Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sanatın ve Sanatçının Yuvası Buca Oldu

Sanatın ve Sanatçının Yuvası Buca Oldu
Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi, iki yılda 168 konser, 54 söyleşi, 40 sergi ve 65 tiyatro oyununa ev sahipliği yaptı.

 

Buca'yı yıl boyunca sanatla buluşturan Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi, kuruluşundan bu yana düzenlediği konser, panel ve etkinliklerle sanatın ve sanatçıların gözbebeği oldu. Tarihi dokusuyla dikkat çeken, 2015 yılı Kasım ayında kapılarını açan Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi, çok sayıda etkinliği bünyesinde gerçekleştirme başarısı gösterdi. Merkez, iki yıllık zaman diliminde birbirinden değerli sanatçıların verdiği 168 konser, konusunda uzman isimler tarafından gerçekleştirilen 54 söyleşi-panel, resim, heykel, kukla gibi branşlarda eserlerin yer aldığı 40 sergi, 65 tiyatro ve film festivali galalarına ev sahipliği yaptı.

Birbirinden ünlü sanatçıları Bucalılarla buluşturan Buca Belediyesi Kültür Sanat Merkezi, Türk müziğinden caza geniş bir yelpazeyi kapsayan müzik dinletileri, şiir akşamları, belgesel film gösterimleri, kukla ve oyuncak sergileri, edebiyat söyleşileri ile sanatın birbirinden farklı her dalına uzanan etkinlikleriyle sanatseverleri ağırlıyor.

Yayın Tarihi : 22.02.2018 : 12:38


Yorumlar

9568
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN