Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gündoğdu'dan Canlı Yayın

Yayın Tarihi : 03.06.2013 : 16:39
Gündoğdu'dan Canlı Yayın
İzmir’de sosyal medyadan örgütlenen ve haftasonu boyunca ‘Gezi’ protestolarında etkin bir şekilde yer alan liseliler bugün okula gitmedi Gündoğdu Meydanı'nda buluşan liseli öğrenciler zaman geçtikçe kalabalıklaşmaya devam ediyor. BEN TV kameraları yaşananları CANLI YAYIN ile anında yayınlamaya devam ediyor.

 

 

Alsancak sokaklarında küçük gruplar halinde dolaşan liseliler ‘Tayyip İstifa’ ‘Mustafa Kemal’in askerleriyiz’ ‘Her yer Taksim her yer direniş’ sloganları atarak Gündoğdu’da buluştu. Meydandan Kıbrıs Şehitleri Caddesi'ne iki kez yürüyen liselilere İzmirliler'den büyük destek verdi. Ev ve iş yerlerinin balkonlarından tencere-tava ve Türk bayraklarıyla destek veren İzmirliler liselilerle birlikte slogan attı.

Dün akşam yaşanan olaylardan bugün eser olmayan meydanda adeta bir karnaval havası yaşanıyor. Meydanda buluşan gençler gruplar halinde alana gelmeye devam ederken, hükümetten isteklerini dile getiren sloganlar atıyorlar. BEN TV kameraları Gündoğdu Meydanı'ndan yaşananları aktarmaya devam ediyor.

    

Etiketler : haber    BEN TV    Canlı Yayın    devam etmek    aktarmak    Gündoğdu Meydanı    liseli    öğrenciler    kalabalıklaşmak       


Yorumlar

3441
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN