Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Mart Ayı Burç Yorumları ve İsim Analizi

Yayınlanma Tarihi : 25 - 04 - 2014 : 17:13
BEN HABER GAZETESİ 19.SAYI
 
 
 
 
 
 
 
Koç Burcu: Alışmaya çalıştığınız tüm gerçeklikler sizi yeterince zorladı. Hayatınızdan çıkması gereken her şey çıktı. Şimdi tatil planları yapıp kendinizi ödüllendirmenin zamanı.
 
 
 
 
 
 
 
Boğa Burcu: Sabahları uyanmak için daha erken uyuyun. Evlilik ve boşanma kararları için henüz çok erken. Yeni iş yatırımında ortağınızla yazılı belgelerle iletişim kurun.
 
 
 
 
 
 
İkizler Burcu: Aşkta denenmişi denemek için artık çok geç. Yeni bir ilişki enerjisine ihtiyacınız var. Hayalperest eğilimlerinizi iş hayatınıza yönlendirin. Aşk değil kariyer ve para ayındasınız.
 
 
 
 
 
 
 
Yengeç Burcu: Aşk için harika bir ay. İlişki teklifi için uygun bir enerjisi var bu ayın. Ev almak isteyen Yengeçler, banka kredilerinin faiz oranlarına dikkat edin. Satın alırken pazarlık yapın.
 
 
 
 
 
 
 
Aslan Burcu: Küçük tatil planları aile ve iş ile ilgili yorgunluğunuzu alacak. Lütfen mal-mülk satış işlemlerinde ben en iyisini bilirim tavırlarınıza çok itibar etmeyin. Aşıksanız itiraf edin.
 
 
 
 
 
 
 
Başak Burcu: Yeni bir eğitim, kurs vb kariyeriniz için önemli. Bütçe ayırın. Sizi seven kişiye karşı bu kadar sert olmak zorunda değilsiniz. Empatik olun, iletişim problemini çözün.
 
 
 
 
 
 
 
Terazi Burcu: Aşk konusunda enerjiniz yüksek. Flört ilişkiye dönüşemeyebilir. Üzülmeyin. Kariyer ve iş ilişkilerinde mal-mülk edinmeniz için geliştirmeniz gereken yanınıza odaklanın.
 
 
 
 
 
 
 
Akrep Burcu: Bitmek üzereymiş gibi duran aşk ilişkinizde bu kadar içses ile konuşmak yeter. Şimdi karşısına çıkıp cevap almak zamanı. İş yerinde aşk hikayenizi anlatmazsanız daha iyi.
 
 
 
 
 
 
Yay Burcu: Yurt dışı ile ilgili mesleki kurslar ve dil kursu için harika bir enerji var. Aşk itirafı için en uygun süreç. Uykularınıza ve rüyalarınıza dikkat edin. Onlar rehber rüyalardır.
 
 
 
 
 
 
Oğlak Burcu: Evlilik, aşk, yeni ev vb konularda enerjiniz çok yüksek. Bazı hırslarınızın olumlu sonuçlarını alıyorsunuz. Ailenize karşı daha empatik olursanız destek toplarsınız.
 
 
 
 
 
 
Kova Burcu: İş hayatınız konusunda aldığınız bazı kararların pişmanlık veren yanlarını yeni iş gelişmeleri saracak. Şehir dışından biriyle flört gündemde. Hukuki işlerinizi ertelemeyin.
 
 
 
 
 
 
Balık Burcu: Ağız çevresinde uçuğa dikkat. Rüyalarınız karmaşık gelebilir. Bilinçaltı düzenlemeleridir, rahatlayacaksınız. Aşkta pişmanlık duygusunu yenmek için duygunuzu itiraf edin.
 
 
 
 
 
 
Maya Burcunuzun Aylık Yorumu:
 

Timsah: Oldukça keyif alacağınız bir süreçtesiniz. Yabancı dil kursuna gitmeniz artık zorunlu hale geliyor. Öfkelendiğiniz konuları aile ile paylaşırsanız kolay çözülür.
 
 
 
 
 
Rüzgar: Aşk konusunda iddialı görünüyorsunuz. Ve dikkat edin karşı taraf agresif olabilir. Kariyer ve iş konularında daha da hızlı olursanız yenilikleri hayatınıza daha çabuk katarsınız.
 
 
 
 
 
Gece: Birikimlerinizi dikkatli harcayın. Banka kredileri konusunda belgelendirmede dikkatli olun. Mal-mülk alım satımında şanslısınız. Derin uyku için spor yaparak bedeninizi yorun.
 
 
 
 
 
Tohum: İlişkinize henüz alışamadıysanız bu sizin de yeterli çaba sarf etmediğinizi gösterir. Sevdiğinizi aileniz ile tanıştırmak için harika süreç. Banka hesabı açarak para biriktirin.
 
 
 
 

Yılan: Doğa ile baş başa küçük tatiller size iyi gelecek. Yalnızsanız tatil aşkı bu süreçte çok kolay.  Mal-mülk satım işleminde biraz daha bekleyin. Aile içi iletişim rahatlıyor.
 
 
 
 

Ölüm: Evlilik ve boşanma gibi ani kararlar almaya yatkınsınız. Bunun yerine sevdiğinizle bir uzmana gitmek harika olur. İşleriniz yavaşlayabilir. Endişelenmeyin, dinlenme zamanı geldi.
 
 
 
 

Geyik: İş temponuz artıyor. Boşanma sürecine girerseniz eşinizi dikkatli dinleyin. Yalnızsanız tatil aşkı sizin için ideal. Yeni bir iş kurma peşinde hayalleriniz sonuç verir.
 
 
 
 

Tavşan: Enerjiniz oldukça yüksek. Kararsızlığınız dikkat çekiyor. Sakin olun ve aşk yerine kariyere enerjinizi harcayın. Asıl yükseliş bu ay orada olacak. Sağlığınıza dikkat edin.
 
 
 
 
Su: İş performansınız yüksek. Aşk size çok yakın. Sert görünen yanları biraz törpüleyince karşı taraf ile flört kaçınılmaz olur. Paranızı ölçülü kullanın. Uyku saatinizi arttırın.
 
 
 
 

Köpek: İş ve sosyal çevrenizde yıldız gibi parlıyorsunuz. İş geliştirme ve projelendirme ile ilgili mevki değişikliği olabilir. Evlilik tekliflerine açık bir aydayız. Siz de etkileneceksiniz.
 
 
 
 

Maymun: Arkadaşlarla yapılacak küçük bir hafta sonu tatili tüm iş stresini alır götürür. Kilo probleminiz için ormanlık alanlarda koşu ve tempolu yürüyüşe başlasanız iyi olur. Aşk rutin.
 
 
 
 

Yol: Yeni insanlarla tanışmak çok zevkli olacak. Yeni bir iş arayan yol insanları sonuç alacaksınız. Yeni bir ev veya şehre taşınmak gündemde. Oldukça keyifli bir hayat başlıyor.
 
 
 
 

Kamış: Evlilik, yeni ev, flört konularında çok şanslı bir ay. Yaşam standardınız değişiyor ve yükseliyor. Küçük gerginlikler, ani parlamalar geçicidir. Olgunlaşıyorsunuz. Aşkta şanslısınız.
 
 
 

Jaguar: Yeni bir iş için siyaset ve sosyal çevreden birileriyle yapacağınız görüşmelerden destek alacaksınız. Bu sizi hayalinizdeki işe yaklaştıracak. Yoga, meditasyon kursu harika olur. 
 
 
 
 

Kartal: Eski ilişkinizle yeniden bir aradasınız. Eski hataları yapmayın. Eski alışkanlıklardan vazgeçmenin yolu geleceğinize ve şu ana odaklanmaktır. Meditasyon harika olur.
 
 
 

Baykuş: Bir süreden beri geçmişte aldığınız bir kararın yanlış olduğunu kavradınız. Aşk teklifi ve aşk itirafı için harika bir ay. Pişmanlığa gerek yok. Kabuğunuzu kırın.
 
 
 
 

Toprak: İş aramalarınız ve ev değişikliği sonuç verecek. Yaşam enerjiniz çok yüksek. Sabah uyanır uyanmaz yürüyüş yapmak kolay kilo vermenizi sağlar. Kaprislerinizi çöpe atın.
 
 
 
 

Fırtına: Sağlık problemleriniz çözülüyor. Psikolojik anlamda dönüşüm daha rahat geçecek. Sürpriz evlenme teklifi alabilirsiniz. İnsanların size olan güvenini artırmanın yolunu bulun.. 
 
 
 
 

Işık: Kurs ve eğitim alanları kapınızda. Ailenizle küçük tatiller ilişkinizi tazeleyecek. Alışamadığınız insan, mekan ile ilgili değişikliklere artık adapte olma zamanı. Aşk rutin.
 
 
 
 
 
 
İsim Analizi:
Hayriye: Dinlendiren ve sakinleştiren her enerji ona güven verir. Ve o kişilerle, kurumalarla iş yaparken daha rahattır. Stresli iş ortamı onu gerer. Daima sadakat bekler. Geçmişte yaşadığı olumsuzlukları kolay unutamaz. Kararsızlık ve kırılganlık onun motivasyonunu kıran şeylerdir. Hayriye mutlu olmak için düzenli meditasyon yapmalıdır.
 
Neslihan: Dişi enerjisi oldukça yüksektir. Yüksek mevkili kişilerle arkadaşlık ve evlilik daima ilgisini çeker. Kimsenin kolay ilgilenmediği alanlara yönelir. Para enerjisini yakınında tutmak ile ilgili kaygılıdır. Stres ve öfke kontrolünde mutlaka sanat ile ilgili uğraşılar bulmalıdır. Sanat icraatı ile topraklanır. Ayakları yere sağlam basmak ister.
 
Gürbüz: Duygularını her zaman istediği gibi ifade edemez. Kendi içinde yaşar. Dışarıdakilerin anladığını düşünerek ayrıntılı bilgi vermez. Yanılgısı buradadır. Anlaşılmadığını düşünüp öfkelenir. Yanlış anlaşılmaya müsait bir inceliği vardır. Oldukça hırslı ve başarmaya odaklanmıştır. Bu ismi taşıyanlar eğer yoksa ikinci bir isim almalıdır.
 
Halide: Dinlendiren ve sakinleştiren her enerji ona güven verir. Ve o kişilerle, kurumlarla iş yaparken daha rahattır. Topraklanma ve dinlenme yolu mutlaka sanattır. Sanat kursları onun için uygundur. Oldukça güvenilirdir. Endişeleri alan, kendini ailesine adayan, başkaları adına yaşama eğilimi yüksek olan büyük bir sırdaştır. Bencil değildir. Paylaşmak onu rahatlatır.
 
Kürşat: Kariyer yükselişinde sürtüşmelere açıktır. Özellikle ilerlerken kararsızlıklarını büyük eylemlerle giderebilir. Onun ile bir şeyleri telafi etmek güç ister. Duygu ve düşüncelerini ifade ederken iş hayatında sıkıntılar yaşayabilir. Büyük işler peşinde koşar ve stres biriktirir. Bunun ile baş etmenin yolu yazmak olabilir. Duygu ve düşüncelerini yazıya dökünce çok rahatlar.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN