Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ekip Buluşması

Ekip Buluşması
Gülse Birsel’in yeni dizisi “Jet Sosyete” başladı. Dizi ekibi ilk bölümü BKM Mutfak Uniq’te izledi.

 

Yönetmen koltuğunda Hakan Aygül’ün oturduğu, senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı “Jet Sosyete” önceki akşam seyirciyle buluştu. İlk bölüm için BKM Mutfak Uniq’te düzenlenen partiye de dizi ekibi tam kadro katıldı. Önce diziyi izleyen, ardından müzik eşliğinde eğlenen ekip, mekandan gece 02.00’de ayrıldı.

TÜRKİYE’DE KOMEDİ DİZİSİ YOK 

Çıkışta soruları yanıtlayan Cengiz Bozkurt, “Türkiye’de komedi dizisi yoktu. İnşallah projemiz uzun yıllar devam eder” dedi.

BEN HANZOYU OYNUYORUM

Aslı Bekiroğlu, geceye 8 aydır birlikte olduğu sevgilisi Bartu Ürkmez’le katıldı. Genç oyuncu çıkışta rolü hakkında şunları söyledi: “Benim oynadığım karakter, daha kadın olduğunu bilmiyor. Şu anki halimden eser yok dizide. Daha höt höt, hanzo bir karakteri oynuyorum. Kısacası hanzoyu oynuyorum ben.”

ZAMANLA LEZZETLENECEK

Mekandan Hasibe Eren, Sarp Apak ve Enis Arıkan’la birlikte ayrılan Gülse Birsel de “Her şey yolunda. Çok eğlendik ve keyif aldık. Senaryoyu ben yazdığım için şunu söyleyebilirim, zamanla daha da lezzetlenecek işimiz” dedi.

Merve Özgüle - Bartu Küçükçağlayan

Çağlar-Gaye Çorumlu

Asena Tuğal-Şahin Irmak

Kaynak: Hürriyet
 

Yayın Tarihi : 20.02.2018 : 11:05

Etiketler : ünlü    jet sosyete    Gülse Birsel    Cengiz Bozkurt    Bartu Ürkmez    Hasibe Eren    Sarp Apak    Enis Arıkan   


Yorumlar

3098
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN