Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sosyal Sorumluluk Desteği Ödül Getirdi

Sosyal Sorumluluk Desteği Ödül Getirdi
Dora Magazin ve Megalife Dergisi’nin işbirliği ile ‘Kadının Fendi Zirvedeki Kadınlar’ adı altında kadınlar gününe özel bir etkinlik düzenlendi. Alliance Küçük Kulüp’te düzenlenen programda sosyal sorumluluk projelerine destek veren Ontan İnşaat’ın Pazarlama Direktörü Özgür Güzel’e teşekkür plaketi verildi.

 


İzmir’in cemiyet hayatının yoğun ilgi gösterdiği programda Dj performansı, çeşitli aktiviteler, göz alıcı defileler, workshoplar düzenlendi. Doğalında, Realty World, Wood, Butik Whip Desing, Mahal Bomonti, Pro Angelo, Ontan, Demiderm, Cnk Design firmalarının stant kurduğu etkinlik kapsamında İzmirli ünlü moda tasarımcıları Zeynep Mayruk, Yasemin Karagülle ve Nur Karaata tarafından ‘Spring/Summer 2018 Mini Ekspozisyon’ gerçekleştirildi.

Misyon Edindik

Ontan İnşaat Satış ve Pazarlama Direktörü Özgür Güzel, teşekkür plaketini Küçük Kulüp As Başkanı Ahmet Arslan’ın elinden aldı. Firmalarının sadece projeleri ile değil sosyal sorumluluk alanında yürüttüğü çalışmalarla da ön plana çıkmasının kendilerini son derece mutlu ettiğini ifade eden Güzel, “Ontan Grup olarak sosyal sorumluluk projelerine de destek oluyoruz. İzmirimize faydası olacak her çalışmanın içerisinde yer almayı bir misyon olarak görmekteyiz” diye konuştu. Arslan, Ontan Grup yetkililerine, Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı’na (KİTVAK)  ve ‘Kadının Fendi Zirvedeki Kadınlar’ etkinliğine destek verdikleri için teşekkür etti. 

Yayın Tarihi : 07.03.2018 : 11:51

Etiketler : ontan inşaat    özgür güzel    ahmet arslan    küçük kulüp       


Yorumlar

6750
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN