Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İZTO'ya Güçlü Aday

İZTO'ya Güçlü Aday
İzmir iş dünyasının tanınmış isimlerinden eski Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Ticaret Odası'nın Nisan ayındaki seçimleri öncesinde adaylığını resmen açıklayacak.

 

İzmir'de taşları yerinden oynatacak bir adaylık süreci yaşanıyor. İzmir iş dünyasının önde gelen isimlerinden olan ve daha önce Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı da yapmış olan Mahmut Özgener, Nisan ayında seçimleri gerçekleşecek olan İzmir Ticaret Odası Başkanlığı için resmen sahaya iniyor.

10 Ocak Çarşamba günü kahvaltılı bir basın toplantısıyla saat 11:00 itibariyle İzmir kamuoyuna seslenecek olan Özgener'in, yola hangi amaçla ve hedeflerle çıktığını açıklaması bekleniyor. 

İlk Ben HABER açıklamıştı

Öte yandan Mahmut Özgener'in adaylığı birçok basın kuruluşunda flaş gelişme olarak değerlendirilirken, Ben HABER ise bir kez daha gündemi birkaç adım önce yakalayıp okuyucularıyla buluşturma başarısını göstermiş oldu. Ben HABER'in 10 Kasım'da çıkan yeni sayısının manşetini oluşturan "Özgener İZTO'ya aday" başlığı böylelikle gerçekleşmiş oldu.

İşte o manşet ve haber;

Yayın Tarihi : 04.01.2018 : 15:27

Etiketler : mahmut özgener    izmir ticaret odası    ben haber    erol yaraş    ticaret odası seçimleri       


Yorumlar

9869
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN