Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Satranççılar Narlıdere’de Buluştu

Satranççılar Narlıdere’de Buluştu
İZMİR’de, Narlıdere Belediyesi ve Narlıdere Kent Konseyi ile Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) birlikteliğinde Türkiye çapında satranç sprocularının katılımı ile düzenlenen satranç turnuvası tamamlandı.

 

 
Hafta sonunda Narlıdere Atütürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen turnuvaya katılan 250 satranççı iki gün boyunca kıyasıya mücadele etti. Turnuva; Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Açık olmak üzere dört kategoride düzenlendi. İki gün süren yorucu mücadelenin sonucunda dereceye girenler için Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi’nde ödül töreni düzenlendi. Törene Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, CHP Narlıdere İlçe Başkanı Şahin Fırat, Narlıdere Kent Konseyi Başkanı Mükerrem Demir ve yönetimi, Türkiye Satranç Federasyonu hakemleri, Türkiyenin dört bir yanından turnuva için gelen satranç sporcuları ve aileleri katıldı.
 
Narlıdere Belediyesi Satranç Turnuvası’nda dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törenle verildi. Turnuvada birincilik kazanan yarışmacılara ödül ve kupalarını Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur’un elinden aldı. Her kategoride dereceye girenler kupa, madalyalarını alırken, turnuvaya katılan tüm yarışmacılara katılım belgesi ve madalya verildi.
 
Turnuvada minikler kategorisinde Yunus Emre Günebakan birinci, Yağız Kalınoğlu ikinci, Oğuz Karaoğlu üçüncü oldu. Küçükler Kategorisinde ise birinciliği Arda Çamlar, ikinciliği Egehan Yıldız, üçüncülüğü Mert Önder elde etti. Yıldızlar Kategorisinde ise ilk üç sırada Suğra Tepeli, Ömer Işık ve Ömer Öztürk yer aldı. Açık Kategoride de Emre Emin Dedebaş birinci, Metin Çakıroğlu ikinci, Arda Coşkun üçüncü oldu.

Yayın Tarihi : 26.02.2018 : 12:06

Etiketler : Satranççılar    Narlıderede    Buluştu    Bölge   


Yorumlar

2778
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN