaradan ulaşabilirsiniz. 
 
İzmir Foça'dan bir ilan eğitimli, şecereli siyah Labrador kızımız Marin'nin, Golden Oscar ile olan aşkı sonucunda dünyaya gelen yavrulara yuva arıyoruz. Sütten henüz ayrılan yavrular 45 günlüktür.  Yavrular Foça'daki evimizin bahçesindedir, istediğiniz zaman görebilirsiniz. 
İrtibat için lütfen : 05327722219
 
İzmir'den 2 adet sarman yavru kedi yuva arıyor. Çok minikler anneleri doğurup gitmiş insandan korkuyorlarmış fakat bakan kişi onları alıştırmaya çalışıyormuş. Kum terbiyesi varmış.
İrtibat için 5355213488 i arayabilirsiniz.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN