Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Mart Ayı Burç Yorumları ve İsim Analizi

Yayınlanma Tarihi : 01 - 04 - 2014 : 12:59
BEN HABER GAZETESİ 18.SAYI
 
 
 
 
 
 
 
Koç Burcu: Evlilik, flört, ilişki geliştirme konularında ne kadar stres olsa da her şey yoluna giriyor. Yeni başlangıçlar geçmiş stresleri alıp götürüyor. Para harcarken birikimlerinizi harcamayın. 
 
 
 
 
 
 
 
Boğa Burcu: Boşanma kararı alan boğalar bir uzmandan destek alırsanız daha sağlıklı bir süreç yaşarsınız. Barışma olasılığınız yüksek. Yalnız boğalar sizler için kariyer ön planda. Aşkı iş getirecek.
 
 
 
 
 
 
İkizler Burcu: Aksayan işlerin sebebi olan kişilere karşı tolere olursanız krizi kolay yönetirsiniz. İnsanların unutkanlıklarından şikâyetçi iseniz lütfen onları sürekli uyarın. Aşkı size kariyeriniz getirecek.
 
 
 
 
 
 
 
Yengeç Burcu: Maddi kazancınızın artması için bir takım girişimlerinizden olumlu sonuçlar alıyorsunuz. Aslında ihtiyacınız olan aşk enerjisi. Düzenli bir aşk ilişkisi size kariyerde yükselme şansı getirir. 
 
 
 
 
 
 
 
Aslan Burcu: Sevdikleriniz için yaptığınız özverili davranışların ödülünü alıyorsunuz. Anaç yanınız çok ön planda, ciddi bir karma temizliği içerisindesiniz. Bu ay sevdiklerinizle çok vakit geçirin. 
 
 
 
 
 
 
 
Başak Burcu: İş başvurusunda sonuç alabilirsiniz. Mayıs bu anlamda şanslı olduğunuz aydır. Aşk var gibi ve nedense aramıyor değil mi? Çünkü aşk sizin için Mayıs’ta netleşecek. Duygularınızı fazla abartmayın. 
 
 
 
 
 
 
 
Terazi Burcu: Aile bağlarını geliştirmek gündeminizde. Kayıtsız şartsız yaptıklarınızın ödülünü alacaksınız. Sadece yedek cüzdanınıza artan paraları biriktirin. Aşk size göz kırpıyor. Duygularınızı gizlemeyin.
 
 
 
 
 
 
 
Akrep Burcu: Aşk sizin için coşarak geliyor. Sadece sakin olun ve birini seçin. Seçim yapamazsanız uzun bir süre yalnızlık olabilir. İşyerinizde insanları değiştirme çabanızdan vazgeçin. Sağlığa dikkat.
 
 
 
 
 
 
Yay Burcu: Annenizle konuşmak isteyip de konuşamadığınız ne varsa söyleyin. Bu sizi ileri götürecek. Yeni iş kurma çabalarınız Mayıs’la beraber kesin sonuç verecek. Evlilik teklifi için Mayıs’ı bekleyin.
 
 
 
 
 
 
Oğlak Burcu: Bu ay ilişkiler için riskli gibi. Empati yeteneğinizi kullanırsanız yanlış anlaşılmalardan kurtulursunuz. Savunmak ile hırsı birbirine karıştırmayın. İş bulma çabası olanlar Mayıs’ı bekleyin.
 
 
 
 
 
 
Kova Burcu: İş değişikliği gündemde. Kafa karışıklığınız gideriliyor. Gündeminize seyahatler ve sağlığınız giriyor. Kendinizi daha özgür hissediyorsunuz. Aşkta yeni başlangıçlar için daha erken.
 
 
 
 
 
 
Balık Burcu: Mide ağrılarınızı gidermek için kullandığınız ürünlere dikkat edin, bağırsak tembelliği yapabilir. Gizli aşka başlamak için riskli bir ay. Kredi ödemekte zorlananlar aileden ödünç para alsın.
 
 
 
 
 
 
Maya Burcunuzun Aylık Yorumu:
 

Timsah: Bu ay sinirlerinize hâkim olun. Büyük paralar harcamak için doğru ay değil. Evi yenileme ihtiyaçlarını bir ay erteleyin. Aşk için şaşkınlık duygusu yerinde bir kelime bu ay sizin için.
 
 
 
 
 
Rüzgar: Bu ay evlenme teklifi etmek için sabır göstermeniz gereken bir ay. Ailelerin anlaşmazlığa düşmesi sizin kriz yönetiminizle aşılacak. Bu ay kimseye borç para vermemeye gayret edin. 
 
 
 
 
 
Gece: Uzun zamandır beklediğiniz haberler geliyor. Yaşamınızda yüzleşmeler yaşayacağınız bir kişi oluyor. O kişi ile en az stresle yüzleşin. Hayatınızda bir çok şeyin değişimi buna bağlı. 
 
 
 
 
 
Tohum: Yanlış anlamaya ve anlaşılmaya müsait bir aydasınız. Yeme içmenize dikkat edin. Mide, bağırsak problemlerine karşı dikkatli olun. Dert dinlemeyin. Bağımlılık yapan maddelerden uzak durun.
 
 
 
 

Yılan: Kendinizle barışmak için harika bir zaman. Kendinize merhamet etmeyi öğreniyorsunuz. Şifacı yetenekleriniz sizi ve çevrenizi şaşırtıyor. Aşkta belirsizlik varsa yazılı olarak düşüncelerini kişiye iletin.
 
 
 
 

Ölüm: İnsanlara yeterince güvenmelisiniz. Partnerinizle kavgalarınızı çözemiyorsunuz. Bir uzmandan destek alın. Buna rağmen insanlara güvenin. Boşanma kararı almak için erken. Kilo almayın.
 
 
 
 

Geyik: Nasıl alışırım dediğiniz o özel duruma çoktan alışmış görünüyorsunuz. İşleriniz yolunda. Ne istediğinizi biliyorsunuz. Sadece empati bir çok şeyi çözer. Para erkek ve kadını barışından doğar. 
 
 
 
 

Tavşan: Aşk enerjiniz oldukça yükseldi. Talipleriniz artıyor ve ilginçtir reddediyorsunuz. Gördüğünüz gibi aşk isteğiniz sadece bir önceki ilişkinizi unutmak içinmiş. Kariyerinize odaklanın. Aşk kariyerden gelecek.
 
 
 
 
Su: Aşk enerjisine karşı direnç kendini gösteriyor. Kendinize dürüst olun. Bir ilişkiye ihtiyacınız var. Para biriktirme konusunda harekete geçerseniz 5 yıldan önce hayalinizdeki mülkü alırsınız. Ne duruyorsunuz?
 
 
 
 

Köpek: Seyahatlerde veya sokakta yürürken gözlerinizin aradığı kişi size odaklanmış durumda. Sadece bir ilişki için Mayıs en rahat tarih. Yeme içmeye dikkat edin. Rüyalarınızı yazın. Sorularınızın yanıtı onlar.
 
 
 
 

Maymun: Bencil olduğunuzu düşünenler yanıldı. Sonuçları ailenize ve iş çevrenize olumlu yansıyan tutumunuz ödüllendirilecek. Aşkı arayanlar doğa yürüyüşleri gruplarına katılabilirler. Para geliyor.
 
 
 
 

Yol: Yeni insanlarla tanışıyor ve liderliğe soyunuyorsunuz. Müziğe olan ilginizi artık daha aktifleştirin. Kilo almak konusunda endişelenmeyin. Aşkı erteleyen yol insanı bu konu ilerlemeni yavaşlatır.
 
 
 
 

Kamış: Yenilenme sürecinde o kadar iniş çıkış oldu ki geçen ay şimdi derlenme toparlanma zamanı. Sanat kursuna giderseniz fazla kilolar kendiliğinden gider. Aşk için bir şöyle bir böyle demeyin. Her şey daha iyisi için.
 
 
 

Jaguar: İş değişiklikleri için kurduğunuz hayallerin yanına şimdi ek gelir getirecek işleri ekleyin. Çevrenizi kullanın. Hafta sonları ek gelir için uygun. Aşkta ilerlemek maddi konulardaki ilerlemenize bağlı hissediyorsunuz. 
 
 
 
 

Kartal: Aksayan işleri sakin karşılayın. Kariyer yükselişinizde önemli işler yapan kişilerle iletişiminiz artıyor. Yeni iş teklifleri veya ek gelir yolda. Aşk konusunda sakin ve alttan alan bir ruh hali işinize yarar. Aşk kapıda.
 
 
 
 

Baykuş: Kredi ödemeleriniz için ailenizden para alın. Evlilik fikri yakında karşınıza çıkacak. Cesaretinizi toplamanız lazım. Size geçmişte ilgi duyan birine karşı ilginiz artabilir. O sizi olumlu karşılayacak. Bir aşk için bir adım atmanız şart.
 
 
 
 

Toprak: Sahip olduklarınızın kıymetini biliyorsunuz. Bu sizin harcamalarınızda kontrollü olmanızı sağlıyor. Sizi arabulucu olmaya teşvik edecekler. Uzak durun. Koku hassasiyetiniz ve mide bulantıları olabilir. Yenileniyorsunuz. 
 
 
 
 

Fırtına: Kafa karışıklığınız giderildi. Artık netsiniz. Yeni bir hayat sizin için çoktan başladı. Yeni bir bakış açısı. Şimdi asıl olan bol seyahat, uyku, okumak ve inziva. İnzivaya çekilin. Aşkı erteleyin. Kafanızı karıştırmasın. 
 
 
 
 

Işık: İnsanlar değerinizi daha iyi anlıyor. Kendini aşmaya çalışan tavrınız yenilenmenizi sağlıyor. Şu anda yaşadığınız her şeyi evlilikte tercih edeceğiniz eş için yaşıyorsunuz. Bu ayı iyi değerlendirin. Yeni bir ruh hali yapılanıyor. Geleceğinizi inşa ediyorsunuz. 
 
 
 
 
 
 
İsim Analizi:
 
Baki: Hem kendine hem karşıdakine güvenmeyi arzular. Güven duyduğu an yüksek enerji ile işlerini yapar. Bu kaçınılmaz olarak onda kariyer yükselişine yol açar. Çalışma ortamında, okul hayatında, ailede çok çalıştığı süreçte onun motivasyonunu alınganlığı kırabilir. Kırılgandır. Sır saklar, para kazanması ve kazandırması için size güvenmesi önemlidir.
 
Ezgi: Sakinleştiren bir enerji ile başlar tüm iş ve ilişkilerine. Akademik kariyeri için daima yatırım yapabilir. Okula, kursa gitmeyen, gidemeyen bir Ezgi manevi tatmini yaşamaz. Bunu fark etmelidir. Bilmeyi çok sever. Yönetmek ve organize etmekte oldukça başarılıdır. Duygu ve düşüncelerini muhatabına direkt ifade edemediği sürece alıngan ve kırılganlığı had safhadadır.
 
Fahrettin: Çözümcü, üretmek için çabalayan biridir. Kendini sakin ve huzurlu bulduğu her mekanda üst düzeyde konsantre olur. Ürettiği her ne ise kendini katarak yapar. Yönlendirme konusunda başarılıdır. İletişimde anaç ve yapıcıdır. Çevresindeki sinirli, stresli insanların topraklanmasına yardımcı olur. Para kazanması için disiplinli ve yöneticilik yaptığı alanlara ihtiyacı vardır. 
 
Fatma: Sakinleştiren, topraklayan, düzenleyen bir enerjidir. Sakin kalamadığı sürece yüksek düzeyde çalışamaz. Üretemez. Bolluğu sembolize eder. Bulunduğu grupta tüm derleme toplama, ilişkileri süreklileştirme yeteneği çok yüksektir. Akıllı ve evcimendir. Sahip olduklarına sahip çıkma, koruma, organize etme görevi ondan öğrenilir. Para kazanması ve kazandırması için kendini ifade edebildiği alanlar şarttır.
 
Battal: Hem kendine hem karşıdakine güvenmeyi arzular. Güven duyduğu an yüksek enerji ile işlerini yapar. Bu kaçınılmaz olarak onda kariyer yükselişine yol açar. İnsanları rahatlatan enerjisi sayesinde kendini bulunduğu her alanda vazgeçilmez kişi olarak kabul ettirir. Stresli olduğu zamanlarda kendini ifade etmek için sanat harika bir yoldur. Ruhsal sağlığının daha da iyi olması için resim, müzik vb hangi sanat alanına ilgi duyuyorsa o alanda aktif olarak icra etmelidir.
 
Gökçe: Duygularını ifade etmekte zorlanır. Empati yeteneğini arttırması gerektiği ile ilgili bilgilendirilmelidir. Empati sayesinde kırılgan ve alıngan yanları iyileşir. Daha direkt ve yumuşak ilişkiler için harika bir yol bulunmuş olur. Böylece aşkta bahtı açılır. Para kazanmak için iş ortamında eğlenebilmelidir. Eğlenceyi iş ortamında akıcı ve düzenli kılabildiği sürece başarır. Kariyerde yükselmek için doğru yerde susup doğru yerde konuşmayı iyice öğrenmesi şarttır.

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN