Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Lionlardan Çocuklar İçin Konser

Lionlardan Çocuklar İçin Konser
İzmir’de, Lions kulüplerinin iş birliğiyle çocukluk çağında yaşanan bir kanser türü olan nöroblastom hastalığının tanı ve tedavisine destek olmak amacıyla Menemen Lions adına bir yardım konseri düzenlendi.

 

Uluslararası Lions Dernekleri 118 R Yönetim Çevresi Federasyonu’na bağlı, Pergamon, Smyrna, Kahramanlar, Kemalpaşa, Metropolis, Yarımada Çeşme, 9 Eylül ve Kubilay Lions kulüplerinin iş birliğiyle çocukluk çağında yaşanan bir kanser türü olan Nöroblastom hastalığının tanı ve tedavisine destek olmak amacıyla Menemen Lions adına Kültürpark İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde yardım konseri organezi edildi. TRT İstanbul Radyosu ses sanatçısı Mine Geçili’nin sahne aldığı gecede orkestra şefliğini İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu’ndan ses sanatçısı Sergin Kaya yönetti. Yeşilçam müzikleri ve klasik Türk müziğinden seçmeler ile izleyenlere keyifli anlar yaşatan koro, büyük alkış aldı.
 
 
Geliriyle, Dokuz Eylül Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Temel Onkoloji Eğitim ve Araştırma Laboratuvarı’na yeni nesil DNA dizileme cihazı alınması amacıyla bağışlanacak olan konser öncesinde konuşma yapan Pergamon Lions Kulübü Başkanı Lion Dilek Soylu, "Ben değil biz" anlayışıyla düzenledikleri bu organizasyonla birlikte Lions kulüplerinin işbirliği yapma yeteneğini gösterdiklerini belirterek, gelerek destek olan herkese teşekkür etti.

Yayın Tarihi : 18.02.2018 : 10:33


Yorumlar

3812
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN