Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başkan Selvitopu Kahvaltıda Buluştu

Başkan Selvitopu Kahvaltıda Buluştu
Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Karabağlar’daki  iş adamlarının yanı sıra sivil toplum kuruluş temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.

 

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, yaptıkları çalışmaları ve projelerini anlatmak için ilçedeki iş adamları ve STK temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi. İşadamları ile sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği kahvaltıya AK Parti Karabağlar Grup Başkanvekili Bünyamin Demir de katıldı. Karabağlar’da düzgün, sağlıklı ve güvenli bir kent dokusu yaratmaya çalıştıklarının altını çizen Muhittin Selvitopu, "Bunun için imar planlarını yeniledik. Bu çalışmaların sonunda zaten birçok sorun kendi kendine yok olacak. Ama bunlar zaman alan şeyler. Çünkü tüm mahallelerin planlamasını yapıyoruz. Bunları yaparken de kimseyi mağdur etmek istemiyoruz. Karabağlar iyi yolda. Değişecek, dönüşecek bundan kimsenin kuşkusu olmasın" dedi. Karabağlar’ın İzmir’in en büyük ilçesi olduğunu da ifade eden Selvitopu, "İlçenin sorunlarının ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde bu sorunları hep birlikte çalışarak birlikte aşacağız" dedi.

Yayın Tarihi : 14.01.2018 : 11:46

Etiketler : Başkan    Selvitopu    İş    Dünyası    Sivil    Toplum    Kuruluşu    Temsilcileriyle    Kahvaltıda    Buluştu    Bölge   


Yorumlar

1701
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN