Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kulisleri Heyecanlandıran Gelişme

Kulisleri Heyecanlandıran Gelişme
Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, Anadolu Efes Spor Kulübü Başkanı Tuncay Özilhan'ı ziyaret etti.

 

Burak Cilasun / Ben TV

Anadolu Grubu ve Anadolu Efes Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan ve Göztepe Başkanı Mehmet Sepil İzmir'de bir araya geldi.

Efes Pilsen'in İzmir'deki tesisinde bir araya gelen ikili karşılıklı forma alışverişi yaparken, masada Efes'in logosu içinde 'Birlikte Güzel' yazısı ve uçlarında Göztepe arması bulunan atkı büyük dikkat çekti.

Edinilen bilgiye göre görüşmenin bir nezaket ziyareti olduğu öğrenilirken gelecekteki olası birlikteliklereyse açık kapı bırakıldı. Görüşmeden çıkan bir fotoğraftaysa iki başkanın Göztepe-Anadolu Grubu işbirliği yazılı bir görsele baktığı görülürken, görselde sarı kırmızılıların yeni stadının yer alması da dikkat çekti. Göztepe taraftarlarına ait GözGöz TV hesaplarında çıkan fotoğraflar, taraftarlar arasında hızla paylaşıldı. Fotoğrafların yayılmasıyla birlikte basketbolda Anadolu Efes-Göztepe iş birliği mi geliyor sorusu akıllara gelirken, bazı taraftarlar da en azından altyapıda bir birliktelik beklediklerini söyledi. 

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil daha önce yaptığı bir açıklamasında "Herhangi bir branşta İzmir'de başarılı bir takım varsa, biz o alanda olmayı düşünmüyoruz." demişti.

 


 

Yayın Tarihi : 09.03.2018 : 17:19

Etiketler : göztepe    anadolu efes    basketbol    tuncay özilhan    mehmet sepil    haber    burak cilasun       


Yorumlar

5951
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN