Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Burada Hayat Var'' Programında İzmir Rüzgarı

''Burada Hayat Var'' Programında İzmir Rüzgarı
Her hafta farklı kentleri, farklı yüzleri, birbirinden renkli sohbetleri ekrana taşıyan Aynur Tartan ile “Burada Hayat Var”; bu hafta kordonuyla, martısıyla, gevreğiyle, çiğdemiyle İzmir bölümüyle ekrana geliyor. CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, yorumcu Elif Nun ve aranjör Mert Ali İçelli’nin konuk olacağı “Burada Hayat Var”; 10 Şubat Cumartesi günü saat 16.30’da CNN TÜRK’te!

 

Türkiye’nin ilk Roman Milletvekili, Romanların meclisteki gür ses CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu mücadeleyle geçen hayat yolculuğunu, hayat okulundan neler öğrendiğini, çocukluğunda gönlünde yatan siyaset hayalini tüm samimiyeti ile Aynur Tartan’a anlatacak. Purçu; çok renkli, çok sesli Roman kültürünün yanı sıra Romanların içinde ne fırtınalar koptuğunu da içtenlikle anlatacak. Hayata ve kalplere dokunan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila; makam odasında neden masasının olmadığını, masasız makam odasının sırrını programda dile getirecek. “Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır” sözünden yola çıkarak Purçu ve Atila eşlerinin hayatlarındaki, başarılarındaki rolünü, etkisini anlatacak. Konuklar İzmir dili edebiyatına, İzmir’in mutfağına, ayaküstü lezzet duraklarına, keşif noktalarına ve kentin son yıllardaki popülaritesine de değinecekler. Yorumcu Elif Nun ve aranjör Mert Ali İçelli’nin güçlü yorumu sohbete renk katacak. 

Aynur Tartan ile “Burada Hayat Var”; CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, yorumcu Elif Nun ve aranjör Mert Ali İçelli’nin konuk olacağı yeni bölümü ile 10 Şubat 2018,Cumartesi günü saat 16.30’da CNN TÜRK ekranlarında! 
 

Yayın Tarihi : 08.02.2018 : 15:30

Etiketler : burada hayat var    cnn    izmir    aynur tartan       


Yorumlar

1413
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN