Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Buca’da Yüzme Kurslarına Öğrenci Akını

Buca’da Yüzme Kurslarına Öğrenci Akını
Buca Belediyesi’nin karne hediyesi öğrenci akınına uğradı. Bucalı öğrencilerin yarıyıl tatilini ücretsiz yüzme kursuyla renklendiren Buca Belediyesi, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda düzenlediği eğitimlerde 7-17 yaş arası 416 öğrenciyi yüzme sporuyla tanıştırdı. Tatillerinde eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşayan Bucalı çocuklar keyifle okullarının yolunu tuttu.

 

Buca Belediyesi, öğrencilerin yarıyıl tatilini ücretsiz yüzme kursuyla renklendirdi.

Öğrencilerin sömestre tatilinde eğlenerek öğrenecekleri sportif faaliyetler düzenleyen Buca Belediyesi’nin 7-17 yaş gurubu öğrenciler için açtığı ücretsiz yüzme kursu yoğun talep gördü. Buca Belediyesi Yarı Olimpik yüzme havuzunda düzenlenen, 22 Ocak’ta başlayıp 2 hafta süren kursa 416 öğrenci katılarak yüzme öğrendi.

Eğitimler toplam 10 seans olarak yüzme bilmeyen, su yüzeyi ve yüzme bilen olarak 3 kategoride verildi. Uzman antrenörler eşliğinde düzenlenen kurslarda 14 yaş üstü öğrenciler yüzmedeki performanslarına göre su topu çalışmalarına yönlendirildi.

Yüzme eğitimiyle tatillerini daha verimli geçirip, bilgi ve becerilerini geliştiren öğrenciler sosyalleşip yeni arkadaşlar da edindi.

Yayın Tarihi : 04.02.2018 : 10:05

Etiketler : Buca    yüzme kursu    öğrenci akını    izmir       


Yorumlar

1649
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN