Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmirli iş insanlarına sağlık indirimi

İzmirli iş insanlarına sağlık indirimi
Medical Park İzmir Hastanesi sivil toplum kuruluşlarıyla her ay düzenlediği buluşma kahvaltılarında bugün İzmir Sanayi ve İşadamları Derneği'nin Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkkurt ve dernek üyelerini misafir etti.

 

Yaklaşık 60 kişinin katıldığı toplantıda Medical Park İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba, İzmirlilere ve dışardan gelen insanlara çok iyi hizmet vermeye çalıştıklarını belirterek sosyal sorumluluk projelerinin de yer aldığı bir sunum gerçekleştirdi. Kubba ayrıca 1 yıl 2 ayda hastaneyi kurduklarını belirterek, “Bizim ilk önceliğimiz kaliteli bir hastane olmaktı. Biz uyguladığımız stratejilerle bu kaliteyi sağlayarak yılda 400 bine yakın, ayda 35 bin civarında hasta bakıyoruz.” dedi.

İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt ise Medical Park İzmir Hastanesi'nin İzmir'e sağlıkta yeni bir vizyon kazandırdığını söyleyerek bundan sonra sosyal sorumluluk projelerinde Medical Park İzmir Hastanesi ile birlikte hareket etmek istediklerini açıkladı. Etkinlikte ayrıca İZSİAD üyelerinin hastanede sunulacak sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanabilecekleri bir de protokol imzalandı.

Yayın Tarihi : 13.03.2018 : 15:03

Etiketler : izsiad    medical park    hasan küçükkurt    veysi kubba       


Yorumlar

6591
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN