Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Aşk Günleri''

''Aşk Günleri''
Hayat, aşk ve ilişkiler üzerine konusunun uzmanı olan iki özel ismi ve başarılı bir müzisyeni İzmirlilerle buluşturacak olan Ege Perla’da hayatınıza dair önemli bilgiler ve akustik bir müzik sizi bekliyor.

 

13 Şubat günü Aret Vartanyan’la aşkı, ilişkileri, kadın ve erkeği farklı disiplinler ve perspektiflerden ele alarak hazırladığı söyleşisinde buluşacağız.‘Ben senin ilişkini bilemem, değiştiremem, yönlendiremem ama sana anahtarları verebilirim.’ diye Vartanyan’dan öğrenecek çok şey bulacaksınız.

14 Şubat Sevgililer Gününde Tuna Kiremitçi müzisyen kimliğiyle İzmirlilerle buluşacak. Birbirinden özel şarkılarla Ege Perla misafirlerine akustik konser verecek olan Kiremitçi “Yine Sevebilirim”, “Birden Geldin Aklıma”, “Bana Sebepsin” gibi en sevilen şarkılarıyla Sevgililer Gününüze renk katacak.

15 Şubat’ta ise Metin Hara “Aşkın İstilası” söyleşisiyle karşınızda olacak. Sevginin ve düşünce gücünün neler yapabileceğini bilimsel ve uygulamalı olarak gösteren Hara “Kalbinin derinliklerinde hayalini kurduğun bambaşka bir dünyanın yol haritası” dediği Aşkın İstilası’nı anlatmanın yanı sıra soruları da cevaplayacak.

Program:

13 Şubat Salı- Aret Vartanyan/ 19:00
14 Şubat Çarşamba- Tuna Kiremitçi/ 19:00
15 Şubat Perşembe- Metin Hara/ 18:00

Yayın Tarihi : 11.02.2018 : 11:03

Etiketler : 14 şubat    sevgililer günü    metin hara    aret varyantan    tuna kiremitçi   


Yorumlar

6048
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN