Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çeşme'den Dev Atılım

Çeşme'den Dev Atılım
Çeşme Turistik Otelciler Birliği'nin (ÇEŞTOB) uzun süredir üzerinde çalıştığı online rezervasyon sistemi, 'cesme.com.tr' internet adresi üzerinden hizmete girdi.

 

25-28 Ocak tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilen EMITT turizm fuarında dağıtılan Çeşme broşürleri ve haritalar üzerine stickerler yapıştırarak, 'cesme.com.tr' rezervasyon sistemini tanıtmaya çalışan ÇEŞTOB, yazılı bir açıklamayla da sistem hakkında bilgi verdi.

Açıklamada, "ÇEŞTOB'un uzun süredir gündeminde olan ve şimdilik yalnızca Çeşme'deki otelleri içeren, Çeşmemiz'e gelmek isteyen misafirlerimiz ile otelcilerimizi birbiri ile aracı olmadan buluşturan, Çeşme'ye özel online rezervasyon sistemimiz 'cesme.com.tr', büyük, küçük veya butik, her kesime hitap eden otellerimizin katılımı ile hizmete açılmıştır. Otellerimizin katılımı ve iyileştirme çalışmaları da hızla devam etmektedir. Bu sistem sayesinde otelcilerimiz yüksek komisyonlar ödemeden, misafirlerimize daha uygun fiyatlarda konaklama imkanı sunabileceklerdir. Hem bölgemiz, hem de yerli ve yabancı turistlerimizle hep birlikte kazanacağız. Çeşme'yi sevenleri ve Çeşme'ye gelmek isteyenleri, tüm rezervasyonlarını 'cesme.com.tr' üzerinden yapmaya davet ediyoruz. Özellikle bu yıl 9'uncusu yapılacak olan Alaçatı Ot Festivali'ne gelmek isteyenler şimdiden rezervasyonlarını 'cesme.com.tr' üzerinden yapabilirler" denildi.

Yayın Tarihi : 01.02.2018 : 12:05

Etiketler : EMITT turizm fuarı    çeşme       


Yorumlar

1464
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN