Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


En İyi Film Ödülünü Kazandı

En İyi Film Ödülünü Kazandı
Ziyaretçilerin siyah giyerek cinsel taciz kurbanlarına destek verdiği Altın Küre Ödülleri’nde Türk asıllı yönetmen Fatih Akın’ın Almanya ve Fransa ortak yapımı filmi olan ‘In The Fade’, Yabancı Dilde En İyi Film ödülünü kazandı.

 

75. Altın Küre Ödülleri’ni kazanan isimler dün gece ödüllerine kavuştu. İşte Oscar Ödülleri’ne giden yolda ilk adım sayılan 75. Altın Küre Ödülleri’ törenine, başta Holywood’da olmak üzere, her yerde yaşanan tecavüz ve cinsel tacize karşı söylemler öne çıktı. ABD’nin Californiya eyaletinde Beverly Hills’te düzenlenen, Seth Meyers’in sunuculuğunu yaptığı 75. Altın Küre Ödül Töreni’nde; Türk asıllı yönetmen Fatih Akın’ın Almanya ve Fransa ortak yapımı filmi olan ‘In The Fade’, Yabancı Dilde En İyi Film ödülünü kazandı. Akın ödülünü filmin baş rol oyuncularından Diane Kruger ile aldı. 
 
Ünlü yapımcı Harvey Weinstein’a yönelik taciz ve tecavüz iddialarıyla başlayan ve tüm dünyaya sosyal medya üzerinde #metoo hashtagiyle yayılarak bir kadın hareketine dönüşen protesto dalgası dün geceki törende neredeyse tüm davetliler siyah giyerek taciz kurbanlarına destek verdi.
 
Oscar Ödülleri’nin habercisi sayılan 75. Altın Küre Ödülleri,  dün gece Beverly Hills’te düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Hollywood dünyasının en ünlü isimlerinin yer aldığı törene katılanların çoğunluğu, Hollywood’daki taciz skandallarını protesto etmek amacıyla siyah giysiler ve giysilerine iliştirdikleri ‘Zamanı geldi’ yazan sloganla boy gösterdi.
 
Hollywood Yabancı Basın Birliği (HFPA) tarafından dağıtılan Altın Küre Ödülleri’nde bu yıl büyük ödülü kazanan filmler Three Billboards Outside Ebbing, Missouri ve Lady Bird oldu.
 
 

Yayın Tarihi : 08.01.2018 : 10:11

Etiketler : Altın    Kürede    Fatih    Akının    Filmi    Yabancı    Dilde    En    İyi    Film    Ödülünü    Kazandı    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2344
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN